Labas! Kas įdomesnio? Ar jau gyvenat rudeninėmis nuotaikomis? Gal žinote, kur slepiasi gražiausi rudeniniai paltai? Parašykit, jei žinot! O aš gyvenu neblogai. Dirbu, gyvenu, laukiu savaitgalio. O tuo tarpu noriu pakalbėti apie apie lūpdažiukus. Aha, ta tema, apie, kurią kartais paniekinamai sako: ko norėt iš tų, kurios apie lūpdažius kalba. Tuštutė gi, neturi ką pasakyt daugiau.

Tai va. Pavadinime parašiau, kad tai bus trys mėgstamiausi „L’oreal Paris“ lūpų dažai, bet tiesa ta, kad jie ir šiaip mano favoritai. O namie dar turiu: „The Balm“, „Lumene“, „Colourpop“, „Wet’n’Wild“, „Gosh“, „Bronx Colors“, „Maybelline“, „Physicians Formula“, „Sante“, „Dr. Hauschka“ ir turbūt dar daugiau pamirštų lūpdažių. O konkurencinėje kovoje visada laimi tie, kuriuos nusprendžiau aptarti. 

„L’oreal Paris Color Riche Ultra Matte“

Šiame įraše daug daug nesiplėsiu, nes dalį produktų jau esu aptarusi. Štai ir šiems dažams esu parašiusi atsiliepimą. Tiesa, tada gi dar nežinojau, kad tiek ilgai mylėsiu. 

Spalva „No diktat“

Kuo man jie patinka: klasikinis formatas. Na, aš gal senamadiška, bet mėgstu įprastą formą. Dengiasi lengvai, vos vienu potepiu užtenka sodrios spalvos, minkšti. Matiniai, tiek kiek tokiais gali būti klasikiniai lūpdažiai, bet jausmas ant lūpų kreminis. Netepa, jei stipriai netrini, tad trumpam ir po kauke gali pabūti. 

Kuo man jie nepatinka: pasižymi klasikiniu „L’oreal“ lūpdažiu kvapu. Jis toks senovinis, primena vaikystę ir nugvelbtus iš mamos dažus, bet man nelabai patinka. 

„L’oreal Paris Rouge Signature“

Ir vėl daug nesiplėsiu, nes rašiau įrašą apie šį produktą, taip pat. 

Spalva „116 I explore“

Kuo man jie patinka:  galiu patvirtinti,kad tai mano visų laikų mėgiamiausi lūpų dažai. Tepasi labai plonu sluoksniu. Ne tik nelimpa, bet ir visai nesijaučia ant lūpų. Ilgai laikosi. Visiškai netepa, nepalieka antspaudų, todėl išgyvena po kauke ir jos neištepa. 

Kuo man jie nepatinka: spalvos ne visai atitinka pakuotę, dažnai realybėje ryškesnės. 

„L’oreal Paris Matte Lip Crayon“

Tai yra pastarojo meto mano mylimukai! Kreideles turi ir giminaitė „Maybelline“, bet „L’oreal“ matiškesnės, o jausmas ant lūpų geresnis. 

Spalva „104 Sweer“

Kuo man jie patinka: labai lengvai pasidengia. Formulė atrodo sausa, bet ir ne kieta. Nors tai nėra skysti dažai, bet išlieka lūpų tekstūra. Visiškai matiniai. Nesausina, nelimpa, ilgai išlieka. Ilgiausiai iš visų mano turimų neskystų lūpų dažų, netrinant netepa. Skaniai kvepia vanile. Bent pusė spalvų man patinka. 

Kuo man jie nepatinka: jokių trūkumų. 

Taigi, tokia mano mylimiausių lūpų dažų trijulė. Ir aš čia ne apie spalvas, o apie konsistencijas ir formules. Pastaruoju metu lūpas dažyti pamėgau labiau nei akis, nes… tiesiog greičiau 😀


Naudinga: minėtų dažų ieškokite „L’oreal“ stenduose ir el. parduotuvėse, pvz., Drogas.lt.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

 

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).