Aną sykį draugė sako – gaila, kad neberašai blogo. Hm, šypsausi, kad gi rašau. Dar nebuvo savaitės, kad nepasirodytų bent vienas įrašas, o tokiu tempu daugybę metų įrašus skelbia šios veiklos neužmetę tinklaraštininkai. Tad esu, nieko nemečiau, rašau, tik ne darbo, o hobio ritmu. Ir štai šiandien ateinu pakalbėti apie puikią grožio elektroniką. 

Manau, esu ne kartą minėjusi, kad turiu problemų su sausa ir ragėjančia pėdų oda. Spėju, iš dalies ir dėl svorio. Kiekvieną vakarą tepu rimtesniais kremais. Brūžuoju dildėmis, bet šitą daryti šiek tiek nusibosta, nes labai daug dirbti reikia. Viena pažįstama nusipirko elektrinį šveitiklį ir bent kelis kartus juo džiaugėsi. Pagalvojau, kad tai gali būti išeitis. Na ir su draugais iš hairfree.lt susitariau, kad išmėginsiu „Silk’n Micro Pedi Wet&Dry“. Tai tie patys tinklaraščio bičiuliai, kurių priemones po šiai dienai sėkmingai naudoju bei rekomenduoju. Turiu omenyje fotoepiliatorių ir elektrinį dantų šepetuką. Būtent šis šveitiklis mane sudomino dėl dviejų savybių: pirma, tai juo galima šveisti ir šlapias pėdas, antra – jis atsparus vandeniui, tad galima pasiimti į dušą. 

Pakuotėje radau patį įrenginį, dvi švetimo galvutes (švelnesnę ir šiurkštesnę) bei baterijas. 

Pakeisti baterijas ar šveitimo galvutę yra lengva, tikrai neprireiks kažkokios instrukcijos. 

Naudojimas irgi paprastesnis nei paprastas – tėra vienas mygtukas. Įjungiam arba išjungiam. 

Taigi tiek teorijos. O kaip gi praktika? Prisipažinsiu, kad bandžiau šveitiklį tik su šiurkštesniu antgaliu. Tiesiog nematau prasmės švelniems žaidimams ir iš karto einu prie reikalo. Ir turiu pasakyti, kad prietaisas man tikrai patiko! Žinoma, kad rezultatas per daug nesiskiria nuo eilinės rankinės dildės, kaip antai tokios. Tačiau, kiek daug greičiau tą rezultatą galimą pasiekti! Viens du, viens du ir pėdos nušveistos, jokio ten zulinimo rankytėmis. Aš tinginė. Aš užskaitau. 

Beje, jei lyginčiau potyrius šveičiant sausą pėdą ir drėgną, tai pirmas variantas man patinka labiau. Kodėl? Sunku pasakyti, kažkaip geriau jaučiasi, kur ten mano suragėjusi oda. Bet šlapias šveitimas gal jautresnėms labiau patiktų. Skonio reikalas, užtat ir smagu, kad įmanomi abu variantai.

Kiek laiko užteks galvutės? Nenumanau. Po trijų gerų nusizulinimų aš jau matau, kad prietaisas man pasiteisino, o štai kažkokios žymės ant galvutės tai nematyti. Tad reikia manyti, kad kas kartą keisti neteks. 

Aš manau, kad dauguma panašių prietaisų veikia taip pat. Jūsų teisė rinktis mėgiamą prekinį ženklą. Tačiau į klausimą, ar toks produktas vertas dėmesio, jei turit tikrai problemines pėdas, aš atsakau, kad taip, tikrai!


Naudinga: įsigyti galima Hairfree.lt. Kaina – 22.95 EUR. Šveitimo galvutės – 6.95 EUR. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).