Tiems kas užsuko tik nulaidos, tai wolt nuolaidos kodas – VENIVIDI. šiuo metu duoda 2.5 EUR Wolt kreditų pirmiems dviems užsakymams.

O visi kiti, pasilikit įspūdžio 🙂

Vėl bandau paslaugą! Priminsiu, kad panašaus tipo įrašas buvo apie grožio paslaugų rezervacijos sistemą “Treatwell”. Taip pat bandžiau ir svorį mečiau su Kilo.lt. Iš tiesų, tai man tikrai smagu pareklamuoti įdomius bei naudingus dalykus. Tikrai nesu iš tų, kuriem suskausta dantis išgirdus žodį “reklama”. Tačiau viską, viską!, išbandau pati. Ir žiūriu išplėstomis akimis ar neužkibs koks minusas, ar viskas tik puiku? Mano pastabas apie “Treatwell” galite prisiminti įdėtoje nuorodoje, tikiuosi jie ten tobulėja, nes aš jau pradedu vėl galvoti apie plaukų kirpimą. Na, o šį kartą pakalbėsime apie “Wolt”.

wolt nuolaidos kodas - venividi

Kas tas “Wolt”? Paprastai tariant, tai yra maisto užsakymo sistema. “Wolt” sąlyginai dar jauni. Lietuvoje jie veikia tik Vilniuje ir aprėpia kelias dešimtis restoranų.

Naudotis galima ir interneto svetaine kompiuterio naršyklėje, tačiau populiariausia ir patogiausia turėti programėlę telefone. Daugiau info rasite get.wolt.com. Aš programą parsisiunčiau tiesiai iš “Google Play” parduotuvės (“Android” telefonams).

Prisijungti nesudėtinga, nes kaip ir daugeliu atveju, taip ir čia, tą galėsite padaryti naudodami FB duomenis. Ir ką… Prisijungiat, patvirtinat viską ko prašo ir galiausiai matote tokį vaizdelį:

wolt nuolaidos kodas - venividi

Telieka nerti į restoranų meniu ir užsisakyti maistą. Tiesa, prieš užbaigdami užsakymą jūs būsite paprašyti įvesti kortelės duomenis, mat atsiskaitymas čia tik toks. Kortelę įvesti reikės net jei turite nuolaidų/bonusų/kreditą.

Mes nusprendėme užsisakyti jau išbandytas picas iš “Jurgis ir Drakonas”.

Užsakymas tikrai paprastas, tiesiog renkatės iš meniu, žymit dydį, priedus ir t.t.

wolt nuolaidos kodas - venividi

Pasirenkate, patvirtinate ir viskas! Gaunate pranešimą, kad užsakymas priimtas, vėliau pranešimą, kad maistas gaminamas, po to, kad vežamas. Žemėlapyje net galite matyti kur yra kurjeris.

Viskas atrodo paprasta. Net ir savotiškai linksma. Sistemą kai kas pravardžiuoja maisto Uber’iu. Nereikia eiti į šaltį. Nebent norite, nes užsakymą atsiimti galite ir patys, taip sutaupysite pristatymo mokestį, kuris yra apie 1,5 EUR jei restoranas nutolęs per 1.5 km nuo jūsų ir didėja po 50ct už pusę km tiesia linija.

Nuo programėlės atidarymo iki garuojančios picos ant stalo praėjo gal 40 minučių. Ir pica tikrai nebuvo atvėsusi, nes vos tik nusisukau įrankių, vienas sušalęs iš karto atlėkė pasišildyti :).

wolt nuolaidos kodas - venividi

Skaniai atrodo, ar ne? Dar skaniau nei promo fotkėje (ekranvaizdis aukščiau).

Vienas toks niuansas, kurį priskirčiau prie “kas man nepatiko”. Tik čia jau akmenukas į “Jurgis ir Drakonas” daržą, o ne į “Wolt”. Picos ir naminis limonadas buvo pažymėti mano vardu. Tačiau ant vieno gėrimo pamačiau štai ką:

Su mano humoro jausmu viskas gerai. Nei aš pykstu, nei ką, bet visgi ištinka toks WTF. Na, nelabai korektiška, ypač žinant kokios reputacijos yra Nėris. O ir šiaip… Jei jūsų klientas Justė, tai nesusilaikot ir parašot “Justė Kopustė”? O jei netyčia Adolfas? Ar jums neatrodo, kad visos Salomėjos tą Nerį ir Nėrį girdi taip dažnai, kad žiaugt? 🙂 🙂 🙂

Grįžkime prie “Wolt”.

Privalumai:

 • sistema apima tikrai geras valgymo vietas: “Jurgis ir Drakonas”, “Drama Burger”, “Burger Kiosk”, “Ramenas ir Pagaliukai”, “Keulė Rūkė”, “Foxes Burger & Lobster” ir t.t.
 • Užsisakyti maistą tikrai lengva.
 • Patiko, kad galima iš karto susimokėti, nes yra buvę atvejų, kad sugalvojame užsisakyti maistą, tada paaiškėja, kad namie nėra grynų, o ta kavinė kitų galimybių nesiūlo. Čia sėdi sau, lauki ir niekuo nesirūpini.
 • Mano atveju maistą atvežė dar karštą, bet turiu paminėti, kad sistemos žemėlapis rodo, kad picerija yra už 400m nuo namų :).
 • Kurjeris moka skaityti pastabas ir kiemą bei namą rado be papildomų skambučių. Palyginimui, bet koks kurjeris važiuodamas pirmą kartą, man skambina bent du kartus :). Atnaujinimas: pirmas kurjerio skambutis, kad neranda ištiko tik dvyliktą kartą :).
 • Atnaujinimas: restoranai neretai siūlo patrauklių akcijų, kurių nebūna gyvai 🙂
 • Atnaujinimas: nuo tada kai rašiau straipsnį, maisto įstaigų ženkliai padaugėjo. Prie “Wolt” prisijungė net “McDonalds” ir KFC, + daug kitų skanių bei madingų vietų.

Trūkumai:

 • daugelis restoranų nerodo patiekalų nuotraukų. Gal subjektyvu, bet aš renkuosi akimis.
 • Nepatyriau, bet padariau namų darbus ir sužinojau, kad maisto gamintojai kartais mėgsta atšaukti užsakymus. Čia būna keblumų, mat kai jūs pateikiate savo pageidavimą, sistema jūsų kortelėje rezervuoja pinigus. Galutinai jie nuskaitomi įvykdžius užsakymą. Tačiau, kai restoranas atšaukia orderį,  pinigai, žinoma, lieka jums. Deja, priklausomai nuo banko, jie į kortelę iš rezervacijos grįš per kelias dienas. Tad jei sugalvojote papuotauti už paskutinę dviešimtinę, žinokite, kad yra tikimybė, jog liksite ir be pinigų, ir be maisto. Tiesa, tokie atvejai nėra labai dažni, nes jei užsakymai būtų masiškai atšaukinėjami, tai tokia sistema tiesiog negyvuotų.
 • Daugelio restoranų meniu pasigedau desertų, nors žinau, kad vietoje jie tikrai jų turi.
 • “Wolt” Lietuvoje apima tik Vilnių (tačiau sistema pasinaudoti galite Rygoje, Taline, Helsinkyje, Kopenhagoje ir kt.). O ir ne visi vilniečiai džiaugsis, nes kuo toliau nuo centro gyveni, tuo labiau mažėja galimybės rinktis. Atnaujinimas: “Wolt” veikia jau ir Kaune! Antras atnaujinimas: jau ir Klaipėdoje!
 • Papildymas: minimali užsakymo suma – 8 Eur, tad užsakinėti vienam gali būti kebloka.
 • Atnaujinimas: Iškilus nesklandumams (mums nutiko taip, kad pavogė kurjerio, kuris turėjo atvežtu užsakymą dviratį) “Wolt” komunikacija nelabai stipri. Mėto deminutyvus, gif’us ir apskritai verčia jaustis keistai, nors situacija galiausiai išsisprendė.
 • Atnaujinimas: kai kurios maitinimo įstaigos (čia jau ne programėlės ir paslaugos bėda, visgi…) visai nepasiruošę pristatymui į namus. Kartą kurjeris atvežė visiškai išsibarsčiusį užsakymą, kur bulvytės buvo tiesiog suvyniotos į celofaninį maišelį ir atsiprašinėjo, kad restoranas nedavė jokio didelio maišo susidėti smulkmei. Taip ir krovė į saują dėl blogo įpakavimo sušutusį maistą.
 • Atnaujinimas: man trūksta vieno patvirtinimo žingsnio. Pvz., užsakydamas maistą tu matai, kad jo atvežimas truks 30-40 minučių. Užsakai, gauni patvirtinimą + paaiškėja, kad dėl didelio apkrovimo teks laukti 50-60min. Norisi tuo momentu dar turėti galimybę atšaukti užsakymą dėl per ilgo laukimo laiko.

Tokia mano patirtis. Jei ir jums įdomu išbandyti šią paslaugą, tai pirmam užsakymui į namus gausite net 6 EUR jei pasinaudosite mano kodu VENIVIDI.

Pf, sakysite, kas tie 6 EUR? Tik jau nereikia! Užmečiau akį ir štai keli variantai už tokią sumą, o žiūrėjau tik tuos, kurie turi nuotraukas. Taigi tikrai galite išbandyti sistemą tik su trupučiu savo indėlio.

wolt nuolaidos kodas - venividi

Tikiuosi šis įrašas pasirodė naudingas. Visada galite klausti, nes gali būti, kad norėdama papasakoti daug, ką nors pamiršau.

Taip pat, gal jums būtų įdomu išgirsti mano nuomonę apie dar kokias nors paslaugas? Juk galite tapti mano įkvėpimu kažką išmėginti, kartais man tereikia postūmio ar idėjos!


Naudinga: Oficiali “Wolt” svetainė – get.wolt.com, FB: WoltLietuva. 6 EUR pirmam užsakymui į namus (wolt nuolaidos kodas) Nemokamas pristatymas – VENIVIDI

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.