Apžvalga: kalėdinė "Uoga Uoga" dušo želė "Švenčiu kasdien!"

Estimated read time 2 min read

Labai noriu parašyti apie šią dušo želę dabar, nes manau, kad atsiliepimas bus aktualus ieškantiems Kalėdinių dovanų. Ar verta? Viską papasakosiu!

Pastaruoju metu užsikaupė dušo želių ir naudoju jas tikrai ne ta tvarka, kokia šios atkeliauja į mano namus. Renkuosi pagal poreikį ir nuotaiką. Šiuo metu vonioje atkimštos net trys: kažkokia kasdienė rusiška, “Lush” ryškiai ir nuodingai žalia bei ši “Švenčiu Kasdien!”.

Apie “Lush” dar nesu rašiusi, bet ne kartą minėjau, kad ji mane pakerėjo savo kvapu. Visgi sudėtis tokia, kad odą sausina, o kaina irgi tokia, kad kitos nepirksiu, tad tuo kvapu mėgaujuosi retomis progomis. Na, o į “Uogą Uogą” rankos tiesiasi pačios.

Nei buteliukas, nei etiketės dizainas nėra kažkuo labai išskirtiniai, tačiau gamintojas visada taikliai sužaidžia smagiais pavadinimais. Man jie visada kelia šypsena ir prideda +100 taškų. “Švenčiu kasdien! O kaipgi Tu? Gal švenčiam kartu?”

Gamintojo aprašymas: Nuotaikingas pavadinimas, žiemiškas kvapas – cinamonas ir apelsinai, puiki konsistencija, odą maitinantis alyvuogių aliejus, ją drėkinantis alavijų ekstraktas – viskas, ko reikia šiltoms maudynėms, kai už lango šalta!

Sudėtis:

Man labiausiai patinka, kad nėra SLS :).

Visų pirma sužavi kvapas. Jis toks aiškiai apelsininis (cinamono mano uoslė nefiksuoja). Kodėl sakau, kad aiškiai? Nes tarkime naujame limituoto leidimo “Rasos” kreme su mandarinais, tuos vaisius užuosti yra misija neįmanoma. Taip pat turėjau šampūną su apelsinais ir pipirais, kuris irgi kvepėjo kaip apelsinų cukatos, o ne švieži vaisiai. O su apelsinais pradėti ar pabaigti dieną man patinka.

Šiek tiek neįprasta konsistencija – skystoka. Ir putoja dušo želė prastokai, ko pasekoje sunaudojama daugiau produkto. Tačiau prausia ji gerai, kvepia nuostabiai, ir svarbiausia nesausina odos, tad mielai kartočiau, dovanočiau, ar gaučiau papildymo :).

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Priemonę įsigyti galima “Uoga uoga” elektroninėje parduotuvėje, ko gero ir pardavėjų salelėse taip pat. 200ml kainuoja 5.95 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours