Mano rankos virš klaviatūros ir turiu šimtą įžangų. Ir apie tai, kaip viena kompanija ką tik parašė, kad pageidautų tik teigiamų atsiliepimų. Ne. Apie tai, kad visai neturiu ką rengtis, nors priežastis ta, kad esu tiesiog stora ir su jokiais rūbais neatrodau -20kg. Apie mangų šerbeto populiarumą, nes visose parduotuvėse jis būna iššluotas. Tačiau visos mintys padrikos, tad jas tiesiog paliksiu kitam kartui ir tiesiog papasakosiu apie šiuo metu naudojamą veido toniką. Prieš jį turėjau “Kiehl’s” su medetkomis, kuris labai labai patiko, tad baisu buvo imti kažką kito. O “Coslys” vienas produktas man visai netiko ir apie jį rašiau saugesnių dezodorantų apžvalgoje. Tad apie toniką. 

Aprašymas:

Šis tonikas reguliuoja odą ir suteikia jai matinę išvaizdą. Idealu naudoti po veido prausimo ar norint atgaivinti odą. Sudėtyje esantys penki rinktinių augalų ekstraktai sutraukia poras ir skaistina odą.

Naudojimas: ryte ir vakare naudokite šį toniką ant švarios ir sausos odos. Nenaudokite akių srityje. Toniką galite tepti ir tik ant probleminių odos vietų. Patarimas: laikykite toniką šaldytuve, kad jo vėsinamasis efektas padėti sumažinti poras.

Aktyvieji ingredientai: šiliniai viržiai lygina odos atspalvį ir veikia prieš uždegimus, žvirbliarūtės skaistina ir ramina, gebenės tonizuoja ir skaistina, šalavijai reguliuoja sebumo pusiausvyrą ir tonizuoja, miros veikia prieš uždegimus ir ramina.

98,8% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. 15,8% sudėtinių dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Kosmetika sertifikuota ECOCERT.

Sudėtis:

didinasi

Pavasariška daili pakuotė man primena Prancūziją, kuri ir gamintas šis produktas. Truputį nepatogu yra kas kartą atsukinėti kamštuką. 

Toniko kvapas žolinis-gėlinis. Ne visiems patiktų, bet gi žinot mane. Šiaip gana nestiprus. Pats produktas skirtas riebiai odai, tad kiek prisibijojau, kad gali net ir sausinti. Bet nieko panašaus. Maloniai gaivina. Tačiau akivaizdu, kad nėra drėkinantis. Būna tokių tonikų, kuriuos su savo riebia oda aš galiu naudoti vos ne vietoje kremo, nes jie nuima tempimą po prausimosi. Šis gi irgi nuima, bet nepalieka stipraus drėgnumo jausmo. Tad tikrai tobulas riebiaodėms, kurios nori neblizgančio veido. Malonus švaros pojūtis.

Tai yra mano rytinis tonikas, mat vakare naudoju rūgštinį. Tokie produktai yra pagalbiniai, tad tikrai lūkesčiai nėra itin užkelti. Dauguma pasiteisina, įskaitant ir gėlių vandenis. Man visai patinka, tinka ir naudoju. Anksčiau naudotas, įžangoje minėtas produktas, patiko kiek labiau, nes dar pasižymėjo ir valymo savybėmis. Tačiau tikrai nieko blogo negaliu pasakyti ir apie “Coslys”. Gana greitai aš tonikus baigiu, tad sandėliuke jau turiu pasidėjusi keletą įdomybių. Likit įsijungę 😀


Naudinga: Įsigyti galima Bioteka.lt ir fizinėse parduotuvėse. Kaina – 12,60 EUR už 200ml.

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).