Saulės apsauga veidui – išbandyti produktai, kurie man patiko

Estimated read time 3 min read

Ar jaučiate, kad artėja tas tikrasis pavasaris? Matydama apsnigtus stogus aš sunkiai tuo tikiu, bet jau taip ištroškau saulės, kad gaudau kiekvieną spinduliuką, perku ryškius daiktus ir tiesiog svajoju, kada bus galima dirbti atvirais langais. 

Tačiau saulė turi ir neigiamą pusę, apie kurią skalambija ir gydytojai, ir kosmetologai, ir dermatologai. Vėžys, senėjimas, pigmentinės dėmės. Auč. Ar daug iš jūsų nuoširdžiai ir pagal taisykles saugosi? Kad ir kaip norėčiau, aš pati esu iš tų, kur kūnui dėmesio beveik neskiria, todėl amžinai vaikštau nurudusia dekoltė ir rankomis – sritimis, kurios tą saulę mato, nes tokio dalyko kaip deginimasis aš nesuprantu. Kadangi nemėgstu būti šlakuota, dėmėta ir dar turiu įvairių apgamų, stengiuosi bent veidą saugoti. Tačiau ir čia bėda. Tepu produktus ryte, bet dienos metu nesugebu jų reaplikuoti. Nes nėra kaip, nes nepatogu, nes pamirštu, nes nėra progos. Šiuo metu užsisakiau tokią mineralinę pudrą – šepetėlį ir tikiuosi, kad tai padės išspręsti pakartotinės apsaugos bėdas. 

Tuo tarpu dabar noriu priminti kelis produktus, kurie man patiko ir tiko. Taigi, pagrindinė tema yra saulės apsauga veidui. Primenu, kad mano odos tipas – riebus. 

„Avene“ apsauginis drėkinamasis kremas su spalvos pigmentais „B-Protect“, SPF50

Apžvalga čia. Neseniai šį produktą nusipirkau vėl. Ir vis dar patinka. Visų pirma, tai kone vienintelis kremas su spalva, kuris šiek tiek sulygina atspalvį, vos vos maskuoja ir nėra per tamsus bei oranžinis. Dengiasi maloniai, neerzina odos, blizgesys minimalus, lengvai pašalinamas biria pudra. Minusas – greitai naudojasi, tubėles sezonui neužteks. 

„Some By Mi“ saulės kremas veidui „Truecica Mineral 100 Calming Suncream“

Apžvalga čia. Produktą galiu laikyti visų laikų savo favoritu. Nė kiek neprimena saulės kremo, greičiau puikų drėkiklį, kuris dar ir ramina odą. Neblizga, nesunkus. Tobulas. Vienas bet… Niekur nebėra pirkti. Na tik pas kinus per ebay, bet pas kinus korėjietiškų produktų geriau nepirkti, nes greičiausiai garaže gaminti. Aš pirkau Iherb.com. Jie skelbia, kad produktas į prekybą grįš gegužę, užsiprenumeravau pranešimą ir čiupsiu, nesvarbu net, kad greičiausiai greitai neatkeliaus ir jau teks mokėti muitus. Vertas to. 

 „Avene“ apsauginė kompaktinė maskuojamoji pudra, SPF 50+

Apžvalga čia. Produktas iš sunkesnių, tačiau labai gerai maskuoja ir gražiai dengiasi ant mano porėtos odos, todėl naudojau, kai norėjau būt graži :). Tiesa, spalva Lietuvoje tik tamsi, o priemonė baigiasi greitai. Šiuo metu turiu įsigijusi labai panašią Uriage pudrą. Didelio skirtumo nematau, tik tiek, kad Uriage spalva man tinkamesnė. 

„Uriage Hyseac“ apsauginė emulsija, SPF30

Apžvalga čia. Produktas skirtas riebiai, kimštis linkusiai odai. Ir man tikrai darė teigiamą įspūdį – ne per daug blizgesio, neapsunkintas vaizdas ir jausmas. Šiuo metu turiu nusipirkusi labai panašų produktą su spalva – „Uriage Hyséac 3-Regul Global Tinted Skin-Care SPF 30“, tačiau kol kas dar čiut tamsokas. 

 

Štai tokia mano saulės apsauga veidui. Viską arba kartoju, arba laukiu kol atsiras prekyboje, arba įsigijau labai panašias alternatyvas. Tikiu, kad saulės bus daug, juk reikia bent kažko gero, kad nenuprotėtume, ar ne? 


Dėmesio: aš kosmetikos produktų neparduodu. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

4Comments

Add yours
 1. 1
  Asta

  Sveika. Man labai aktuali tema :). Paskutinius kelis metus bandau itin saugotis saulės, žinoma, ne visada pavyksta :(… Aš esu iš to laikmečio, kai niekas vaikų nesaugojo nuo saulės, visi degindavosi (aš paauglystėje irgi :(). Net neturėjau kepurės nuo saulės, nuo kurios veidas nors kiek būtų apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių.
  Mano problema su apsauga nuo saulės, yra ta, kad noriu naudoti apsaugą su cinko oksidu. Tai žinoma, kartu su juo gaunu “nuostabųjį” baltumą, veido blizgesį ir odos apsunkimą. Turbūt cheminiai filtrai neturi tokio stipraus “šalutinio” poveikio? Bet per tuos savo kremų bandymo metus, supratau, kad su cinko oksidu nieko nematomo nerasiu, taigi leisiu sau, kad priemonė matytųsi kažkiek (turiu kelis variantus kūno atspalvio, tai visai neblogai). Labai įdomi tavo ta pudra, kur užsisakei – lauksiu atsiliepimo. Mano irgi vienas iš turimų variantų yra mineralinė pudra su cinko oksidu. O dėl dekoltė ir rankų, tai stengiuosi būti ilgomis rankovėmis ir ne atviru kaklu. Žinoma, užtenka vieną kartą “prašauti” su apranga ir jau nudegu. O nudegu aš laaaabai greitai :(. Ar tu greitai nudegi, ar esi tos mažiau jautrios saulei odos savininkė?

 2. 2
  Salomėja

  Asta, aš esu iš gana greitai nudegančių 🙂 Vaikystėje irgi nebuvau saugoma nuo saulės ir iš esmės nudegdavau nuolat, kartais taip žiauriai, kažką rengtis būdavo iššūkis. Man labiausiai patinka apsauga, kurioje cheminiai ir mineraliai filtrai derinami kartu 🙂

 3. 3
  DaliaM

  Įdomu bus išgirsti nuomonę apie Derma E pudrą mačiau kažkada youtobėj kad tokio tipo produktai labai prastai saugo nuo saulės, tačiau manau vis tiek geriau nei nieko

 4. 4
  Salomėja

  DaliaM, na aš tikrai netikiu, kad tai gali atstoti pilnavertę apsaugą. Tiesiog sluoksnis ne tas. Bet bent minimaliam atnaujimui plius blizgumo nuėmimui, manau geras daiktas. Pabandžiau, tai galiu pasakyt tik tiek, kad peršviečiama, neapsunkina, išsausėjimų neparyškina ir šiek tiek matizuoja.

+ Leave a Comment