Dar viena dėžutė! Taip taip taip! Manija, mada, bumas? Viskas vienu metu. Nei aš planavau ją pirkti, nei ką, bet netikėtai išleidau 20 eurų ir kantriai palaukusi šiandien iškrausčiau. Apčiupinėjau, pasidžiaugiau, o dabar ir jums parodysiu.

Apie dėžutę

“Uoga Uoga” tos dėžutės nereklamavo. Šią kažkaip užmatė Vinted forumo merginos, o aš iš paskos. Nusipirkti buvo galima dvi dėžutes. Princesei už 10e ir karalienei už 20e. Kadangi aš labiau karalienė, nei princesė, tai tokią ir griebiau. Nerašoma nei kiek, nei kokių, nei kokio dydžio produktų rasime, jokios vertės. Viskas staigmena.

Vienintelė informacija tokia:

Įsivaizduok jausmą, kai vienu kartu gauni galimybę išbandyti daug ir įvairių „Uoga Uoga“ produktų. Būtent toks apniks atvėrus šią dėžutę. Į ją sudėjome saują natūralių kosmetikos priemonių, puoselėjančių Tavo grožį ir džiuginančių širdį. Tai puiki dovana ne tik sau, bet ir draugei. Juk visi mėgstame malonias staigmenas!

Mėgstame!

Dėžutė nedidukė, puošta karūna. Ant šono parašyta, kad ją apipavidalino BUBU.LT. Smagu matyti šiek tiek žinomą vardą, mat Urtė ir man yra nupiešusi el. parduotuvės dizainą bei logotipą. Logotipą naudojame, o va dėl dizaino, gėda prisipažinti, jau tris metus tempiame laiką ir nesusitvarkome. Nuklydau į lankas.

Štai tie turtai, kurie suslėpti po karūna.

Pilnutėlė dėžė! Vos užsidaro! Tarp lankstinukų randu ir 5eu kuponą “Uoga Uoga” namo produktams (ar paslaugoms?). Gaila, kad nepanaudojamas. Kaip džiugu būtų geriau rasti kuponą el. parduotuvei 😀

Na ir pasižvalgykime atidžiau.

1. Natūralus drėkinamasis kūno losjonas su braškių ekstraktu visų tipų odai “Braškė Išsitaškė”. 9.95eu.

Štai kas pakeis tą nevykėlį, kurį šiandien aprašinėjau. Aš jo dar neuosčiau ir labai tikiuosi, kad kvapas nebus tas sintetinis braškų, kurio labai nemyliu.

2. Natūralus veido prausiklis su baltuoju moliu visų tipų odai (birus) “Gėlių laukai”. 5.95eu.

Labai įdomus daiktas, seniai norėjau pabandyti, bet vis pagalvodavau, kad bus labai nepatogu naudoti. Ką gi, progą turiu, tikrai bandysiu ir jums papasakosiu.

3. dušo želė “Švenčiu kasdien!”. 5.95eu.

Šis daiktas man patinka. Esu bandžiusi ir rašiusi. Kadangi jau man tai jau mėgintas produktas, tai vienintelis šiek tiek nuvylė. Ir dar dėl to, kad mačiau kitos merginos gavo priemonių… plaukams… vietoje jo. O aš uždraudusi sau pirkti iki gegužės kažką plaukams, o taip norėčiau, taip norėčiau…

4. Natūralus maitinamasis balzamas su migdolais ir kokosu odai aplink akis “Akys kaip kokosai”. 5.5 eu.

Man jau gerokai virš 30, man jau būtina naudoti paakių kremus, o aš vis dar sukčiauju prieš save ir to nedarau. Gal kvapnus ir įdomus produktas tiesiog paskatins naują įprotį? Vien iš noro išmėginti? Nerealiai kvepia.

5. Natūralus lūpų blizgis su braškių ekstraktu “Braškinis Briedis”. 7.50 eu.

Nerealus pavadinimas. Ir man labai knieti pamėginti. Labai! Bet to nedarysiu, nes pati žinau, kad aš tų blizgių nenaudoju, tai neverta net gadint ir pažeist higienos. Šis produktas taps vienu iš trečiadienio prizų. Laukiat?

6. Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru “Aukso kasykla”. Mėginukas. Internete nurodoma, kad 1g kainuoja 8.95. Neįsivaizduoju kiek yra testeryje, tikrai ne vienam ir ne dviem kartams, tad įvertinsiu 3.50 eu.

Su spalva nuskilo. Jau senokai noriu auksinių šešėlių. Pamėginau ant rankos, atrodo OSOM. Pigmentuoti, subtiliai žėri. Na super! Man to mėginio užteks ilgam, bet tikrai jei po tolesnių bandymų patiks, reikės nusipirkti daugiau spalvų.

Bendras įspūdis

Esu patenkinta. Bendra vertė daugiau nei 38eu neskaitant kupono. Ir visi produktai panaudojami. Nė vieno nereikia išmesti žvilgtelėjus į sudėtį. 5 iš 6 man dar neatrasti, nebandyti. Labiausiai džiugina kūno kremas ir šešėliai. Tai ne tik pirmieji mano lietuviški akių šešėliai, bet ir pirmieji natūralūs.

Žinoma, aš kaip ir visos, noriu daugiau daugiau, pigiau pigiau, bet kol kas tai geriausią įspūdį palikusi lyg šiol pirkta dėžutė.

Tikiuosi buvo smalsu pasižvalgyti. Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).