Pasiteisinę elektroniniai grožio prietaisai

Estimated read time 4 min read

Ar pastebėjote, kiek šiais laikais parduotuvėse įvairiausių prietaisų skirtų grožiui ir higienai. N+100 dantų šepetukų, veido valymo prietaisų, depiliacijos aparatų, masažuoklių, šveitiklių ir t.t. Ir atrodo visko reikia. Nes gi nusipirksim vibruojantį rutuliuką ir bac – raukšlių nebėra, ane? Aną dieną galvojau apie tai, kiek per gyvenimą išbandžiau elektroninių prietaisų ir kiek jų šiandien tebenaudoju reguliariai. Nedaug. Tingūs mes – žmonės – padarai. Nėra greitų rezultatų ir metam. Tuoj visus išvardinsiu, o po to keliais sakiniais aptarsiu, ką dar esu bandžiusi ir kodėl nepasiteisino. 

Pirmas daiktas, kurį, ko gero, turi bent 90% mano skaitytojų, yra plaukų džiovintuvas. Šiaip aš juo naudojuosi tikrai ne po kiekvieno galvos plovimo. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau, nes ne viena priemonė geriau veikia aktyvavus ją karščiu. Neturiu aš jokių ten prabangių GHD ir naudoju paprastą, seną gerą “Philips”.

Man svarbiausias dalykas yra tie spygliai, tai yra difuzeris. Be jų nemoku džiovinti galvos ir kai tenka tą daryti kažkokiame viešbutyje, tai tik prapučiu pakaušį ir susirišu, nes nesugebu! Aha, 37 metų moteris vis dar nemoka išsidžiovinti plaukų ir ką tu jai? Kai rinkausi feną, man buvo svarbu, kad spygliukai būtų guminiai. Maloniau galvai. Na, o dar šis prietaisas turi, kaip jie patys vadina, apsaugą nuo plaukų perkaitinimo. Tai yra, pučia karštą orą ir po truputį vėsta ir užbaigia šaltu. Geras daiktas. 

Kitas įrenginys ne tiek grožiui, na bet vistiek priskiriamas prie šios kategorijos buitinės elektronikos – dantų šepetėlis. Apie “Silk’n SonicSmile” rašiau vasarį. Lyg šiol naudojam, tik aš kol gydžiausi dantis buvau padariusi pertrauką. 

Aš asmeniškai tenorėčiau minkštesnių šepetėlių. 

Na ir trečias – taip taip, sąraše tik trys įrenginiai – yra fotoepiliatorius. Turiu jų du ir palyginimą paskaityti galite čia

“Philips” man yra kiek patogesnis, todėl juo pradedu, o kai išsikrauna, su “Silk’n” pabaigiu procedūras. Nors aš esu labai plaukuota (hormonai!), bet net ir man tam tikroms kūno dalims šie įrenginiai padeda, tad ir naudoju, jau ne pirmus metus. Kartais tik reikia prisiminti ir prisiversti. 

Ir viskas! Visa kita numesta, atiduota, pamiršta. Ir pasikniskim atmintyje, kiek gi ir ko mėginau.

Elektrinis epiliatorius. Įprastas ir veidui. Įprastas visai nepasiteisino, nes man nuo jų labai įauginėja plaukai. Ir nors skaičiau visokių triukų, pirkau specialias priemones, tepiau rūgštimis – įauga 100% visų plaukų ir ne, ačiū, per daug vargo, o ir rezultatas? Lygiai toks pats kaip skutant – kitą dieną jau plaukuota, tai kam vargt? Veido įtaisas pasirodė bevertis, nes sunkokai užgriebia plaukelius. 

Veido dembrazijos (šveitimo) prietaisas. Buvo neblogas, bet labai jau greitai nusibodo žaisti. Tiesiog.

Veido valymo aparatai. Turėjau tik virbruojantį, besisukantį ir silikoninį ala Forea. Na ir visus kažkurį laiką naudojau, visi atrodė kaip ir nieko, bet po kiek laiko nusibosta. Rezultato kažkokio nėra, tas pats kas rankomis plauti, geriau jau konjac kempinė, bent pigiau. Tai pažaidžiau pažaidžiau ir numesta-atiduota. 

Plaukų tiesintuvas. Nusipirkau kažkada eilinį ir supratau, kad nė velnio nemoku juo naudotis. Plaukų pas mane labai daug, tai pusę dienos reikia skirstyti sruogelėmis. Rezultatas visada gaunasi kaip Tarantino filmo herojės Bobby Brown. Tai ai…

Regis viskas. Ar norėčiau šiuo metu kažko naujo? Hm… Gal kokio anticeliulitinio rimto masažuoklio. Nors nežinau nežinau… Ką gero jūs išbandėt? Kas prilipo, kas guli nenaudojama?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

9Comments

Add yours
 1. 1
  Aldėja

  Iš visų naudotų liko tik plaukų džiovintuvas (naudoju kartą per savaitę max) ir elektrinis dantų šepetėlis. Aš taip pat tingiu terliotis su kitais

 2. 2
  Vilija

  Feną naudoju retai, mėgstu, kad patys išdžiūtų. Neseniai pradėjau dantis valytis elektriniu šepetėliu, visai gerai. Kadaise turėjau plaukų rovimo aparatėlį, bet visai buvo nekas, seniai nebenaudoju. Dar turiu vaško vonelę rankoms ir kojoms, bet labai seniai nebevartoju, nors sąnarių skausmus, regis, tikrai sumažina.

 3. 3
  Asta

  Aš turiu plaukų džiovintuvą, kuriuo labai retai naudojuosi. Dar kažkur namie užmestos yra plaukų sukimo žnyplės (iš žalios jaunystės, kai nešiojau kirpčiukus ir šventai tikėjau, kad jie turi būti šiek tiek pasukti žnyplėmis :))). Kadaise turėjau epiliatorių – skausmą dar sugebėčiau iškęsti, bet tas plaukelių įauginėjimas varė iš proto, o be to, po epiliatoriaus panaudojimo pradžioje oda raudona ir sudirgusi, o po dviejų dienų jau šviečia įaugę plaukeliai. Be ryšio daiktas, kuris visiškai nepasiteisino, todėl paskui kažkam atidaviau. Daugiau kaip ir nieko neturiu. Kartais pagalvoju apie elektrinį dantų šepetuką ir apie Waterpik, bet reikia daug paskaitinėti apie juos prieš perkant :).

 4. 4
  Virgilija

  Feną. Bet su difuzeriu negaliu naudot, nes mano plaukus pastato piestu, todėl naudoju feną su apvaliu šepečiu.
  Dar epiliatorių. Turiu plaukų tiesintuvą, bet po ilgo vargo forma laikosi 15 minučių. Tai ir nevargstu 🙂

 5. 5
  Kristė

  Pas mane tik du prietaisai išliko konkurencinėj kovoj: lumea ir foreo. Dabar svajoju apie elektrinį dantų šepetėlį ir irigatorių. Dairausi BF akcijų.

 6. 6
  Alma

  Mano arsenalas: džiovintuvas (nenaudoju, kažkaip prilipo ankščiau atsikelti ir leisti išdžiūti patiems), tiesintuvas (neatsimenu, kada naudojau, jaučiu prieš kokius 5 metus), epiliatorius su skutimo galvute (naudojami reguliariai), elektrinis šepetėlis ir irigatorius dantims (nė iš vietos, būtini), dar UV lempa (lakuoju tik koju nagus, tad maždaug kartas į mėnesį. Lyg ir viskas, dar plius vaistinėlėje du skirtingo tipo termometrai ir nešiojamas inhaliatorius (šitas daiktas man kaip šepetėlis dantims, nors prireikia retai, bet negaliu neturėti).

 7. 7
  DaliaM

  Turiu patį paprasčiausią feną ir berods nesu bandžius kitokio (difuzoriaus ar pan) :/ Tai lauksiu kol kokiam viešbutyje rasiu kitokį kad išbandyti (jei mokėsiu naudotis) 😀 Truputį dulka epiliatorius, ypač žiemą. Sunku prisiversti naudotis, reik daug laiko turėt. Realiai, tik savaitgaliai tinka, nes reik dienos šviesos. O savaitgaliai užimti būna, reik keltis, kažkur bėgti… Na pradžioj kai nusipirkau reguliariau naudojau, planuodavau laikus, bet matyt čia tas atvejis kai norisi greito rezultato, o jo nėra 🙂 El. šepetėlio nesu dar bandžiusi, bet reiktų nusipirkti kada 🙂 Kas toks čia minimas irigatorius, tai ėjau googlint, pirmą kartą tokį pavadinimą išgirdau 😀 O svarstyklės grožio prietaisas skaitos? 🙂 Naudoju 😀

 8. 8
  Salomėja

  O, UV lempą pamiršau. Aš irgi naudoju, dar litų laikais pirktą “Essence” LED lempą, ir ką, ir veikia vis dar kuo geriausiai.

 9. 9
  Salomėja

  Nežinau ar svarstyklės grožiui, higienai, iš esmės kaip ir nieko nedaro, apart skaičiaus rodymą. Bet kodėl gi ne. aš irgi naudoju. Kiekvieną rytą 🙂

+ Leave a Comment