Aš ne kartą sakiau, kad esu apsėsta grožio dėžučių. Na, ne taip jau ir beviltiškai, ne viską iš eilės perku, tačiau tikrai išbandžiau daug, tikrai noriu išbandyti dar daugiau. Kitais metais galvoju vėl užsiprenumeruoti “Lookfantastic”, o dar iki Kalėdų žada pasirodyti net dvi Topbeauty.lt dėžutės. Jau dabar norisi! O taip pat norisi (norėjau rašyti – reikia, bet pagalvojau, kad niekas gi neverčia) papasakoti apie dalykėlius, kuriuos radau praeitame staigmenų rinkinyje.

Šį kartą jūsų dėmesio nusipelno “Matrix” stebuklingasis plaukų purškiklis. Prisipažinsiu, kad į jį žiūrėjau kiek skeptiškai, nes manęs nesužavėjo jo “broliukas” su 20 naudų. Atsiliepimą galite perskaityti čia. Aš jį perleidau skaitytojai, kuriai jis daug labiau patiko. Vat kokie skirtingi mes esame! Na, o su pastaruoju gaminiu mano draugystė sėkmingesnė. Aš jau skaičiau gerų atsiliepimų ir jei jūsų neįtikino Alionos, Neringos ir Patricijos apžvalgos, tai gal man pavyks?

Tai kokios gi yra tos dvylika naudų?

Pristatymas:

Matrix Total Results Color Obsessed Miracle Treat įvairių paskirčių purškiklis veikia jūsų plaukus 12 skirtingų poveikių:

 • tinka dažytiems plaukams,
 • akimirksniu suteikia glotnumo,
 • apsaugo nuo vėlimosi,
 • padeda padaryti plaukus švelnesnius,
 • apsaugo plaukus nuo sužeidimų,
 • suteikia drėgmės,
 • padeda apsaugoti nuo lūžinėjimo,
 • palengvina šukavimą,
 • padeda išlaikyti natūralią formą,
 • padeda sumažinti garbanojimąsi,
 • išlygina plaukus,
 • atkuria plaukų spindesį.

NAUDOJIMAS: Po Matrix Total Results Color Obsessed šampūno ir kondicionieriaus naudojimo. Pakratykite prieš naudodami. Purkškite produktą ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, iššukuokite ir suformuokite kaip įprasta.

Kas man aktualiausia: akimirksniu suteikia glotnumo, padaro plaukus švelnesniais, suteikia drėgmės, saugo nuo lūžinėjiimo, atkuria spindesį. Kas nelabai aktualu: palengvina iššukavimą (aš nesišukuoju) ir sumažina garbanojimąsi.

Na, žiūrėsim kiek ir ko jis daro.

Sudėtis:

Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Quaternium-80, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Tocopherol, Linalool, Benzyl Salicylate, Chlorhexidine Dihydrochloride, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citric Acid, Citronellol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral.

Priemonės buteliukas praktiškai toks pats, koks buvo mano jau minėto rožinio purškalo. Žinoma, turi ir purškiklį.

Pirmą kartą papurškusi iš karto pamatau skirtumą ir nustembu – tai nėra skysta priemonė, tai yra lengvas kremas!

Daugeliu atžvilgiu “Matrix” panašus į mano mėgiamą “Marrakesh”.

Aš nedrįstu purkšti tiesiai ant plaukų, nes srovė nėra labai tolygi. Dažniausiai purškiu į delną ir tada rankomis gniaužau drėgnas garbanas. Losjonas plaukus suminkština ir suglotnina, ypač praverčia, kai prieš tai naudotas kondicionierius per mažai drėkina plaukus ir norisi kažko papildomai. Nepastebėjau, kad neleistų garbanotis. Išdžiuvę plaukai mažiau pučiasi. Ant sausų plaukų nerekomenduočiau naudoti, nes apsunkins ir suriebaluos.

Kartais vienas nuvylęs produktas nukreipia dėmesį nuo kitų, kurie verti pabandymo. Jei ne grožio dėžutė, tai turbūt niekada ir nebūčiau pamėginusi šios “Matrix” priemonės, o dabar džiaugiuosi, kad turiu.

Įvertinimas:

Naudinga: Purškalą įsigyti galime Topbeauty.lt. 125ml kainuoja 11.90 EUR.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.