Veido kaukes daryti labai smagu, tačiau itin sunku prisiruošti. Rytais nėra kada. Ir net kai dirbu namuose – viena – vengiu užsitepti juodą sluoksnį, nes vos tą padarysiu, garantuoju, kad į duris ims skambinti kurjeris, paštininkas, skaitliukų tikrintojas. Vakarais reikia anksčiau nusivalyti makiažą ir kartais tiesiog tingisi, nes kaukės yra šiokia tokia terlionė. Na bent jau tos, kurias mėgstu aš. Ir dar yra blogeriška priežastis – jei panaudosiu vienkartinę kaukę, kurios dar nenufotografavau, tai nebeaprašysiu. Taigi, dėl paminėtų priežasčių, jos pas mane kaupėsi ir kaupėsi, kol galiausiai nufotografavau ir pasistengiau bent jau mėnesio eigoje viską išmėginti. Na ir va, gavosi kaukių fiesta. Pabandysiu trumpai aptarti kokius įspūdžius man jos paliko.

“Lavera” šveičiamoji kaukė “Mint”

Ši puikiai veido odą atgaivinanti ir giliai valanti veido kaukė praturtinta mėtų ekstraktais ir Negyvosios jūros druska. Veikliosios sudėtinės dalys įsiskverbia giliai į odos poras ir suteikia nepakartojamą švaros pojūtį. Sudėtyje esantis molis švelniai reguliuoja veido odos riebalų išsiskyrimą, suteikia odai matinį atspalvį. Reguliariai naudojama kaukė užkerta kelią spuogelių ir inkštirų susidarymui.

Naudojimas: pagal poreikį naudokite 1-2 kartus per savaitę. KAukę tepkite ant švarios veido, kaklo, dekoltė srities odos. Netepkite arti akių ir burnos. Palikite 10-15 min. Vėliau švelniai masažuokite, kol įsigers, arba nuskalaukite šiltu vandeniu.

Ši kaukė man labai patiko. Visų pirma tai dėl to, kad mėtinė. O aš mėgstu visokius šaldančius produktus. Šiek tiek prisibijojau, kad jau kai “užšaldys”, tai liksiu nugraužtu raudonu veidu, bet taip neatsitiko. Vėsinimas lengvas, kvapas ne pipirmėčių, kaip dažnai pasitaiko, o saldesnės mėtos. Taip pat aš vertinu kaukes su šveičiamosiomis dalelėmis. Malonu nuplauti. Ar išvalė mano baisiąsias poras? Šiek tiek paviršių apvalė, nušveitė negyvas ląsteles, neišsausino odos. Kartočiau.

Įsigyti galima Pigu.lt, Damodara.lt, Ekogrožis.lt ir kitose ekologiškos kosmetikos parduotuvėse. Kaina – 2-2,6 EUR.

“Schaebens” veido kaukė su hialuronu

“Schaebens” veido kaukės yra populiarios, lengvai prieinamos ir gana nebrangios. Ypač, kai prekybos centruose skelbiamos nuolaidos kosmetikai. Išbandžiau jų daug ir mano favoritė yra šveičiamoji kaukė su braškėmis, kuri savo konsistencija ir poveikiu primena aukščiau aprašytą “Lavera”. Produktas su hialuronu ant stalo gulėjo ilgokai. Tiesiog aš nesu didelė drėkinamųjų riebių kaukių gerbėja. Visgi išmėginau ir apie vienkartinį poveikį neturiu ką blogo pasakyti. Konsistencija primena riebų kremą, užtepus storu sluoksniu nesijaučia jokio diskomforto, tai yra nesausina, netempia odos. Keista, jei taip būtų? Po 10 minučių net nėra ką nuvalyti, visas produktas susigeria į odą. Tačiau man veidas liko šiek tiek riebokas, tarsi padengtas plėvele, todėl aš ne šiaip servetėle nuvaliau perteklių, bet pasinaudojau toniku. Sudrėkinimo pojūtis jautėsi dar ne vieną dieną. Aš nesu didelė mėgėja naudoti veido kremus, tai pastebiu, kada jau oda ima jų prašytis. Po šios kaukės gal savaitę nereikėjo. Ar kartočiau? Nemanau, nes tiesiog mėgstu kitokias kaukes, bet sausiaodėms rekomenduoju drąsiai.

Įsigyti galima parduotuvėse “Drogas”, “Maxima”, IKI, “Rimi” ir kitur. Kaina – apie 2 EUR. Pakuotė padalinta į dvi dalis.

“Apivita” paakių kaukė nuo patinimo “Express Beauty”

Užsukusi į šalia namų atidarytą “Eurovaistinės” grožio vaistinę aš stabtelėjau prie “Apivita” lentynų. Tai naujas prekinis ženklas Lietuvoje, buvo smalsu apžiūrėti pasiūlą. Daugumos produktų kaina aukštoka, o išmėginti kažką norėjosi, todėl pasiėmiau vienkartinę kaukę. Mano paakiai labai patinę, tad buvo įdomu, ar situaciją pakeis. Pabandžiau. Naudodama diskomforto nejaučiau, tačiau nuplovusi priemonę nepajutau jokio vizualaus poveikio. Juk jei kaukė nuo patinimo, tai turi pasimatyti kažkas, ar ne? Nekartočiau.

Įsigyti galima Eurovaistine.lt ir jų grožio vaistinėse. Kaina – apie 4 EUR. Pakuotė padalinta į dvi dalis.

“Dizao Natura” hidrogeliniai auksiniai diskeliai paakiams

Tokie produktai labiau būdingi korėjiečių gamintojams. Na, bet smalsu išmėginti ir “Dizao”. Buvo smagu. Užsidėjau tuos diskelius po akimis, laikėsi neblogai. Na vos vos smuko. Iš pradžių vėsino, vėliau beveik nesijautė. Nuėmus oda po akimis atrodė šiek tiek skaistesnė ir ne tokia pavargusi. Tai matėsi, skirtingai nei po “Apivita”, kuri jokio pokyčio neiššaukė. Kartočiau.

Įsigyti galima “Elevitoje”. Kaina – 1.35 EUR.

NUMIS® MED UREA giluminio valymo šveičiamoji veido kaukė su 5 proc. šlapalo

Reguliuojanti ir valanti šveičiamoji kaukė turi dvejopą poveikį: drėkinantis šlapalas puoselėja odą, o poliruojamosios dalelės švelniai pašalina raginį odos sluoksnį ir mažas šerpetas. Oda tampa švelni ir lygi. Patikrinta dermatologų. Ypač veiksminga ir tinkama labai sausai probleminei odai.

Naudokite 1−2 kartus per savaitę. Tepkite ant nuvalytos sausos arba šiek tiek sudrėkintos odos. Netepkite apie akis ir ant lūpų. Po 5 minučių pamasažuokite švelniais sukamaisiais judesiais. Po to nuskalaukite dideliu kiekiu drungno vandens. Jei oda labai jautri, nuskalaukite nemasažavę.

Dar viena šveičiamoji kaukė, kuri man labai patiko. Ji drėkina, bet tuo pačiu išvalo odos paviršių (giliai išvalyti porų man nesiseka jokia kauke). Žinoma, kaip visada man labiausiai patinka nuplauti šveičiant. Po kaukės oda atrodo akivaizdžiai skaistesnė. Kartočiau.

Įsigyti galite Eurovasitine.lt. Kaina – apie 4.4 EUR. Pakuotė padalinta į dvi dalis.

“Sephora” valomoji kaukė

Labai įdomus produktas. Itin tirštą kremą gana sunku paskirstyti. Po dešimties minučių masažuojant odą jis nusitrina gumulėliais nusinešdamas su savimi ir visus nešvarumus. Pati masė man buvo šiek tiek nemaloni, tačiau naudojimas, tas nutrynimas ir rezultatas patiko. Turėtų patikti visoms, kurios vengia aštresnių šveitiklių, nes šis “gomažas” nupylinguoja švelniai. Kartočiau.

Ieškokite “Sephora” parduotuvėse. Deja, Lietuvoje jų neturime.

Štai tiek apie kaukes. Beveik visos patiko, tik “Apivita” nuvylė.


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.