Šiandien, pagaliau, šiek tiek šviesiau, tad pietų metą išnaudojau fotografavimui. “Prikepiau” nuotraukų būsimiems įrašams. Dargi šiandien kurjerių ir dovanų diena. Vienas atvežė produktų apžvalgoms, o štai kitas gėrius, kuriuos aš pasidovanojau pati sau. Juk jau poryt mano gimtadienis. Ir dar pašte radau siuntinį nuo mamos. Argi nesmagu? Tiesa, norėjau paklausti, ar jums būtų įdomus gimtadienio dovanų įrašas? Nemažai jų labai jau tinka į šio tinklaraščio temą. Bet gal tai tik tuščias gyrimasis? Pati esu perskaičiusi visus gimtadienio-kalėdinių dovanų įrašus, kuriuos tik kas nors iš rašė 😀

Kad jau tas gimtadienis artėja, tai reikia ir grožio procedūromis pasilepinti, todėl šiandien papasakosiu apie labai populiarią kaukę. Man patinka tokios priemonės, kurias galima išmėginti ir iš karto aprašyti, nereikia laukti kelių savaičių kol pasimatys geras arba blogas rezultatas.

“Pil’aten” kaukė yra labai labai populiari. Jei netikit, tai įveskit pavadinimą į “google”. Prisižiūrėsit apžvalgų, prisiskaitysit atsiliepimų. Ir jie nebus vieningi. Kaukė vertinama labai prieštaringai. Vieni sako, kad čia Šventasis Gralis, o kiti labai nusivilia. Smalsu, prie kurių būsiu aš.

Manoji kaukės versija yra vienkartinė, tačiau Ebay galite rasti ir didelę tūbelę.

Visi užrašai nesuprantami, tad skolinuosi aprašymą“Grožio Draugas”, kuris ir prekiauja šiomis kaukėmis Lietuvoje.

Efektyvi ir gilaus veido valymo mineralinė kaukė panaikina inkštirus, sumažina riebalų išskyrimą bei išvalo odą. Taip pat padeda nuo odos senėjimo ir turint pigmentinių dėmių.

Rekomenduojama naudoti 1-2 kartus į savaitę. Venkite kaukę tepti ant antakių, plaukų bei lūpų.

Naudojimas: Šiltu vandeniu sudrėkinkite, nuplaukite veidą, kad atsivertų poros ir veidas būtų švarus. Nusausinkite. Tada ant veido odos užtepkite „PIL’ATEN“ kaukę ir palaukite, kol nudžius (25-30min.). Kai kaukė bus sausa, pradėkite ją lupti nuo kraštų. Nuplaukite veidą drungnu vandeniu. Po kaukės kitas priemones naudokite įprastai.

Sudėtis: water, polyvinyl alcohol the daily dye, glycerol, propylene glycol, the diazonium imidazolidinyl urea, iodopropynyl butyl carbamate, glycol.

Ką gi, imam ir bandom. Aš tepiau tik ant dalies veido. Mano žandų poros labai didelės ir kamšios, mano nosis taip pat kamštukas, na ir pažandės bei visus pro lūpomis taip pat daug bėdų. Kakta gi visai neprobleminė.

Lauku 35 minutes kol klampi, juoda, praktiškai bekvapė, smala sudžiūva į plėvelę. Veidą truputį pradeda tempti. Nusilupa lengvai, bet gana skausmingai. Dėmesio: plėšdamos nuo žandų, zonos arčiau akių, kitų jautrių vietų, šiek tiek prilaikykite odą, netampykit, lupkit švelniai.

Likučius, kurie nenusiplėšia (ploniau tepti kraštai) pašalinu konjac kempinėle.

Rezultatas: labai menkas. Atidžiai apžiūrėjau nuplėštą kaukę (jums nerodysiu dėl estetinių sumetimų). Na matėsi, kad kiek prilipę odos atplaišėlių, bet porų tikrai neišvalė. Nė kiek. Nė vieno kamštuko. Aš pamenu, kad bandžiau beveik identišką kito gamintojo kaukę. Toji veikė efektyviau.

Štai ir atsakymas. Aš esu prie tų, kurios sako, kad nieko gero, bet gi nebūčiau bandžiusi, nebūčiau sužinojusi. O jūs? Bandėt? Patiko?

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje kaukes parduoda “Grožio draugas”. Vienkartinė pakuotė kainuoja 2 EUR. Ebay už panašią sumą rasite didesnių kiekių.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.