Blogo nerašiau jau devynias dienas. Keista, niežti pirštai ir sėdu prie teksto, kuris tikrai nebus iš tų visai jau trumpų. Metų pradžioje sakiau, kad norėčiau rengti daugiau daiktų apžvalgų ir tikiuosi bent po vieną per mėnesį aptarti. Sausį kalbėjau apie mobilųjį telefoną, na, o vasarį dėmesys ne mažiau kasdieniam dalykui – dantų šepetėliui!

Pradėsiu nuo to, kad “Silk’n SonicSmile” yra pirmas mano elektrinis šepetukas ir aš negaliu jo palyginti su kitais. Tačiau patyrinėjau, kad yra pasiūloje ir supratau, kad būna trijų tipų įrenginiai: vibruojantys, tokie kaip šis. Besisukantys viena kryptimi. Taip pat tokie, kurie sukasi iš pradžių į vieną pusę, po to į kitą. Manoma, kad pirmieji iš jų visų yra efektyviausi, o pats tas vibravimas (aptariamas produktas turi 31000 vibracijos smūgių per minutę) yra efektyviausias šalinant apnašas. 

“Silk’n SonicSmile” pakuotės turinys: aparatas, dvi keičiamos šepetėlių galvutės, instrukcija. krovimo stovelis, USB laidas ir USB kištukas

Ar elektrinis šepetėlis yra geresnis už paprastą?

Pasistengiau panaršyti ir patyrinėti, kokios nuomonės sklando internete. Kažkokio labai rimto ir įtikinamo šaltinio “už” arba “prieš” neaptikau. Tyrimus dažnai užsako gamintojai. Skaitinėdama susidariau tokį įspūdį, kad nei elektrinis šepetėlis, nei paprastas, nėra pranašesni vienas už kitą. Svarbiausia yra kaip valome dantis ir kuo puikiausiai tą padaryti galime eiliniu šepetuku, beje, dažniausiai rekomenduojama jį rinktis minkštą. Esmių esmė, yra ne brūžinti dantis, o tarsi šluoti nuo jų apnašas. Tačiau elektrinis šepetukas gali ženkliai palengvinti darbą tinginiams.

Pakuotėje buvo dvi galvutės, todėl įrenginį naudojame kartu su vyru

Kuo skiriasi brangus elektrinis šepetėlis nuo pigaus?

Brangesni yra visi virbruojantys “Sonic” tipo šepetėliai. Maniškis kainuoja 129 EUR. Šioje kainų kategorijoje mačiau ir “Braun”, “Philips” bei kitus. Taip pat jų yra ir dvigubai brangesnių. Skaitinėdama aprašymus pastebėjau, kad šie tiesiog turi daugiau funkcijų, pvz., galima jungtis prie telefono ir sekti įvairias statistikas, keletas pasižymi ultravioleto spindulių dezinfekcija. 

Pigesnių aparatų kainų kategorijoje lieka visi besisukantys, neatsparūs vandeniui, tiesiog nežinomų firmų. Čia ko gero būtų tas pats, kas lyginti garsųjį “Clarisonic” veido valymo aparatą su nebrangiu pirktu kinų parduotuvėje. Abu skirti tai pačiai funkcijai atlikti, abu net ir veikia, gal net ir efektyviai, bet akivaizdus skirtumas pasijunta pačiupinėjus ir pamėginus. 

Apie elektrinį šepetėlį “Silk’n SonicSmile”

Parduotuvėje jis pristatomas taip:

Elektrinis dantų šepetėlis, tai šepetėlis, kuris naudoja elektros energiją tam, kad sukurtų osciliuojamus judesius (vibruojančius, sonic judesius). Elektrinis dantų šepetėlis gali būti priemonė, paskatinanti labiau pasirūpinti burnos higiena. Valant tokiu šepetėliu, reikia mažiau pastangų. Tai ypač aktualu vaikams, kurie ganėtinai atmestinai išsivalo dantis ar visai pamiršta. Silk’n SonicSmile šepetėlis efektyviai pašalins visas apnašas žymiai efektyviau ir greičiau nei įprasti dantų šepetėliai. Dantys taps sveikesni ir baltesni!

Dantys tampa baltesni naudojant vos 4 minutes per dieną;
31000 vibracijos smūgių per minutę;
Nustatymai: balina, valo, poliruoja, masažuoja;
Išmanusis laikmatis;
Pakrovus galima naudoti iki 3 savaičių;
Atsparus vandeniui. Tinka naudoti duše;
Įkrovimo indikatorius;
Komplektuojama su dviem galvutėmis.
Įkrovimas atiekamas tik per USB jungtį. Kompektacijoje yra tik laidas, be kištuko.

Paskutinis teiginys ne visai teisingas, nes kištukas kompektacijoje buvo.

Šepetėlis kraunamas pastačius jį į stovelį. Trunka gana ilgai. Nesekiau, bet ne mažiau nei 9 valandas, tad kraunu naktį. Na, o baterijos užtenka maždaug dviems savaitėms. Įrenginiu naudojasi du žmonės, minimum du kartus per dieną. 

Keturi režimai leidžia pasirinkti intensyvumą, mums abiems labiausiai patinka stipriausiai vibruojantis – whitening. 

Simuliuoti neleidžia laikmatis. Nes kažkaip yra tos dvi minutės ir valai. Kas 30 sekundžių daroma pauzė. Ji ženkli. Pirmą kartą mano meilė pagalvojo, kad netyčia išjungė aparatą ir ištraukė jį iš burnos, o tas pradėjęs vėl vibruoti gerai nusėjo veidrodį dantų pasta. Vibravimas iš tiesų stiprus. Kaip jau sakiau, nesu turėjusi elektrinio šepetėlio anksčiau, nežinojau ko tikėtis, tai truputį net baisu buvo. O ir dantenos turėjo priprasti. 

Aparatą naudojame lygiai mėnesį ir abu su vyru priėjome vienodą išvadą – apnašas jis šalina efektyviai. Aš puikiai žinau, kaip greitai man formuojasi akmenys. Mano dantys sveiki, turiu gal 3 plombas per visą gyvenimą, o kartą nuėjusi į polikliniką, nes man atrodė, kad vienas dantis kažkoks jautrus, išgirdau, kad “aš labai retai matau tokius gerus dantis, tik akmenis valyti reikia”. Ir aš, ten kur matosi, pvz., priekinių dantų vidinėje pusėje, puikiai matau rezultatą. 

Kažkas manęs klausė ar iš esmės yra patogu juo naudotis, juk daiktas gana sunkus. Žinokit, nepajutau jokio nepatogumo. Pirmomis dienomis keista, o vėliau atrodo, kad tarsi visada taip buvo. Esu per tas savaites kelis kartus valiusi dantis ir įprastu šepetėliu, nes elektrinis jau buvo suarchyvuotas į kelioninę kosmetinę. Tai labai trūksta to išraiškingo vibravimo ir laikmačio. Manau, kad esu visam laikui perėjusi prie elektroninio šepetuko. 

Tad susumuokime.

Elektrinio  dantų šepetėlio “Silk’n SonicSmile” pliusai: 

laikmatis, keturi vibro režimai, tikrai padeda lengviau kovoti su apnašomis, atsparus vandeniui, gana ilgai laiko baterija (o šiai išsikrovus niekas neužkerta kelio pasinaudoti šepetėliu “senoviškai”), vienu aparatu gali naudotis keli šeimos nariai. Manes tas dvi minutes nepykina (nežinau, kas per fenomenas, bet aš negaliu net dantų krapštuko įsikąsti, mane pradeda pykinti, negaliu net ir kramtomos gumos ilgai kramtyti, o įprastu šepetėliu sunkiai ištempdavau tas dvi minutes, čia gi vibravimas gal nukreipia dėmesį?).

Minusai:

kaina nėra maža, keičiamos galvutės brangesnės už vidutinį šepetėlį ir nėra labai paplitusios, tad ką reiktų daryti jei vienintelė parduotuvė Lietuvoje neturėtų? (tiesa, galima rasti paties gamintojo svetainėje, ebay, amazon, tad ne tragedija). Mano skoniui galėtų būti minkštesni šereliai. Taip pat dantų šepetukas užima daugiau vietos ir jį reikia saugoti labiau nei eilinį. 

Jei kilo klausimų, mielai pasistengsiu į juos atsakyti ar, jei nežinosiu, išsiaiškinti. Pasidalinkite savo patirtimi. Ar bandėte elektrinį šepetėlį? Patenkino lūkesčius, o gal nuvylė? Jei naudojate įprastus šepetukus, tai kokie mėgiamiausi? Ar turite favoritų tarp dantų pastų? Pvz., mano mylimiausia yra “Ecodenta” skirta rūkaliams, kavos ir vyno mėgėjams.


Naudinga: Įsigyti galite Hairfree.lt parduotuvėje. Kaina – 129 EUR. Dvi papildomos galvutės kainuoja 12.95 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).