Atsiliepimas: "Matrix" druskos prisotintas purškiklis "Style Link Mineral Mess Maker"

Estimated read time 3 min read

Žiauriai karšta, tačiau aš vistiek dievinu vasarą. Nekomfortas tokiu oru, bet aš žinau, kad kai termometro stulpeliai nusileidžia žemiau 15, man būna daug blogiau :). Truputį pasvajoju apie ežero krantą, hamakėlį… Tačiau labai nemėgstu išsirenginėt prie kitų žmonių, o tuščių ežero krantų beveik nebėra, tad… O kiek jūsų dabar laiką laidžią prie vandens? Prie jūros? Ar tikrai jūros vanduo plaukus padaro štai tokiais:

Banguoti, pasivėlę, vėjavaiškiki! Deja, ne visos galime nukeliauti prie jūros, kad “užsidirbtumėme” tokią šukuoseną, todėl daugybė gamintojų siūlo apgauti plaukus druskos purškalais. Šiandien buvau “Droge” ir mačiau bent tris skirtingus tokius produktus, na o pati išbandžiau “Matrix” purškalą “mess maker”. Jau iš pavadinimo aišku, kad tvarkos nebus :).

Beje, tai ne pirmas “Matrix” druskos purškiklis, dar jie turi “Matrix Total Results Texture Games Sea Salt Spray”, apie kurį, deja, girdėjau daug prastų atsiliepimų.

“Mess Maker” aprašymas patrauklus:

Matrix Style Link Mineral Mess Maker druskos prisotintas purškiklis padės sukurti natūralias, lengvai sutaršytas bangas ir garbanas lyg ką tik grįžus iš pajūrio. Speciali purškiklio formulė, kuri yra prisotinta mikro druskų, padeda pabrėžti, paryškinti bangas ir garbanas, suteikia plaukams daugiau tekstūros.
Matrix Style Link Mineral Mess Maker purškiklis su mineralinėmis mikro druskomis suteiks Jūsų plaukams formą ir lengvą fiksaciją. Šio purškiklio dėka sukursite nuostabią, natūraliai atrodančių bangų šukuoseną, kurią malonu liesti, nes nelieka lipnumo jausmo plaukuose, be to garbanos ar bangos išlieka minkštos.
Naudojimas. Gerai supurtykite Matrix Style Link Mineral Mess Maker flakonėlį. Purkškite ant sausų arba drėgnų plaukų. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai arba džiovinkite juos plaukų džiovintuvu su difuzoriumi.

Ant buteliuko nurodyta, kad tai lengvos fiksacijos priemonė.

Sudėtis: Aqua / Water/Eau, Magnesium Sulfate, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Citric Acid.

Pažiūrėjusi į sudėtį turiu įspėti – nenaudokite šio purškalo dažnai. Jame labai daug alkoholio denatūrato, kuris tikrai sausina plaukus.

Na ir apie potyrius. Nepamirškime, kad mano plaukai labai trumpi, tad jokiu būdu aš negaliu gauti panašaus įvaizdžio, kaip tos merginos iš nuotraukos viršuje. Purškalą išmėginau keliais būdais. Purškiau drėgnus plaukus ir palikdavau juos natūraliai džiūti, kartais vis pakedendama. Rezultatas – gerokai išraiškingesnės, bet labai lengvos garbanos.

Purškiau ir sausus plaukus mėgindama šiuos suvaldyti. Rezultatas artimas toms paplūdimio merginoms – pasidraikę, pasivėlę, besisukantys, lengvi.

Man labai svarbu, kad plaukai nebūtų lipnūs ir išliktų švelnūs. Priemonė šiuo atžvilgiu mane tenkina. Nors plaukai įgauna tekstūros, šiokio tokio šiurkštumo, purumo, bet juos palietus vistiek jaučiasi švelnumas. Merginoms, kurioms trūksta purumo, o pagrindinis tikslas yra atkelti plaukus nuo šaknų – rekomenduoju. Ko jau ko, bet masės tikrai prideda. Aš pati mėgstu kiek glotnesnius įvaizdžius. Na ir kaip minėjau, nepiktnaudžiaukite! Atostogos ne kiekvieną dieną, tad ir pajūrio įvaizdžio nereikia imituoti visus metus :). Purškalas šiek tiek sausina.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti šį produktą galite Topbeauty.lt (10.30 eu), Lookfantastic.com (11.95 eu), Beautybay.com (12.40 eu), Feelunique.com (11.62 eu).

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours