Išbandžiau maisto užsakymo programėlę “Wolt”: kas patiko, o kas nelabai. Nuolaidos kodas – VENIVIDI

Estimated read time 7 min read

Tiems kas užsuko tik nulaidos, tai wolt nuolaidos kodas – VENIVIDI. šiuo metu duoda 2.5 EUR Wolt kreditų pirmiems dviems užsakymams.

O visi kiti, pasilikit įspūdžio 🙂

Vėl bandau paslaugą! Priminsiu, kad panašaus tipo įrašas buvo apie grožio paslaugų rezervacijos sistemą “Treatwell”. Taip pat bandžiau ir svorį mečiau su Kilo.lt. Iš tiesų, tai man tikrai smagu pareklamuoti įdomius bei naudingus dalykus. Tikrai nesu iš tų, kuriem suskausta dantis išgirdus žodį “reklama”. Tačiau viską, viską!, išbandau pati. Ir žiūriu išplėstomis akimis ar neužkibs koks minusas, ar viskas tik puiku? Mano pastabas apie “Treatwell” galite prisiminti įdėtoje nuorodoje, tikiuosi jie ten tobulėja, nes aš jau pradedu vėl galvoti apie plaukų kirpimą. Na, o šį kartą pakalbėsime apie “Wolt”.

wolt nuolaidos kodas - venividi

Kas tas “Wolt”? Paprastai tariant, tai yra maisto užsakymo sistema. “Wolt” sąlyginai dar jauni. Lietuvoje jie veikia tik Vilniuje ir aprėpia kelias dešimtis restoranų.

Naudotis galima ir interneto svetaine kompiuterio naršyklėje, tačiau populiariausia ir patogiausia turėti programėlę telefone. Daugiau info rasite get.wolt.com. Aš programą parsisiunčiau tiesiai iš “Google Play” parduotuvės (“Android” telefonams).

Prisijungti nesudėtinga, nes kaip ir daugeliu atveju, taip ir čia, tą galėsite padaryti naudodami FB duomenis. Ir ką… Prisijungiat, patvirtinat viską ko prašo ir galiausiai matote tokį vaizdelį:

wolt nuolaidos kodas - venividi

Telieka nerti į restoranų meniu ir užsisakyti maistą. Tiesa, prieš užbaigdami užsakymą jūs būsite paprašyti įvesti kortelės duomenis, mat atsiskaitymas čia tik toks. Kortelę įvesti reikės net jei turite nuolaidų/bonusų/kreditą.

Mes nusprendėme užsisakyti jau išbandytas picas iš “Jurgis ir Drakonas”.

Užsakymas tikrai paprastas, tiesiog renkatės iš meniu, žymit dydį, priedus ir t.t.

wolt nuolaidos kodas - venividi

Pasirenkate, patvirtinate ir viskas! Gaunate pranešimą, kad užsakymas priimtas, vėliau pranešimą, kad maistas gaminamas, po to, kad vežamas. Žemėlapyje net galite matyti kur yra kurjeris.

Viskas atrodo paprasta. Net ir savotiškai linksma. Sistemą kai kas pravardžiuoja maisto Uber’iu. Nereikia eiti į šaltį. Nebent norite, nes užsakymą atsiimti galite ir patys, taip sutaupysite pristatymo mokestį, kuris yra apie 1,5 EUR jei restoranas nutolęs per 1.5 km nuo jūsų ir didėja po 50ct už pusę km tiesia linija.

Nuo programėlės atidarymo iki garuojančios picos ant stalo praėjo gal 40 minučių. Ir pica tikrai nebuvo atvėsusi, nes vos tik nusisukau įrankių, vienas sušalęs iš karto atlėkė pasišildyti :).

wolt nuolaidos kodas - venividi

Skaniai atrodo, ar ne? Dar skaniau nei promo fotkėje (ekranvaizdis aukščiau).

Vienas toks niuansas, kurį priskirčiau prie “kas man nepatiko”. Tik čia jau akmenukas į “Jurgis ir Drakonas” daržą, o ne į “Wolt”. Picos ir naminis limonadas buvo pažymėti mano vardu. Tačiau ant vieno gėrimo pamačiau štai ką:

Su mano humoro jausmu viskas gerai. Nei aš pykstu, nei ką, bet visgi ištinka toks WTF. Na, nelabai korektiška, ypač žinant kokios reputacijos yra Nėris. O ir šiaip… Jei jūsų klientas Justė, tai nesusilaikot ir parašot “Justė Kopustė”? O jei netyčia Adolfas? Ar jums neatrodo, kad visos Salomėjos tą Nerį ir Nėrį girdi taip dažnai, kad žiaugt? 🙂 🙂 🙂

Grįžkime prie “Wolt”.

Privalumai:

 • sistema apima tikrai geras valgymo vietas: “Jurgis ir Drakonas”, “Drama Burger”, “Burger Kiosk”, “Ramenas ir Pagaliukai”, “Keulė Rūkė”, “Foxes Burger & Lobster” ir t.t.
 • Užsisakyti maistą tikrai lengva.
 • Patiko, kad galima iš karto susimokėti, nes yra buvę atvejų, kad sugalvojame užsisakyti maistą, tada paaiškėja, kad namie nėra grynų, o ta kavinė kitų galimybių nesiūlo. Čia sėdi sau, lauki ir niekuo nesirūpini.
 • Mano atveju maistą atvežė dar karštą, bet turiu paminėti, kad sistemos žemėlapis rodo, kad picerija yra už 400m nuo namų :).
 • Kurjeris moka skaityti pastabas ir kiemą bei namą rado be papildomų skambučių. Palyginimui, bet koks kurjeris važiuodamas pirmą kartą, man skambina bent du kartus :). Atnaujinimas: pirmas kurjerio skambutis, kad neranda ištiko tik dvyliktą kartą :).
 • Atnaujinimas: restoranai neretai siūlo patrauklių akcijų, kurių nebūna gyvai 🙂
 • Atnaujinimas: nuo tada kai rašiau straipsnį, maisto įstaigų ženkliai padaugėjo. Prie “Wolt” prisijungė net “McDonalds” ir KFC, + daug kitų skanių bei madingų vietų.

Trūkumai:

 • daugelis restoranų nerodo patiekalų nuotraukų. Gal subjektyvu, bet aš renkuosi akimis.
 • Nepatyriau, bet padariau namų darbus ir sužinojau, kad maisto gamintojai kartais mėgsta atšaukti užsakymus. Čia būna keblumų, mat kai jūs pateikiate savo pageidavimą, sistema jūsų kortelėje rezervuoja pinigus. Galutinai jie nuskaitomi įvykdžius užsakymą. Tačiau, kai restoranas atšaukia orderį,  pinigai, žinoma, lieka jums. Deja, priklausomai nuo banko, jie į kortelę iš rezervacijos grįš per kelias dienas. Tad jei sugalvojote papuotauti už paskutinę dviešimtinę, žinokite, kad yra tikimybė, jog liksite ir be pinigų, ir be maisto. Tiesa, tokie atvejai nėra labai dažni, nes jei užsakymai būtų masiškai atšaukinėjami, tai tokia sistema tiesiog negyvuotų.
 • Daugelio restoranų meniu pasigedau desertų, nors žinau, kad vietoje jie tikrai jų turi.
 • “Wolt” Lietuvoje apima tik Vilnių (tačiau sistema pasinaudoti galite Rygoje, Taline, Helsinkyje, Kopenhagoje ir kt.). O ir ne visi vilniečiai džiaugsis, nes kuo toliau nuo centro gyveni, tuo labiau mažėja galimybės rinktis. Atnaujinimas: “Wolt” veikia jau ir Kaune! Antras atnaujinimas: jau ir Klaipėdoje!
 • Papildymas: minimali užsakymo suma – 8 Eur, tad užsakinėti vienam gali būti kebloka.
 • Atnaujinimas: Iškilus nesklandumams (mums nutiko taip, kad pavogė kurjerio, kuris turėjo atvežtu užsakymą dviratį) “Wolt” komunikacija nelabai stipri. Mėto deminutyvus, gif’us ir apskritai verčia jaustis keistai, nors situacija galiausiai išsisprendė.
 • Atnaujinimas: kai kurios maitinimo įstaigos (čia jau ne programėlės ir paslaugos bėda, visgi…) visai nepasiruošę pristatymui į namus. Kartą kurjeris atvežė visiškai išsibarsčiusį užsakymą, kur bulvytės buvo tiesiog suvyniotos į celofaninį maišelį ir atsiprašinėjo, kad restoranas nedavė jokio didelio maišo susidėti smulkmei. Taip ir krovė į saują dėl blogo įpakavimo sušutusį maistą.
 • Atnaujinimas: man trūksta vieno patvirtinimo žingsnio. Pvz., užsakydamas maistą tu matai, kad jo atvežimas truks 30-40 minučių. Užsakai, gauni patvirtinimą + paaiškėja, kad dėl didelio apkrovimo teks laukti 50-60min. Norisi tuo momentu dar turėti galimybę atšaukti užsakymą dėl per ilgo laukimo laiko.

Tokia mano patirtis. Jei ir jums įdomu išbandyti šią paslaugą, tai pirmam užsakymui į namus gausite net 6 EUR jei pasinaudosite mano kodu VENIVIDI.

Pf, sakysite, kas tie 6 EUR? Tik jau nereikia! Užmečiau akį ir štai keli variantai už tokią sumą, o žiūrėjau tik tuos, kurie turi nuotraukas. Taigi tikrai galite išbandyti sistemą tik su trupučiu savo indėlio.

wolt nuolaidos kodas - venividi

Tikiuosi šis įrašas pasirodė naudingas. Visada galite klausti, nes gali būti, kad norėdama papasakoti daug, ką nors pamiršau.

Taip pat, gal jums būtų įdomu išgirsti mano nuomonę apie dar kokias nors paslaugas? Juk galite tapti mano įkvėpimu kažką išmėginti, kartais man tereikia postūmio ar idėjos!


Naudinga: Oficiali “Wolt” svetainė – get.wolt.com, FB: WoltLietuva. 6 EUR pirmam užsakymui į namus (wolt nuolaidos kodas) Nemokamas pristatymas – VENIVIDI

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

31Comments

Add yours
 1. 1
  Irma Sincera

  Salomėja ir Adolfas mane nužudė XDDD bet sugalvok tu man, visai nemąstantys 😀

 2. 2
  Alina

  Pabandziau. Mano korteles jiems netiko o kreditines neturiu. Tai teks gyventi be wolt:)

 3. 3
  Salomėja

  Alina, o kokios kortelės? Patys teigia, kad tinka visos, kuriose aktyvuotas pirkimas internetu (nemaišyti su pirkimu per el. bankininkystę).
  Kteditinės ir aš nesu turėjus.

 4. 5
  Salomėja

  Keista, matyt reikia spporto jų klaust. Aš irgi swetbankio įvedžiau, tik pas mane mastercard.

 5. 7
  Salomėja

  Juste, kodą užsiregistruojant buvo galima įvesti. O taip pat kairiame viršutiniame kamputyje paspaudus galvytę iš šono išsiskleidžia meniu, kuriame yra punktas “enter promo code”. Bet kodas veikia tik prieš pirmą užsakymą.

 6. 8
  Justė Misiukevičienė

  Ačiū, gaila, bet paskubėjau ir užsakiau be kodo, galvojom, gal galiausiai dar iššoks koks žingsnis kodui :D. Registravausi per FB, automatiškai… kur be adreso daugiau nieko suvesti nereikėjo. Kiek ką užsakinėju, perku, nuolaidos kodai įvedami užsakinėjant, nu žodžiu, nemaloniai susifeilinau, bet laukiam maisto, gal bent tas bus skanus :)).

 7. 9
  Salomėja

  Aš irgi registravausi per FB, bet tikrai buvo žingsnis, kuriame galėjau pakoreguot savo vardą ir ten buvo kodo laukelis. Bet aš tikiu, kad ne dėl nuolaidos registravotės, o kad šiaip šis start’upas sudomino. Tikiuosi turėsite gerų patirčių. Mes jau spėjom antrą kartą pabandyti, kol kas viskas dar be skundų 🙂

 8. 10
  Dalia

  Atrodo šauni programėlė, smagu, kad yra galimybė ir ateit patiems atsiimt. Užsiregistravau ir laukiu progos užsisakyt 🙂

 9. 13
  Suzana

  Sveika, girdėjau, kad žmonės turi kodus, kuriais gali pasidalinti su kitais. Tuomet kai kodas buna panaudotas jie atgauna tą sumą atgal. Taip pat kuo daugiau žmonių tą kodą panaudoja tuo didesnė suma susikaupia. Ir tuomet valgymai tampa nemokami. Dėl to ir parsisiunčiau šitą appsą, bet aš nesuprantu kur man tokį kodą rasti? Kodėl aš tik pirmam apsipirkimui galiu nemokamai valgyt ir man čia jokie pinigai nesikaupia??

 10. 14
  Salomėja

  Suzana, ne visi turi tą kodą, “Wolt” atstovai jį duoda reklamavimo tikslais. Pabandykite jiems parašyti ir gal suteiks ir jums spec. kodą.

 11. 15
  Skaitytojas

  Apmaudu, kad nepasidomėjus smerkiate Salomėją Nėrį. Nustebtumėt sužinojus kiek gero ji padarius Lietuvos labui, tad šį pokštą Jūsų vietoje priimčiau kaip komplimentą. Jei vardas būtų Arvydas ir prirašytų Sabonis manau neįsižeistumėt. Identiška situacija. Sėkmės.

 12. 16
  Salomėja

  Skaitytojau, tai gal imkite ir papasakokite tuos gerus darbus, kaip tik būsiu apsišvietusi tada, nes šia asmenybe domėjausi labiau, nei bet kokia kita vien dėl vardo, žinote, yra kažkoks artimumas :), deja, tapatintis nesinori. Beje, nemanau, kad bent vienas Arvydas džiaugiasi pasakęs savo vardą iš šimtą dvidešimtą kartą išgirdęs tą Sabonį 🙂

 13. 17
  Skaitytojas

  Paskaitykite jos kūrinius ir biografiją nuo 1944 metų, aiškinti nereikės 😉 dėl Arvydo – kad ir kaip bebūtų, vis tiek situacijai artimesnis pavyzdys nei “Justė Kopūstė”. Kas be ko, tai visiškai nesusiję su straipsnio tema (,kuris, beje, labai patiko), tad neverta tęsti diskusijos, tiesiog perskaičius buvo sunku susilaikyti nepaprieštaravus 🙂

 14. 20
  Vytautas

  Sveiki, noreciau paklausti pridejus koda 6e rodo saskaitoje, o po 6e 3 ikoneles ka jos reiskia ir kuriuos turi sviesti? Ant 6e raso delivery ar tikrai maista galesiu uzsisakyti nebus tai tik pristatymo saskaita? Nes tai kelia itarimu lauksiu ziniu 🙂

 15. 21
  Salomėja

  Sveiki, manau visais iškilusiaisklausimais padėtų Wolt pagalba. Iš kodo skirti 6eur yra maistui, pristatymo kaina atskira, bet prieš galutinai užsakant matysit kiek už kąmokat gi 🙂

 16. 25
  Tija

  Tekstukas skaitėsi labai lengvai. Pati esu užsakinėjusi iš “Wolt’o” maisto tiek su draugais, tiek ir būdama viena. Žinoma vienai užsakinėjant, tai labai pasijaučia užsakymo kaina, ypač kai tiek daug nevalgau, bet su draugais pats tas užsakinėt maistą per šią programėlę. Ne vieną kartą mus išgelbėjo praleidžiant vakarus žaidžiant stalo žaidimus. O dėl naujų idėjų, tai atsirado nauja platforma vienijanti visus grožio specialistus bei jų klientus, aišku tai ne app’sas, bet vistiek būtų įdomu išgirsti nuomonę apie šią naujieną grozisos.lt .Tai tiek. Sėkmės rašant kitus blog’us. Tikrai įdomu paskaityti. 🙂

 17. 26
  Aleksandr

  Vasario 27 dieną, per programėlę wolt užsakiau dvi porcijas žemaičių blynų ir vaikui dešrelių 19:30 . Užsakymo metu buvo parasita kad užtruks 40 minučių , kai tik patvirtinome uzsakima laikas pasikeitė į 70 minučių laika. Polaipsniui laikas augo paskui krito vėl augo . Rezultatas 2 su puse valandos laukimo, jokio maisto , sėdau į mašiną nuvažiavau į maisto įstaiga paklausiau ar yra užsakymas, jie nustebo jokio užsakymo nebuvo . Dave numerį kur galiu paskambinti man atsakė kad niekom padėti negali “Wolt numerio nėra”. Pasakė rašikite į e-pašta. Wolt servisas tragiškas !

 18. 28
  Naujas

  Seniai baigėsi ši diskusija, bet noriu paklausti, ar arbatpinigius kurjeriui įrašyt programėlėje, ar geriau grynais? O gal nereikia duot, juk jie gauna algą

 19. 29
  Salomėja

  Tiesą sakant, aš nepastebėjau galimybės programėlėje išrašyt, tai aš visada duodu grynais. Arbatpinigiai nėra privalomas dalykas, ir padavėjos gauna, bet mes savanoriškai duodam, kai turim grynu wolto kurjeriui 🙂

 20. 30
  Naujas

  Matyt neseniai padarė tokią galimybę, rašo, kad visi arbatpinigiai bus skirti kurjeriui, be isskaitymu. Įvedant užsakymą tas pasirinkimas gerai matosi

 21. 31
  Salomėja

  Tiesa, radau tokią funkciją ir vakar pasinaudojau. ir pasigailėjau, nes kurjeris buvo toks, kuriam tipsų tikrai nesinori palikti. tad manau funkcionalumas būtų geresnis, jei juos galima būtų išrašyti po užsakymo gavimo 🙂

+ Leave a Comment