Aš apie vienkartines veido kaukes rašau rečiau nei jas naudoju. Tiesiog kartais neužtenka to įspūdžio pabandžius, kad galėčiau daryti kažkokią išvadą. Kartais labai noriu bandyti ir nenufotografuoju. Iš esmės visas tas priežastis aprašiau kaukių apžvalgoje.

Visgi, šią šokoladinę priemonę buvau nufotografavusi ir… pametusi. Kai jau sugalvojau išmėginti, knisau visus namus, ieškojau tarp atvirukų, tarp mėginukų, tarp žurnalų. Ir galiausiai radau užkritusią už stalo. Uf… Išmėginau. Tiesa, čia tikrai ne pirma mano naudota “Schaebens” kaukė. Apie dar šešias atsiliepimą rasite čia.

Šokoladinės kaukės aprašymas labai įdomus, tiesa, prieštaringas. Rašoma, kad jos galima net paragauti!!! O po to seka įspėjimas su šauktuku, kad naudoti tik išoriškai.

Žadama, kad nuteiks svajingai, minkštins, švelnins odą ir ji taps elastingesnė, švelnesnė ir giliai sudrėkinta. Kaip žinia, aš labiausiai mėgstu valomąsias kaukes, o tos visos drėkinamosios patinka mažiau, bet, kad jau taip gražiai rašo…

Sudėtis:

Kaukės kvapas labai maistinis. Tikrai ne sintetinis, net nežinau ką primena. Kažkokį gogel mogel su kakava. Kažką, ką vaikystėje mama duodavo išlaižyti kepdama gardėsius… Tik vat nežinau ar labai jau faina išsitepti tuo “maistu”. Nors pasidariau nuotrauką, bet pažiūrėjau – vaizdelis neestetiškas, šokoladą lengva sumaišyti su… Na, žodžiu, nusprendžiau nekelti, nes nieko ten tokio svarbaus nepraleisite.

Konsistencija lipnoka, irgi primena kažkokį glajų su cukrumi.

Per 10 minučių išdžiuvo, atrodė tarsi blizgi plėvelė ir ėmė šiek tiek traukti veidą. Labai panašus jausmas būna su nulupamomis kaukėmis, bet gi čia drėkinanti-maitinanti!

Nuplovusi veidą nustebau, kad šaukte šaukia kuo skubiau, kuo greičiau užtepti kremo. Veidas buvo sausas.

Tad taip ir likau nesupratusi šio produkto. Lyg ir minkštinantis, švelninantis ir giliai drėkinantis, o elgiasi lyg kokia valomoji kaukė riebiai odai, tik, kad nevalo. Neįvertinau.

Mano favoritas išlieka “Schaebens” šveičiamoji kaukė su braškėmis.

Ją esu kartojusi ne kartą, o tas šokoladas, tai ne kažką.


Įvertinimas:

Naudinga: Kaukių rasite “Droge”, “Maxima” ir kitur. Kaina – apie 2 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).