Laikas bėga nerealiai greitai. Tuoj įpusėsime advento kalendorius, o aš sau sėdžiu rami ir galvoju kiek dar daug laiko liko iki Kalėdų. Stresuoti neturiu dėl ko, bet reikia neužsimiršti.

Šiandien noriu ne tik atidaryti kalendorius, bet ir pakalbėti apie geriausius lūpų dažus. Dažytis aš pradėjau anksti. Gal kokioje 8-9 klasėje. Tačiau baigusi mokyklą kažkaip nustojau naudoti lūpdažius. Gal tiesiog bučiuotis buvo per daug vargo :). Ir tik pastaruosius porą metų toks dalykas grįžo į mano gyvenimą. Dauguma produktų atsparūs bučiniams, nebereikia bijoti, o ir šiaip senstu. Akių sritis neina gražyn, tad norisi jau dėmesį nukreipti į lūpas, kurios vis dar nieko sau :).

Peržvelgiau visas metų apžvalgas, perkračiau galvoje viską, ką turiu ir mano metų laimėtojas gal pasirodys kiek keistokas. Nes jis iš natūraliųjų srities, neilgalaikis, bet man labai malonus. Kas? “bareMinerals” lūpų dažai “Marvelous Moxie”. Spalva “Get Ready”

Šiuos dažus radau vienoje grožio dėžutėje. Miniukas man patiko ir aš apsirūpinau jų daugiau. Tiesa, vieną neseniai padovanojau, nes manau, kad gerais dalykais dalintis reikia! Juk tai mano metų geriausias!

Antroje vietoje atsiduria “Isadora” pieštukas, kurį naudoju ir visoms lūpoms, žinoma.

Tikrai gana atsparus ir ilgalaikis, labai gražios spalvos, minimalus diskomfortas, matinis. Beje ir naujausius “Isadora” dažus norėjau traukti į topą, visgi juos turiu dar palyginus neseniai, tad gal kitais metais.

Trečioje vietoje įdomybė – “Artdeco” matinė pudra.

Šis produktas paperka įdomumu. Lūpas padengia itin plonu miltelių šydu. Jaučiasi tik vos vos sausumo, bet atrodo, lyg būtum be dažų, lūpos stebuklingai tiesiog yra tokios spalvos :).

Išskirti noriu ir dažniausiai dėvimus matinius dažus. Tai yra “The Balm Meet Mattes”. “Sincere” ir “Committed” spalvos ant mano lūpų yra itin dažnai. Nors šie dažai tikrai ne visoms įtiko, bet man vieni geriausiu iš tų visų skystų matinių.

Na ir afterpatis – kalendorių išpakavimas!

Pirmasis – “Kiehl’s”, kurį ir vėl sunku buvo išlaužti.

Jame radau…

Medetkų toniką! Super! O ir puikiai atsimenu palankią Vasarės apžvalgą. Tikrai bus smalsu išmėginti, matosi, kad viduje plaukioja žiedai 🙂

Rūtos dovana padiktavo šios dienos rinkimų temą, nes jau iš formos įtariau, kad gali būti lūpų dažai. Ir?

Buvo! Nerealios spalvos “Gosh” matiniai dažai! Aš esu bandžiusi šią formulę, bet turėjau per tamsią mano skoniui spalvą ir per šviesią (Baby), tad dabar jau mano rankose tokia, kokią mėgstu.

Ir aš vakar Rūtai įdėjau “Gosh”. Matinius dažus, kokius ir pati esu gavusi iš kompanijos. Ryškius. Ir nedrįstu eiti į miestą, bet Rūta minėjo, kad mėgsta ryškesnius. Beje, turėjau nuotykio pirkdama dovaną, nes pasiėmiau “Kosmadoje” keletą niekučių iš akcijinės lentynėlės. Ir visus pirkinius sumečiau į rankinės kišenėlę. Aha, ir lūpdažis taip prilipo prie kitų prekių lipduko, kad mėgindama atskirti sugadinau apsauginę plėvelę. Ir svarbiausia, kad ne pirmą kartą taip. Esu sugadinusi ir knygą. Apskritai nemėgstu lipdukų (ypač kainų) ant daiktų. Bet čia buvo lyrinis nukrypimas, nes akivaizdu, kad šiandien esu labai plepiai nusiteikusi. Ačiū, Rūta, parinkai man tokią spalvą, kokia aš pati sau pasirinkčiau!

Ačiū, kad skaitėte! Labai apsidžiaugsiu jei nepagailėsite komentaro ir parašysite savo mylimiausią lūpdažį. Ar kelis :).


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.