Apžvalga: "Matrix" plaukų kondicionierius "Total Results Curl Please"

Estimated read time 2 min read

Koks nuostabus oras už lango! Jau buvau paslampinėti po rajoną ir ruošiuosi dar išeiti. Bevaikščiodama užsukau į vieną mėgstamą parduotuvę, kurioje negalėjau palikti labai gražios, ryškios, žalios spalvos megztuko. Tad lai ir šis įrašas šviečia žaliai 🙂

Įspūdinga gyvai parduotuvėje pamatyti “Matrix Total Result” atsinaujinusią seriją. Tą vaivorykštė tiesiog šviečia!

Aš sunaudojau visą oranžinį “Mega Sleek” šampūno buteliuką ir baiginėju kondcionierių. Mėginukų pavidalu bandžiau ir daugiau spalvų. Na ir turbūt pastebėjote, kad jau du mėnesius iš eilės aš į savo mėnesio top’ą įtraukiu žaliąjį kondicionierių “Curl Please”. Pilna linija atrodo taip:

Tačiau, aš turėjau tik kondicionierių. Prieš kelias dienas pabaigiau ir net graužia sąžinė, kad du mėnesius neaprašau mėgstamo produkto.

PaskirtisMatrix Total Results Curl Please kondicionierius su maitinančiu simondsijų aliejumi padeda formuoti banguotus ir garbanotus plaukus, kad garbanos išliktų aiškesnės ir nesiveltų.

Pirmiausiai dėmesį atkreipia kvapas. Daugelis profesionalių priemonių pasižymi stipriais, nenatūraliais kvapais. Vieni malonūs, tarsi kvepalai, kiti erzina. Šio aromatas man labai įtiko. Jis nors ir stiprus, bet į tokią gaivią pusę, kažkuo primena nupjautą žolę. Labai panašų užuodžiau ir mėgindama prabangesnes “Keune So Pure” priemones.

Apie poveikį tai galiu pasakyti taip: gerai drėkina, bet neapsunkina plaukų, todėl garbanos nenutįsta, ir nebūna vargo jas pakelti vėl.

Ką žada tą ir duota, neturiu jokių priekaištų. Jei kada ateis diena, kad pabaigsiu visus turimus ir atkeliaujančius kondicionierius, tai tikrai kartosiu.

Įvertinimas:

Naudinga: Kondicionieriaus ieškokite Inhair.lt (12 EUR), Topbeauty.lt (10.90 EUR), Lookfantastic.com (7.95 EUR), Beautybay.com (6.60 EUR).

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours