Šiandien beveik pusdienį vėl praleidau “Inhair” parduotuvėje. Ką ten veikiau? Jei atvirai tai plepėjau. Apie dalykus, kurių nepasakosiu ir dalykus, kuriuos papasakosiu. Sakysite, o ne! Kiek gali reklamuoti tą parduotuvę? Žinokite, daugybę kartų. Štai eidama namo susiskambinau su vyru, nes jis turėjo naujienų apie mūsų atostogoms reikalingus pirkinius iš motociklininkų prekių parduotuvės. Brangusis man sako: aš norėsiu, kad tu apie juos ką nors gero parašytum, nu nes kokie jie faini! Reikia kažkaip pareklamuot, nes patys nelabai skelbiasi. Ir aš jau net turiu mintį kaip ir ką galiu parašyti, kad net mano skaitytojams būtų įdomu. Nes, o kodėl ne?

Parduotuvių, kuriose būtų geras aptarnavimas yra gana mažai! Rimtai! Štai aną dieną užėjau į vieną grožio parduotuvę ir paklausiau pardavėjos kuo skiriasi kremas garbanotiems plaukams žaliame buteliuke, nuo kremo garbanotiems plaukams rudame buteliuke. Gamintojas tas pats, paskirtis ta pati, kaina didelė abiejų, todėl man natūraliai kilo klausimas. Atsakymas gi buvo toks: žalią labiau perka. Aš nusipirkau rudą ir žinau, kad daugiau klausimų ten neuždavinėsiu. Ką reiks, išsiaiškinsiu internete. “Inhair” merginos gi į klausimus atsako. Na, bent jau Vilniaus parduotuvėje. Už kitus miestus garantuoti negaliu :). Kol šiandien aš lepinausi viena procedūra, girdėjau kaip atėjęs vyras pasakė, kad jam reikia ko nors nuo plaukų slinkimo. Tiesiai ir konkrečiai. Pasiklausiau kaip taikliai darbuotoja jam užduoda įvairius klausimus prieš pasiūlydama produktą.

Aš irgi turėjau konkrečių bėdų. Važinėju motociklu. Šalmas mechaniškai labai žaloja mano plaukus, o dar vėjas, drėgmė… Kelias dienas jie ištisai trinami. Kaip gi atstatyti ir kuo mažiau pakenkti? Taip, gavau netipinių patarimų (šiek tiek nusižengiančių įprastai produkto naudojimo instrukcijai) ir priemonių! Jau po atostogų parašysiu kaip gi man sekėsi jais pasinaudoti.

Grįžkime prie mano įrašo pavadinimo. Ko žmonės ieško plaukų priežiūros priemonių parduotuvėse? Plepėjome daug ir apie viską. Pokalbio metu išsivystė tema apie mados tendencijas. Nuolatos užeina kokių nors priemonių bumas. Pvz., vienu metu visi ieškojo produktų su argano aliejumi. Tik duok jiems argano ir viskas! Dabar gi labai labai populiarūs du dalykai. Pirmasis yra druskos purškalai, kurių reikia visoms. Nesu didelė gerbėja, bet net ir aš esu bandžiusi tokį. Priminsiu, kad tai buvo “Mass Maker” iš “Matrix”.

Nors man jis patiko, bet visgi aš dažniau renkuosi kremus, tad šį perleidau mamai. Ji jau kelis kartus man dėkojo ir gyrė. O Inga vakar svečio rubrikoje papasakojo apie Marc Anthony druskos purškalą.

Kitas ant didelės bangos esantis dalykas yra dažančios kaukės bei balzamai. Visiems jų reikia, o įvairūs gamintojai stengiasi tuos poreikius patenkinti. Vienas po kito leidžia dažomųjų priemonių serijas.  Ryškiausias spalvas siūlo “KC Professional”. Aš įdėsiu nuorodą į Justinos įrašą, kuriame ji išbandė turkio spalvą. Aš pati gi buvau nusipirkusi “Cherry Bomb”, bet mano tamsių plaukų neįkando, todėl likutį perleidau tai pačiai Justinai, tad gal sulauksime jos atsiliepimo ir apie tą spalvą!

Naujausi tokio tipo produktai “Inhair” parduotuvėje yra “Schwarzkopf Professional BlondMe” purškikliai.

Tiesą sakant, merginos nežinojo kaip gi šios priemonės draugauja su tamsiais plaukais, tad aš mielai pabuvau modeliu. Galiu pasakyti, kad ne, nenukanda visai. Būtina būti šviesiaplaukei :). Ach, kodėl aš negimiau blondine :/. Dažyčiau ir dažyčiau, nes mačiau ir “Davines”, ir “Joiko”, ir “REF” ketina kažką tokio pasiūlyti. Aš palauksiu kokios nors stebuklingos inovacijos, kuri tiks ir tamsiaplaukėmis, ir tada pati pirma bėgsiu pirkti.

Na, o ką dar išbandžiau be šių spalvotų purškiklių, tai štai tokią priemonę:

“Schwarzkopf Professional Repair Rescue Reversilane SOS Elixir”. Uch, koks pavadinimas :). Kam ji reikalinga:

Pirmoji greito poveikio 3 fazių priemonė su giluminiu atkūrimu:

• Užpildo ir maitina plauką

• Glotnina plauko paviršių antifrikcinio tinklo pagalba

• Neapsunkina plauko

Naudojimas:

Prieš naudojimą gerai suplakite produktą. Purkškite ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Po 5 minučių nuskalaukite priemonę vandeniu.

Mano plaukai yra labai sausi ir jiems reikia atstatymo, tad man pasiūlė išmėginti šį produktą. Ką galiu pasakyti po procedūros? Kvapas gal kiek per saldus. Kaip aš sakiau, kokia spalva, toks ir kvapas. Na, o poveikis tikrai jaučiasi. Nes plaukai iš karto atrodo blizgesni ir sveikesni.

Kitas įdomus produktas, kurį naudojo išdžiovintiems plaukams paformuoti yra iš mano pamėgtos “Keune”.

“Keune Care Line Keratin Curl Defining” švelnus garbanų kremas. Suteikia garbanoms apibrėžtumo, išsaugo jas minkštas, blizgias, elastingas ir paklusnias.

Na, galiu patvirtinti, kad tikrai padaro garbanas blizgiomis ir labiau apibrėžtomis. Gal būt mažiau fiksuoja nei mano kadaise aprašytas šis Keune kremas. Tiesą sakant, priminimas man pačiai: kai kitą kartą apsilankysiu “Inhair”, turiu tiksliai išsiaiškinti kuo skiriasi “Keune” kremai garbanoms (žalias, rožinis, juodas), ir kam kada kurį reiktų rinktis. Nes visi veikia puikiai.

Štai toks buvo mano pusdienis! Kadangi esu plaukų priežiūros priemonių maniakė, tai visada tame plaukų rojuje jaučiuosi kaip Alisa stebuklų šalyje. Rimtai!

“Inhair” parduotuvių adresus rasite čia.

O jūs ar turite savo mėgstamas parduotuves? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.