Jei jau medetkos, tai medetkos. Čia aš apie tai, kad ir vakar aprašiau produktą su šiuo augalu sudėtyje :). Šiandien gi skirsiu dėmesio kiek kitai kainų kategorijai ir aptarsiu labai žymų “Kiehl’s” toniką “Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner”. Apie jį girdėjau daug. Bet pirmą kartą užfiksavau po Vasarės apžvalgos. Nes, jei jau taip labai atvirai, aš stebiu apie ką kalba didžiosios nuomonės formuotojos, nes taip sužinau kas ant bangos ir šiaip visokias aktualijas, bet ne visada girdžiu KĄ šneka. O va, kai kažką pamatau pas artimesnius sau žmones, tai suklustu. 

Vėliau ir pati priemonę išbandžiau, nes pernai mini versiją radau advento kalendoriuje, buvo jis ten ir šiais metais. Nenuliūdau. O dar kai dovanų gavau pilno dydžio, limituotos ir Kalėdų nuotaika dvelkiančios kolekcijos buteliuką – krykštavau. Mat atsiminimai apie toniką geri, nors ir buvau užfiksavusi vieną kitą minusą. 

Tonikas yra skirtas riebiai ir normaliai odai. Ir jei atvirai, tai aš negirdėjau nė vieno blogo atsiliepimo. O ir komentarai internete (oficialiame puslapyje, Feelunique ir šiaip google) atrodo vien tik geri. Nors atrodo ir sudėtis nėra stebuklinga, nors ir nebloga.

O ji tokia: Aqua / Water, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Methylparaben, Disodium EDTA, Arctium Lappa Extract / Arctum Lappa Root Extract, Calendula Officinalis Extract / Calendula Officinalis Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Allantoin, Hedera Helix Extract – Ivy Leaf/Stem Extract, Althaea Officinalis / Althaea Officinalis Root Extract.

Beje, girdėjau, “Kiehl’s” po truputį atsisako parabenų. 

Neseniai skaičiau blogerės Neringos metų grožio apdovanojimus ir net nusijuokiau, kai ji apie “Kiehl’s” parašė:

Taigi, pirmas dalykas, ką padariau, susiradau arčiausiai esančią Kiehl’s parduotuvę (nes daugiau nelabai buvo iš ko rinktis) ir nusipirkau du kultinius jų produktus. Įprastus, žinomus, visų išgirtus ir išreklamuotus. Nepasakyčiau, kad labai puikių sudėčių, bet su tūkstančiais internetinių rekomendacijų. Ir? Jie suveikė!

Va taip yra su šia kompanija. Kartais nesupranti, kodėl turėtų veikti, bet patinka. Tik priminsiu, kad tas kultinis paakių kremas man neprilipo 😀

Grįžkim prie toniko. Vizualiai išskirtiniu jį daro buteliuke plaukiojantys medetkų žiedai.

Visgi, pernai užsiminiau, kad tai yra šioks toks minusas, nes tos gėlytės kiek užkemša buteliuką. 

Priminsiu, kad tokio produkto užduotis yra sugrąžinti drėgmės balansą nupraustai odai. Tai papildomas drėkiklis, tačiau būtent ši priemonė man tuo pačiu atstoja ir dar vieną valymo žingsnį, nes ką sugeba, tai sugeba – sugaudyti visus nešvarumų likučius, kad ir kaip kruopščiai atrodo prausiausi. Dar aš jį mėgstu rytais, kuomet prausiklio naudoti nenoriu. 

Taip, tai yra mėgstama priemonė, kuri be malonaus drėkinimo ir gaivinimo, dar papildomai ir valo. Beje, kvapas gana lengvas, tikrai primena medetkas. Tiksliau jų arbatą, kurią esu įnikusi gerti. 


Naudinga: ieškokite “Kiehl’s” parduotuvėse Vilniaus “Panoramoje” ir “Akropolyje”. 250ml kainuoja apie 35 EUR, nesu tikra ar Lietuvoje turi mažesnių pakuočių. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).