Šiandien niekaip negaliu pradėti įrašo. Iš pradžių valandą kuitėsi interneto meistrai. Po to užpuolė laiškai. Tada skambutis į duris ir laiškininkė su siuntomis. O jau tuoj pietūs. Na, bet kita vertus, nieko čia tokio svarbaus gi ir nepasakosiu. Apskritai man šiuo metu yra blogo depresija, kuomet aš nesu tikra, kam jis reikalingas, nes per 9 metus niekur nenuėjo ir iš esmės yra lygiai toks pats, kaip tada, kai pradėjau, nors paprastai toks įdirbis, visame pasaulyje, jau atneša tiek žinomą vardą, skaitytojų gausą, tiek pinigus. Ai, bet pasidažau lūpas ir nuotaika geresnė. Va kas pasikeitė – pradėjau naudoti lūpdažius. Prieš 9 metus neturėjau nė vieno. Ir apskritai nekenčiau to jausmo, kai kažkas yra ant lūpų. Po to prisijaukinau, nes pradėjau rečiau dažyti akis, o kažkokio akcento tai norisi. Visgi, kaip jau žinote, esu šimtaprocentinė nude karalienė. Kitokių spalvų pas mane nėra. Na ir va, Kalėdų laikotarpiu, pas mane atkeliavo siuntinys su kompanijos sveikinimu, kuriame radau du neutralios spalvos lūpų dažus. O man, šiaip jau, tikrai patinka “L’oreal Color Richie”. Tiek reguliarios serijos, tiek visokie kitokie. 

Mano rankose dvi spalvos. Pirmoji – “No Judgmen”

Pažiūrėjus į dažą, jis neatrodo, kad bus toks tamsus, kaip ant spalvos lipduko. Bet iš tiesų yra prie intensyvesnių atspalvių. 

Kas dienai man ši spalva jau kiek tamsoka, bet maloniai dėvisi, gražiai nusitrina, tad kartais išsitraukiu. 

Kitas atspalvis neutralesnis – “No Diktat”

Tokius paprastai labiausiai ir mėgstu.

Dažai kreminiai ir dengiasi labai maloniai. Iš ties, kaip ir dauguma “Color Richie”.

Nesakyčiau, kad jie ultra matte, gal tiesiog matiniai ir tiek. Laikosi tik iki valgymo, bet aš ir nesu rodiklis, man viskas apsitrina. O šiaip nekelia diskomforto jausmo, tad vertinu teigiamai. Kažkaip tikrai nėra labai prie ko kibti. Tiesa, kvapas, tai tas tipinis, turbūt žinot – senovinių lūpdažių. Su juo tikrai reikia susidraugauti. Seniau jo labai baidžiausi. Bet irgi, kažkaip praeina kiek laiko ir visai nieko. 


Naudinga: Ieškokite “L’oreal” stenduose, ar pvz., pigu.lt. Kaina – apie 10 EUR. 

Visi “L’oreal” atsiliepimai

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (PR produktas)