Pamenate, kad spalį gavau nemažą Essence ir Catrice kosmetikos krūvą? Daug dalykų aš jau papasakojau, dar keli iškeliavo kaip konkursų prizai ir štai pagaliau prisiruošiau apžvelgti vieną tušą. Toje krūvelėje tušai buvo net trys. Pirmiausiai aš griebiau Catrice Luxury.

Tokį:

Ir visai jis man nepatiko. Nors ir naujutėlaitis, bet atrodė per sausas, blakstienas dažė per menkai, valėsi sunkiai.

Tada čiupau Essence I love Extreme:

Šis man pasirodė absoliučiai vidutinis, nieko įmantraus. O kam tokio reikia, kai pasaulyje pilna geresnių? Tad galiausiai atsidariau Essence Multi-Action, kuris iš pradžių atrodė nepatraukliausiai. Ir nors aš mėgstu retro stiliuką, bet kažkaip netraukė manęs pakuotė.

Na ir pasirodė, kad nusistatymas buvo mano klaida. Nes tušas ne tik pats geriausias iš trijų. Jis yra puikus net su nieku nelyginimas! Štai ką apie jį rašo gamintojas: multifunkcionalumas! šis multi šaunus essence tušas jūsų blakstienas gerokai prailgins, akivaizdžiai matomai užries ir dar nesulipins! kūgio formos šepetėlis tušu padengs kiekvieną blakstieną, taip sukurdamas nepriekaištingą žvilgsnį.

Su aprašymu aš sutinku!

Sudėtis: AQUA (WATER), CARNAUBA (COPERNICIA CERIFERA), CERA ALBA (BEESWAX), BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, VP/EICOSENE COPOLYMER, PALMITIC ACID, GLYCERYL STEARATE, ACACIA SENEGAL GUM, AMINOMETHYL PROPANOL, CANDELILLA (EUPHORBIA CERIFERA) WAX, PVP, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, POLYVINYL ALCOHOL, SODIUM DEHYDROACETATE, CI 77499 (IRON OXIDES).

Taigi, kaip ir sakiau, su aprašymu aš sutinku. Tušas blakstienas pailgina, šiek tiek pariečia. Dažytis lengva, šepetukas patogus. Nusivalo gerai, bet dienos eigoje netrupa.

Na ir rezultatas. Kaip žinote bei matote, mano vokai yra tokie užkritę, todėl aš nelabai galiu nufotografuoti šešėlių. Ir kai tušas yra prastokas, tai blakstienos irgi vos matosi. Na, o šis Multi-Action tikrai gražiai įrėmina akis. Blakstienos ilgos, kaip aš juokauju – iki antakių :).

Neturiu visiškai jokių priekaištų, nes rezultatu esu patenkinta, kaina taip pat nedidukė, vos iki 3 eu.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Tušas kainuoja apie 3 eurus. Įsigyti galima Droge ir Eurokos.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).