Apžvalga: "Real Techniques" stebuklinga kempinėlė "Miracle Sculpting Sponge"

Estimated read time 4 min read

Įsivariau save į kampą. Kadangi pradėjau skelbti mėnesio naujienas, tai nesinori užbėgti už akių ir pasakoti apie dalykus, kurių dar nerodžiau. Nes tada naujienų įraše jau viskas bus matyta bei skaityta. Na, bet kartais visai nesinori laukti, jei daiktas iščiupinėtas, išglostytas, o nuomonė jau susidaryta. Juo labiau, kad tai gana karšta naujiena, o apžvalga gali padėti apsispręsti.

Gana neseniai aš jums pasakojau apie mylimiausius “Real Technique” makiažo šepetėlius.

Tą kartą dėmesio visai neskyriau labai populiariam ir garsiam jų produktui – “Miracle Sponge” kempinėlei.

Pastarųjų aš sunaudojau gal tris ir neturiu nė vieno priekaišto. Na, išskyrus tai, kad nusidažo nuo pudros ir neišsiplauna. Šis įrankis labai palengvina makiažo rutiną. Kempinėle ne tik daug gražiau dengiasi pudros, tačiau ji labai praverčia ir tada kai oda išsausėja. Sudrėkintas stebuklas paslepia pleiskanojimus. Taip, aš labai norėčiau išmėginti “Beauty Blender”, bet būsiu atvira. Taip nutiks tik tada, jei šį man kas nors padovanos. Nedarau aš įmantrių makiažų, tad tikrai vien iš smalsumo nekyla ranka išleisti krūvos pinigų. Noriu, labai noriu, bet sveikas protas sako, kad RT yra nusipelniusi gero vardo, kad tai puiki alternatyva, o tą 10 EUR skirtumą geriau investuoti į kokybiškesnę pudrą. Tad taip ir neišbandau.

“Beauty Blender” pastoviai pasiūlo naujų savo kiaušinuko versijų, o pastaruoju metu net tris naujokes išleido ir “Real Techniques”. Aš labai norėjau deimanto formos kempinėlės, kurios dar nėra Lietuvoje, bet kažkaip vis nepavykdavo atlikti sėkmingo mokėjimo gamintojų svetainėje. O mūsų šalies elektroninėse parduotuvėse jau pasirodė ir kitos dvi gražuolės ir mano rankose – stebuklinga makiažo modeliavimo kempinėlė.

Apie tai kaip naudoti šį stebuklą galite pasižiūrėti gamintojų filmuke.

Na, o trumpas aprašymas yra toks:

Skirta šešėliavimui ar jūsų mėgstamiausių veido bruožų paryškinimui. Naudokite sudrėkintą kempinėlę norėdami suteikti švytėjimo arba sausą – pilnam makiažo užbaigimui. Puikiai tinka naudoti su pudromis, kreminėmis ar skystomis priemonėmis.

Mažoji pusė skirta nedidelių vietų tiksliam paryškinimui. Didžioji pusė skirta kontūravimui.

Kempinėlė turi 6 skirtingus paviršius. Keiskite kas 1-3 mėnesius. Sudėtyje nėra latekso.

Kempinėlės medžiaga yra labai panaši į vyriausios sesutės. Nematau didelio skirtumo tarp oranžinės bei rožinės.

Mano oranžinė po fotosesijos atiteko katėms, o aš dabar naudoju naujokę. Pagrindinis ir esminis skirtumas yra forma.

Kempinėlė primena mažą besmegenį. Tiek didesnė dalis, tiek mažoji, turi nusklembtas plokštumas. Man labai patinka už mažosios galvytės laikyti tarsi tai būtų antspaudo rankenėlė ir tada tapšnoti veidą. Priemones dengia puikiai. Iš esmės, taip pat kaip ir senoji. Didelio skirtumo čia nematau. Tik tiek, kad su maža galva patogu tapšnoti nosį ir paakius.

Esu skaičiusi merginų atsiliepimų, kad rožinis “Beauty Blender” plaunasi kartu su spalva. Savo RT naujokę plaunu po kiekvieno panaudojimo. Jokie dažai neteka, o kas man labai patiko, kad bent jau kol kas, ji man visiškai išsiplauna.

Esu žmogus, kuris mėgsta naujoves ir pirkti tradicinę RT kempinėlę ketvirtą kartą jau buvo tiesiog nebeįdomu, todėl smagu, kad kompanija išleido sesučių, kurios niekuo neblogesnės, o dėl savo formos dar ir pranašesnės už vyresnėlę. Jei šildymo sąskaitos taip užpjaus, kad naujas (o juos irgi reikia keisti bent kas 3 mėn) “Beauty Blender” pasirodys neįperkamas, tai nespjaukite į alternatyvą. Žinoma, galima rasti ir dar pigesnių kempinėlių, bet kiek teko asmeniškai jų liesti, tai visos atrodė kietos kaip akmuo ir smirdančios neaiškia guma. Gal tik man taip nepasisekė.

Įvertinimas:

Naudinga: Mano kempinėlė yra iš Dijora.lt. Kempinėlės kainuoja 6-10.50 EUR, priklausomai nuo pardavimų vietos.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours