Ar pastebėjote, kiek šiais laikais parduotuvėse įvairiausių prietaisų skirtų grožiui ir higienai. N+100 dantų šepetukų, veido valymo prietaisų, depiliacijos aparatų, masažuoklių, šveitiklių ir t.t. Ir atrodo visko reikia. Nes gi nusipirksim vibruojantį rutuliuką ir bac – raukšlių nebėra, ane? Aną dieną galvojau apie tai, kiek per gyvenimą išbandžiau elektroninių prietaisų ir kiek jų šiandien tebenaudoju reguliariai. Nedaug. Tingūs mes – žmonės – padarai. Nėra greitų rezultatų ir metam. Tuoj visus išvardinsiu, o po to keliais sakiniais aptarsiu, ką dar esu bandžiusi ir kodėl nepasiteisino. 

Pirmas daiktas, kurį, ko gero, turi bent 90% mano skaitytojų, yra plaukų džiovintuvas. Šiaip aš juo naudojuosi tikrai ne po kiekvieno galvos plovimo. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau, nes ne viena priemonė geriau veikia aktyvavus ją karščiu. Neturiu aš jokių ten prabangių GHD ir naudoju paprastą, seną gerą “Philips”.

Man svarbiausias dalykas yra tie spygliai, tai yra difuzeris. Be jų nemoku džiovinti galvos ir kai tenka tą daryti kažkokiame viešbutyje, tai tik prapučiu pakaušį ir susirišu, nes nesugebu! Aha, 37 metų moteris vis dar nemoka išsidžiovinti plaukų ir ką tu jai? Kai rinkausi feną, man buvo svarbu, kad spygliukai būtų guminiai. Maloniau galvai. Na, o dar šis prietaisas turi, kaip jie patys vadina, apsaugą nuo plaukų perkaitinimo. Tai yra, pučia karštą orą ir po truputį vėsta ir užbaigia šaltu. Geras daiktas. 

Kitas įrenginys ne tiek grožiui, na bet vistiek priskiriamas prie šios kategorijos buitinės elektronikos – dantų šepetėlis. Apie “Silk’n SonicSmile” rašiau vasarį. Lyg šiol naudojam, tik aš kol gydžiausi dantis buvau padariusi pertrauką. 

Aš asmeniškai tenorėčiau minkštesnių šepetėlių. 

Na ir trečias – taip taip, sąraše tik trys įrenginiai – yra fotoepiliatorius. Turiu jų du ir palyginimą paskaityti galite čia

“Philips” man yra kiek patogesnis, todėl juo pradedu, o kai išsikrauna, su “Silk’n” pabaigiu procedūras. Nors aš esu labai plaukuota (hormonai!), bet net ir man tam tikroms kūno dalims šie įrenginiai padeda, tad ir naudoju, jau ne pirmus metus. Kartais tik reikia prisiminti ir prisiversti. 

Ir viskas! Visa kita numesta, atiduota, pamiršta. Ir pasikniskim atmintyje, kiek gi ir ko mėginau.

Elektrinis epiliatorius. Įprastas ir veidui. Įprastas visai nepasiteisino, nes man nuo jų labai įauginėja plaukai. Ir nors skaičiau visokių triukų, pirkau specialias priemones, tepiau rūgštimis – įauga 100% visų plaukų ir ne, ačiū, per daug vargo, o ir rezultatas? Lygiai toks pats kaip skutant – kitą dieną jau plaukuota, tai kam vargt? Veido įtaisas pasirodė bevertis, nes sunkokai užgriebia plaukelius. 

Veido dembrazijos (šveitimo) prietaisas. Buvo neblogas, bet labai jau greitai nusibodo žaisti. Tiesiog.

Veido valymo aparatai. Turėjau tik virbruojantį, besisukantį ir silikoninį ala Forea. Na ir visus kažkurį laiką naudojau, visi atrodė kaip ir nieko, bet po kiek laiko nusibosta. Rezultato kažkokio nėra, tas pats kas rankomis plauti, geriau jau konjac kempinė, bent pigiau. Tai pažaidžiau pažaidžiau ir numesta-atiduota. 

Plaukų tiesintuvas. Nusipirkau kažkada eilinį ir supratau, kad nė velnio nemoku juo naudotis. Plaukų pas mane labai daug, tai pusę dienos reikia skirstyti sruogelėmis. Rezultatas visada gaunasi kaip Tarantino filmo herojės Bobby Brown. Tai ai…

Regis viskas. Ar norėčiau šiuo metu kažko naujo? Hm… Gal kokio anticeliulitinio rimto masažuoklio. Nors nežinau nežinau… Ką gero jūs išbandėt? Kas prilipo, kas guli nenaudojama?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.