"Matrix" diena: plaukų diagnozė ir procedūra plaukams

Estimated read time 6 min read

Vėl visas dėmesys plaukams! Praeito apsilankymo “Inhair” parduotuvėje metu, man priminė, kad numatomas įdomus renginys – “Matrix dienos” ir paragino užsiregistruoti. “Inhair” įvairius renginius organizuoja nuolatos, informacija apie juos yra skelbiama FB. Vieni renginiai skirti profesionalams, kiti gi tiks visiems. Užsiregistruoti į “Matrix” dienas galėjo bet kas. Tikrai nereikia būti blogeriu ir po to rašyti atsiliepimų. Tačiau aš parašysiu, nes man pačiai buvo labai įdomu, ką galima gauti tokiame renginyje. Juk suprantame, kad jie skirti pasireklamuoti, prisistatyti, parodyti naujienas, šiuo atveju dėmesys “Matrix” produktams, tačiau išgirsti specialisto patarimų visada labai įdomu. Renginio skelbimas skambėjo taip:

Vasario 22 dieną inHair parduotuvėje Vilniuje vyks Matrix renginys.

Matrix renginio metu užsiregistravusioms dalyvėms bus atliekama plaukų diagnozė, ją nustačius daroma procedura su Matrix Morpher priemonėmis.

Daugiau apie Matrix Morpher priemones.

Laikas, skiriamas klientėms – 45 min. 

Procedūras atlieka Matrix technologė Alicija.

Man asmeniškai ypač rūpėjo diagnozė. Aš žinau, kad keliomis valandomis anksčiau, visą konsultaciją praėjo ir Aliona. Jos atsiliepimas čia. Buvo įdomu paskaityti ir įsitikinti, kad technologė tikrai skyrė asmeninį dėmesį, nes man parinkta procedūra visai kitokia, nei Alionai.

Alicija pažiūrėjusi mano plaukus dienų tikslumu nustatė, kada jie dažyti. Kadangi labai neseniai, tai atkrito šveitimo procedūra, apie kurią rasite Alionos bloge. Šiek tiek gaila, nes man labai įdomu išmėginti tą produktą, bet spalvos nuplauti tai nesinori :).

Įdomioji dalis ta, kad ištyrinėjusi mano plaukus, technologė pasakė, kad jie nėra pažeisti. Sausi, nes garbanoti, šiek tiek paveikti dažymo ir dar yra žilų, kurie savaime sausesni ir mažiau paslankūs. Bet tas sausumas nulemtas prigimties, o ne kokio nors nudeginimo dažais, karščiu ar dar kažkuo. Plaukai nėra labai porėti, todėl jiems nereikia jokios rimtos atstatymo procedūros. Ir net labai rimtų atstatančių kaukių man dažnai nereikia naudoti. Na, nudžiugino. Aš tiek visko plaukams naudoju, kad įsivaizdavau, kad jie jau labai blogi, o man čia visą laiką kartojo, kad labai geras plaukas :).

Visoms klientėms buvo daroma procedūra su “Matrix Morpher” priemonėmis. Jos yra trys ir parenkamos pagal poreikius.

KICK UP PROTEIN Bodifying koncentratas – tai plaukus maitinanti priemonė. Tinka visiem plaukų tipams. Prideda plaukams apimties, bei švelnumo pojutį. Susitelkia plaukų šaknyse, ir pakelia plaukus nuo šaknų.

CORRECT IT CERAMIDE Atkuriantis koncentratas – tai priemonė pratrutinti plaukus reikiamais vitaminais. Sulaiko riebalus, kurie “atsakingi” už plaukų kutikules, tuo pačiu apsaugodama plaukus nuo išorinių veiksnių. Plaukai tampa stipresni, švelnesni bei bus maitinami.  

SLIM DOWN LIPID Tiesinantis koncentratas – tam, kad plaukai išliktų stiprūs, jiems reikia lipidų. Būtent tai suteikia šis produktas. produktas suteikia švelnumą ir šilko pojutį plaukams, bei puikiai juos fiksuoja. 

Na, apimties man tikrai nereikia, stipraus atkūrimo, kaip jau minėjau, taip pat ne, tad Alicija parinko “Slim Down” priemonę. Sakė, kad ji suglotnins patį plauko paviršių.

Visos šios priemonės yra skirtos profesionalams ir procedūros atliekamos salonuose. Alicija sakė, kad žmonėms patiems kartais yra sunku įvertinti savo plaukų būklę. Jie nušiurę gali atrodyti ir dėl to, kad porėti, ir dėl to, kad permaitinti, prikaupę silikonų. Pirmu atveju daromos atstatymo procedūros, antru užtenka prasieiti su šveitikliais.

Procedūros eiga yra gana paprasta. Plaukai išplaunami šampūnu, tada tepamas koncentrastas. Įmasažuojamas (į plaukus, ne į galvą), iš karto užtepamas kondicionierius (arba kaukė, čia priklauso nuo poreikių). Po trijų minučių viskas nuplaunama. Koncentrato poveikis turėtų jaustis iki 6-8 plovimų.

Mano plaukai dažyti, tai man parinko “Color Obsessed” šampūną. Kadangi ypatingo atstatymo nereikia, tai panaudojo ir tos pačios serijos kondicionierių.

Plauti galvą, kaip ir daugelis specialistų, Alicija rekomendavo du kratus. Svarbus momentas, kurį daugelis praleidžia pro ausis, kad prieš dedant šampūną, plaukus ir galvą reikia labai gerai sušlapinti. Pvz., mano plaukai labai tankūs, tad prisibrauti iki galvos odos ir ją gerai sumirkyti, kiek užtrunka, o pasak technologės, ant apysausės odos patekę šampūnai daug labiau ją dirgina. Prieš dedant kitas priemones būtina plaukus nusausinti. Mat, ir vėl kalbu apie saviškius, mano plaukai yra labai stori, sugeria daug vandens ir jų nenusausinus priemonės tiesiog atsiskiedžia, jų poveikis mažesnis, o išeiga didesnė. Šie patarimai gal ir nėra kažkas super naujo, bet man patiko. Tokie paprasti dalykėliai, kuriuos galime prisiminti kiekviena, nesvarbu kokias priemones benaudotume.

Kadangi kalba sukosi aplink “Matrix”, tai iš visos gaminių gausos man rekomendavo naudoti šampūną ir kondicionierių “Mega Sleek”. Aš jau esu juos naudojusi ir labai patiko. Sakė, kad kiti kondicionieriai, net ir skirtasis garbanoms, arba raudonasis, pažeistiems plaukams, man būtų per silpni. “Matrix” labiau susiorientavę į tuos, kuriems reikia lengvesnių kondicionierių, nes daugiau žmonių skundžiasi apsunkinimu :). Taip pat man tinka ir dažytų plaukų priemonės.

Džiovinimui naudojo “Matrix” losjoną plaukams “Total Results Color Obsessed Miracle Treat 12”, kurį taip pat labai rekomendavo. Kaip jau žinote, man jis patiko, todėl labai džiaugiuosi, kad iš esmės rekomendacijos atitiko tai, ką aš esu atradusi ir įvertinusi.

Taip pat minėjo, kad man reiktų rinktis dažus, kurie skirti ir žiliems plaukams. Sakė, kad “Matrix” tokių turi, gaila, nepasidomėjau, kurie būtent. Žilų plaukų dažai ne tik juos nudažo, bet ir prisotina trūkstamų medžiagų, kurių plaukas pats nebegamina. Reiks šia tema pasidomėti labiau.

Kadangi tokia proga man pasitaiko retai, tai paprašiau, kad į džiovinimą įtrauktų ir tiesinimą 🙂 Vis pokytis mano gyvenime.

Priminsiu, kad apart mano išvardintų priemonių, daugiau nebuvo nieko naudota, bet labai matėsi, kaip plaukai nerealiai blizga. Procedūra su “Morpher” kalta, nes vien su tuo violetiniu purškalu aš tokio blizgesio neišgaunu :). Pasakysiu, kad galvą jau išsiploviau ir tikrai dar jaučiu poveikį. Plaukai minkšti ir jie vis dar blizga.

Po plovimo:

Išėjusi iš “Inhair” patekau į baisų snygį. Ir įsivaizduokite, kad nelabai norėjosi sugadinti ką tik ištiesintus plaukus :). O aš nei gobtuvo, nei kepurės neturėjau. Teko susisukti į savo šaliką-skarą, bet truputį gėda buvo taip eiti, tad įšokau į pirmą pasitaikiusią parduotuvę ir pričiupau kepurę 🙂

Ir dar, žinoma, vieną kitą drabužį 🙂 Kadangi negalėjau atsigerėti plaukais, tai dar viena foto, daryta su priekine telefono kamera, bet vistiek matosi kaip gražu 🙂

Šiuo pasakojimu norėjau parodyti, ką žmogus gauna atsiliepęs į vieną kitą Facebook skelbimą: asmeninę konsultaciją, paprastų, bet įgyvendinamų patarimų ir, žinoma, pagal programą priklausančią procedūrą. Tikrinkite renginius, man regis “Matrix dienos” dar numatomos Klaipėdoje.

Ačiū, “Inhair”, kad priminė ir paskatino užsirašyti, nes aš pati, kažkaip visada neprisiruošiu/tingiu/nepamatau/nedrįstu/kitos priežastys.

Dėkui, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours