Pagaliau gi išbandžiau originalųjį bjūtiblenderį! Istorija tokia, kad aš visą laiką naudojau “Real Techniques” oranžinę, pradinę, kempinėlę ir džiaugiausi. O ko nesidžiaugti, jei rezultatas geras, o kaina prieinama? Bet smalsumas, smalsumas! Smalsumo vedina aš išmėginau ir “Real Techniques” naujokę, kurios apžvalgą galite rasti čia. Patiko ji man taip pat, kaip ir originalioji, gal šiek tiek ta forma ilgainiui nervina.

Dar vėliau mano namuose atsirado “Melkior” kempinėlė, o aš dar dairausi ir į “Makeup Revolution” ir į W7. Smalsu gi! “Melkior” jau smarkokai skiriasi nuo abiejų bandytų “Real Techniques”. Žinoma, apžvalgos sulauksite, bet tas skirtumas paskatino mane užsimanyti kempinėlių garsenybės “BeautyBlender”. Vien tam, kad turėčiau etaloną, su kuriuo galėčiau lyginti kitas. “Facebooke” paklausiau skaitytojų, kur dabar geriausią ją įsigyti. Tikėjausi, kad mano akylos skaitytojos pasakys, kur vyksta karščiausios akcijos, mat kempinėlė gali kainuoti ir 14 eurų, ir virš 20. Tačiau netikėtai parduotuvės Dijora.lt atstovė pasiūlė man atsiųsti priemonę išbandymui. Nemačiau priežasčių atsisakyti ir štai kempinėlė jau išbandyta.

Mano gauta priemonė atkeliavo kartu su specialiu muiliuku.

Man regis kaip atrodo “BeautyBlender” visos yra matę, bet na jei nematėte, tai štai ji – minkštas poraloninis lašelis :).

Naudojimas paprastas – kempinėlę reikia sudrėkinti, nusausinti (tam naudoju popierinę servetėlę, tiesiog įdedu į ją ir pagniaužau) ir viskas! Galite prisidėlioti kreminės pudros (maskuoklio) tiesiai ant veido ir tada kempinėle tapšnoti ir blendinti, galite užspausti tiesiai ant įrankio, galite imti nuo rankos. Čia jau įpročio reikalas.

Sudrėkinta kempinėlė smarkokai padidėja. Čia bandžiau parodyti skirtumą :). Muiliukas nejudintas iš vietos.

Kuo kempinėlė pranašesnė už šepetėlius ar pirštus? Man tiesiog gražiau ir tolygiai pasidengia pudras. Mano veidas nėra lygus, randeliai, didelės poros ir t.t., todėl pirštais sunku tinkamai užnešti priemones, na žinot tuos pavyzdžius su apelsinais. O štai su kempinėlėmis puikiai įsitapšnoja. Be to, drėgna kempinėlė leidžia beveik visas pudras paversti tobulesnėmis, net šiuo būdu padengti išsausėjimai matosi mažiausiai. Pačiam būdui priekaištų neturiu, o štai “BeautyBlenderis” labai nenustebino. Taip, pripažįstu, jis maloniausias naudoti, nes yra minkščiausias iš visų bandytų kempinių, tačiau rezultatas išgaunamas tas pats, tad dar tikrai verta pagalvoti, ar būtina purtyti piniginę. Žinoma, tas “maloniausias” nėra jau toks menkas argumentas.

Kempinėlinio būdo trūkumas yra tas, kad jos sugeria daugiau priemonės, o taip pat, kur kas sunkiau išplauti nei šepetėlį, medžiaga nuo pudrų nusidažo rudai ir net pridėtas muiliukas sunkiai įkanda dėmes. Skaičiau daug atsiliepimų, kad plaunant “BeautyBlender” teka rožiniai dažai. Iš tiesų taip ir yra. Tai glumina.

Koks mano verdiktas? “BeautyBlender” tikrai puikus, minkštas, patogus ir nepriekaištingai atlieka savo darbą, puikiai tiks visiems besivaikantiems garsių vardų, norintiems geriausio, tačiau alternatyvos (o konkrečiai, tai “Real Techniques” produktai), nors ir nėra tokios mielos, suteikia tą patį rezultatą. Visgi, kiek skaitau atsiliepimų, BB vistiek galiausiai lieka dominuoti :).

Įvertinimas:

(pusę balų atimu už nusiplaunančią spalvą)

Naudinga: Mano kempinėlė yra iš Dijora.lt. Nesunkiai jų rasite daugelyje parduotuvių. Priklausomai nuo komplektacijos ir akcijų, kainos svyruoja nuo ~15 EUR iki 20 ir daugiau.

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.