Ar pastebėjote koks yra grožio dėžučių bumas? Jos visada buvo populiarios, tačiau dabar atrodo merginos perka vien jas. O po to verkia dėl turinio. Aš ir pati šiandien keliausiu į paštą atsiimti “Uoga Uoga” karalienės ir kiek mačiau internete, tai ši manęs nenuvils. O dar užsiprenumeravau “Lookfantastic”. Pirmadienį reikia kaip nors atsilaikyti prieš “Grožio draugą”, nes gal jau gana?

Kodėl užsivedžiau kalbėti apie grožio dėžutes? Gi todėl, kad pasakosiu apie produktą iš pačios blogiausios ever dėžės. Pamenate “The Box”? Negaliu sakyti, kad visi produktai blogi. Pincetą naudoju, mėginukai puikūs, daugelis dalykų tapo prizais, tačiau bendra visuma nedžiugino. Labiausiai akį tame rinkinyje traukė graži kūno losjono “Shangri la” pakuotė.

Nematytas, negirdėtas, tad nusprendžiau šio nedovanoti, o išmėginti pati.

Sudėtis:

Pagrindą sudaro mineralinis aliejus, kuris toks joks. Nei žalingas, nei naudingas. Alergijų nesukels, odą suminkštins, bet nieko labai gero nepadarys, tai yra nei sudrėkins, nei pamaitins. Toliau krūva labai jau nedraugiškų ir net toksiškų ingridientų. Pvz., tas Imidoazolidinyl Urea yra EU ribojamas, toksiškas konservantas, kuris išskiria formaldehidą. Trietanolaminas taip pat galimai toksiškas. Apie parabenus jau visi žinom. Benzilsalicilatas – sukelia kontaktinį dermatitą, toksiškas, sutrikdo endokrininę sistemą. Geraniol – galimai toksiškas, tas ingridientas su trejetu yra kvepalų sudedamoji dalis ir galimai toksiškas. Smagus rinkinys. Kodėl aš tą kremą naudojau? Neturiu racionalaus atsakymo. Tiesiog neturėjau kito, sudėtį išnagrinėjau tik po to ir jau dabar kai baigsiu atsiliepimą, tai nueisiu ir išmesiu.

Ką galiu pasakyti apie kremą: konsistencija lengva, susigeria gana greitai, tuo metu kai pasitepi atrodo, kad drėkina, oda tampa švelni. Tačiau rezultatas labai trumpalaikis. Pvz., pasitepusi kojas ir rankas prieš miegą, ryte gi atsibundu su nemaloniai sausa oda.

Tiek tų mano eksperimentų su puikiais blogiausios lietuviškos dėžutės produktais.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite internete, pvz., ebay, nes lengvai nusipirkti šio kremo neradau. Kaina nuo 3-7eu (remiantis google paieška).

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).