Ruošk pėdas vasarai arba elektrinio pėdų šveitiklio „Silk’n Micro Pedi Wet&Dry“ apžvalga

Estimated read time 3 min read

Aną sykį draugė sako – gaila, kad neberašai blogo. Hm, šypsausi, kad gi rašau. Dar nebuvo savaitės, kad nepasirodytų bent vienas įrašas, o tokiu tempu daugybę metų įrašus skelbia šios veiklos neužmetę tinklaraštininkai. Tad esu, nieko nemečiau, rašau, tik ne darbo, o hobio ritmu. Ir štai šiandien ateinu pakalbėti apie puikią grožio elektroniką. 

Manau, esu ne kartą minėjusi, kad turiu problemų su sausa ir ragėjančia pėdų oda. Spėju, iš dalies ir dėl svorio. Kiekvieną vakarą tepu rimtesniais kremais. Brūžuoju dildėmis, bet šitą daryti šiek tiek nusibosta, nes labai daug dirbti reikia. Viena pažįstama nusipirko elektrinį šveitiklį ir bent kelis kartus juo džiaugėsi. Pagalvojau, kad tai gali būti išeitis. Na ir su draugais iš hairfree.lt susitariau, kad išmėginsiu „Silk’n Micro Pedi Wet&Dry“. Tai tie patys tinklaraščio bičiuliai, kurių priemones po šiai dienai sėkmingai naudoju bei rekomenduoju. Turiu omenyje fotoepiliatorių ir elektrinį dantų šepetuką. Būtent šis šveitiklis mane sudomino dėl dviejų savybių: pirma, tai juo galima šveisti ir šlapias pėdas, antra – jis atsparus vandeniui, tad galima pasiimti į dušą. 

Pakuotėje radau patį įrenginį, dvi švetimo galvutes (švelnesnę ir šiurkštesnę) bei baterijas. 

Pakeisti baterijas ar šveitimo galvutę yra lengva, tikrai neprireiks kažkokios instrukcijos. 

Naudojimas irgi paprastesnis nei paprastas – tėra vienas mygtukas. Įjungiam arba išjungiam. 

Taigi tiek teorijos. O kaip gi praktika? Prisipažinsiu, kad bandžiau šveitiklį tik su šiurkštesniu antgaliu. Tiesiog nematau prasmės švelniems žaidimams ir iš karto einu prie reikalo. Ir turiu pasakyti, kad prietaisas man tikrai patiko! Žinoma, kad rezultatas per daug nesiskiria nuo eilinės rankinės dildės, kaip antai tokios. Tačiau, kiek daug greičiau tą rezultatą galimą pasiekti! Viens du, viens du ir pėdos nušveistos, jokio ten zulinimo rankytėmis. Aš tinginė. Aš užskaitau. 

Beje, jei lyginčiau potyrius šveičiant sausą pėdą ir drėgną, tai pirmas variantas man patinka labiau. Kodėl? Sunku pasakyti, kažkaip geriau jaučiasi, kur ten mano suragėjusi oda. Bet šlapias šveitimas gal jautresnėms labiau patiktų. Skonio reikalas, užtat ir smagu, kad įmanomi abu variantai.

Kiek laiko užteks galvutės? Nenumanau. Po trijų gerų nusizulinimų aš jau matau, kad prietaisas man pasiteisino, o štai kažkokios žymės ant galvutės tai nematyti. Tad reikia manyti, kad kas kartą keisti neteks. 

Aš manau, kad dauguma panašių prietaisų veikia taip pat. Jūsų teisė rinktis mėgiamą prekinį ženklą. Tačiau į klausimą, ar toks produktas vertas dėmesio, jei turit tikrai problemines pėdas, aš atsakau, kad taip, tikrai!


Naudinga: įsigyti galima Hairfree.lt. Kaina – 22.95 EUR. Šveitimo galvutės – 6.95 EUR. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

 

 

Total
0
Shares

5Comments

Add yours
 1. 1
  Anonymous

  Aš turiu kažkokį kinišką no name. Viskas patinka, išskyrus tai, kad galvutes reikia ebay medžiot.

 2. 2
  Gabriele

  O gal ne dėl svorio oda pėdų skilinėja, o kažkokios medžiagos organizme trūksta? Aš taip ilgai su tuo kovojau (kad net pas šeimos gydytoją ėjau!:D), kol nepradėjau stipriom dozėm gerti vitamino D, nes, pasirodo, jo labai kraujyje trūko.
  Tiesiog šiaip tokia mintis kilo skaitant. Galvoju, pasidalinsiu

 3. 3
  Salomėja

  Gabriele, tiesos tame tikrai gali būti! Bet va į poliklinikas šiais laikais atrodo lyg savižudybė eit 😀 Bet svoris irgi ne paskutinėje vietoje, dauguma storulių patvirtins, kad turi bėdų su pėdomis 🙂

 4. 4
  Gru

  Salomėja, mano mama – skiedrelė, lengva lyg pūkas, o visą gyvenimą vargsta su iki kraujo skylančiais sausais kulnais. Kad ir kaip beprižiūri, vistiek vargo vakarienė.
  Aš sau svarsčiau iš Ali atsisiųti kokią frezą su antgaliais kulnams. Nes va šitie visi devaisai man atrodė nepatikimi. Ar užtenka galios, jei labiau spustelni į odą? Kažkokį turėjau seniai, tai vos prilietus prie odos jis beveik stodavo 😀

  Kas link pėdų priežiūros, visai netyčia atradau receptuką, kad pėdų oda būtų minkšta ir apie nagus būtų daili. Viskas visiems žinoma 100 metų, tik tingisi pamėginti arba panaudoti taip kaip reikia. O receptas toks – prisileidau šilto vandens į bliūdą (galima kokios druskos įmest), pasidariau arbatos su citrina, pasiėmiau knygą. Pasitepiau kojas rūgštine priemone iš Cascados su šlapalu (skirta nuospaudoms šalinti, realiai nemoku ja naudotis, bet pastebėjau, kad jei pasitepu priemone ir vėliau tenka į dušą eiti, tai odos ant pėdų baisiai suminkštėja, tiesiog nagu braukti gali ir nueina), sumerkiau kojas ir mėgavausi arbata su knyga. Tada paprasta dilde nuzulinau išmirkusias kojas. Tada pasitepiau klaikiai . dvokiančia, bet darančia stebuklus priemone už kelis eurus “Valentis. Skystis rankų odai minkštinti” (abotacija – Sausos, suragėjusios, suskirdusios rankų, kulnų, alkūnių odos priežiūrai). O ant viršaus užvariau kremo suragėjusiai odai “Seni”, skirto alkūnėms, kulnams, tokio sviestinio. Visa tai po vonelės susigėrė nerealiai. Ir nuvariau miegoti. Ryte aš pėdų nepažinau – oda aplink nagus kaip po manikiūro, kulniukai minkšti – pasaka. Dabar kas kelias naktis pasitepu to Valentis. Ir kol kas viskas viršija mano lūkesčius. Kaip suprantu, jei visą šį reikalą darysiu kartą savaitėje, probleminių kulnų neturėsiu. O pamirkyti kojas su knyga ir arbata prieš miegą – man grynas malonumas. Galima kokio levandų aliejaus įsilašinti, kad garuotų ir veiktų aromaterapiškai 🙂

 5. 5
  Salomėja

  Gru, na po tokių procedūrų tikrai turi būti rezultatas. O dėl įrenginio, tai šis tikrai nesustoja spustelėjus stipriau. Gal kiek palėtėja, bet tikrai dar greitai ir efektyviai sukasi.

+ Leave a Comment