Jau kokią savaitę kartojasi situacija: išeinu iš namų ir atrodo, kad tuoj tuoj švies saulė, bet pareinu šlapia kaip šuo. Paltukas nespėja džiūti, o plaukai varva. Taip taip, protingi žmonės nešiojasi skėčius, bet gi žinot, negaliu jų pakęsti. Gal ir gerai gatvėje, bet jei prireikia užsukti į parduotuvę, tai viena ranka jau užimta. Varvančiu ir nepatogiu daiktu. Iš to darau išvadą, kad mano paltui trūksta gobtuvo. Bet ką jau padarysi.

Ir nors šiandien neplanavau, bet va, pavakare teko plauti galvą, nes po lietaus plaukai pasidaro labai šiurkštūs. O kai darau tą visai neplanuotai, tai stengiuosi naudoti kuo švelnesnes priemones. Ne tik plovimui, bet ir po jo. Viena tokių – purškalas iš “EO lab”. Tiesą sakant aš jau esu vieną bandžiusi ir jis man visai nepatiko. Sausino plaukus. Tačiau esu bandytoja, pamačiau kitą rūšį, kuri dar gi akcentuoja glotninantį efektą ir nusipirkau.

Glotninamuoju poveikiu pasižyminti priemonė padeda formuoti ir stiprina plaukus. Palengvina plaukų šukavimą.

Sudėtyje yra 97,2% augalinės kilmės medžiagų, natūralių ir organinių aliejų bei ekstraktų, natūralių konservantų ir dažiklių. Be parabenų, silikonų.

Aktyviosios veikliosios medžiagos: organinis hamamelio ekstraktas, kinrožių ekstraktas, organinis simondsijų aliejus, keramidų derinys. Organinis hamamelio ekstraktas drėkina galvos odą, glotnina plaukus. Organinis simondsijų aliejus padeda atkurti pažeistus plaukus, stiprina, aprūpina maitinamosiomis medžiagomis, apsaugo nuo žalingo aplinkos ir neigiamo saulės spindulių poveikio, nuo karščio padarinių (džiovinant plaukus džiovintuvu, juos tiesinant). Keramidų derinys stiprina plaukų struktūrą, aprūpina plaukų svogūnėlius maitinamosiomis medžiagomis, atgaivina plaukus ir galvos odą.

Naudojimas. Purkškite priemonę ant švarių, šampūnu ištrinktų, drėgnų plaukų, tolygiai paskirstykite per jų ilgį, iššukuokite. Nenuskalaukite.

Tai va, buteliukas su brunete man neįtiko, o su blondine visai fainas. Purškiu produktą ant šlapių plaukų po plovimo ir prašukuoju retomis šukomis galus. Tikrai lengviau tą daryti. O tada jau tepu visus kremukus, aliejukus. Mano įsitikinimu plaukai džiūna tikrai glotnesni. Purškiu ir ant sausų plaukų, kai noriu atgaivinti garbanas. Skirtingai nei anas purškiklis, šis mano plaukų nesausina, kaip tik atrodo, kad padrėkina, paminkština.

Purškalas kvepia gaiviai, toks tarsi melionių kvapas. Srovė labai gera, tiesa, įpusėjus buteliuką purkštukas ima strigti :/.

Tai dar vienas atrastas produktas iš “EO Lab”. Galėtų rusai nusisamdyti geresnį ir modernesnį etikečių dizainerį, nes produktai tikrai neblogi ir jei atrodytų taip, kaip pvz., atrodo naujoji lietuviška “Nidos” serija, manau, kad tikrai sulauktų daugiau dėmesio. Na bent eksportuojamus gaminius galėtų pagražint, nes Rusijoje, panašu (iš kitų gamintojų dizainų), kad su estetizmu nepraeisi.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos” ir “Elevita”. Kaina – apie 5.5 EUR už 200ml.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.