Aš puikiai žinau, kad anticeliulitinės priemonės yra ant bangos. Ir, kad daug moterų kovoja su šiuo, net nežinau kaip pavadinti, defektu? Prisipažinsiu, kad iš esmės aš pati esu gana abejinga šiai problemai. Taip, mano celiulitas stiprus, bet aš nelabai tikiu paprastais kremais. Turiu daug antsvorio, o žinau, kad net užsienio žvaigždutės su milijonais sunkiai tokios problemos atsikrato. O ir šiaip… Trumpais šortukais nelakstau, nes amžius jau ne tas, o kokiame viešame pliaže irgi gulinėt nemėgstu, o jei taip ir nutinka, tai pilna tokių pačių moterų aplinkui ir pamačiusi kito žmogaus celiulitą aš apie jį negalvoju. O bet tačiau man pasiūlė išmėginti įdomų produktą, patikino, kad jis veiksmingas ir smalsumas nugalėjo. Jei atvirai, tai ilgiausiai bandytas produktas, ilgiausiai ruošta apžvalga, nes pradėjau aš balandžio pradžioje.

Apie viską nuo pradžių. Šį kartą, kaip niekada, aš jums pateiksiu daug teorijos ir aprašymų, nes jie tikrai yra svarbūs ir jei susigundysite produktais, tai perskaitykite viską.

Kas tai per produktas:

Cello Gelis – rezultatyvi anticeliulitinė kosmetika, kuri remiasi aromaterapijos ir natūropatijos principais. Tai priemonė ne tik celiulito ir svorio mažinimui, bet ir patologijų mažinimui, o taip pat į šį preparatą įeina anoreksogeninės medžiagos, mažinančios potraukį maistui.

Gelio efektyvumas remiasi subalansuotu kiekiu aukštos koncentracijos angliavandenių, turinčių intensyvų termoreguliacinį, angiotoninį ir riebalus skaidantį poveikį. Unikali preparato molekulinė struktūra – hemolimfodrenažo optimizavimo bei adipocitų alfa bei beta receptorių darbo normalizavimo pagrindas. Preparate esančios bioaktyvios medžiagos normalizuoja keitimąsi medžiagomis ir viso organizmo endogeninę pusiausvyrą.

Pagrindiniai ingredientai: cinamonas, kiparisas, gvazdikėlių pumpurai, eukaliptas, pipirmėtė, kadagio uogos, apelsinas, citrina, rozmarinas, pelargonija ir nikotino aktyvioji medžiaga.

Cello gelio rūšys: Švelnus (soft); Vidutinis (medium); Stiprus (strong); Ypač stiprus (extra strong); Apelsino žiedų cello gelis.

Vidutinis (medium) gelis naudojamas pirmajame arba antrajame etape, priklausomai nuo problemos įsisenėjimo. Cinamonas ir nikotino rūgštis (aktyvioji tabako medžiaga) aktyvuoja riebalų katabolizmą ir pagreitina kraujo cirkuliaciją. Mūsų kūno “taksi” – limfagyslės, transportuoja susikaupusius toksinus ir nešvarumus iš kūno.

Visų šių preparatų sudėtis ir poveikis beveik identiškas. Tačiau skiriasi skaidančių riebalus bei termoceliulitinių medžiagų koncentracija.
Procedūrą atlikti galima įvairioms probleminėms zonoms – talijai, viršutinei rankų daliai, pilvui, šlaunims, ar kelių zonai, jei yra susikaupusių riebalų.

Esminiai pažadai:

Laukiami rezultatai:
Celiulito naikinimas; Kūno apimčių mažėjimas (apytiksliai 0,5-1,0 cm per vieną procedūrą); Svorio sumažinimas; Šlakų pašalinimas, organizmo išvalymas; Jungiamojo ir riebalinio audinio ląstelių atstatymas; Mikrocirkuliacijos ir limfos tekėjimo atstatymas; Medžiagų apykaitos optimizavimas; Odos jungiamojo audinio elastingumo padidinimas; Strijų profilaktika.

Na ir svarbiausia – naudojimo būdas:

1. Prieš procedūrą ir jos metu, gerkite šiltų gėrimų;
2. Plonu sluoksniu užtepkite gelį. Jei turite ryškų kapiliarų tinklą, kuperozę ir varikozę – šias vietas patepkite šaldančiu geliu Cool Gel. Gerai nusiplaukite rankas;
3. Stovinčioje padėtyje švelniai (neveržiant) apvyniokite išteptas zonas paprasta maistine plėvele. Tai daryti tokia tvarka: pradėti nuo kairės kojos (apvyniojus- plėvelę nuplėšti), tada dešinė koja, pilvas (beveik iki krūtinės). Plėvelė vyniojama iš apačios i viršų;
4. Atsigulkite patogiai ir užsiklokite šilta antklode iki pat kaklo.
5. Gulėkite 45-60min, gerkite šiltus skysčius ir ilsėkitės.

Cello Gelio veikimo etapai:
I etapas
Gelio veikimas labai intensyvus. Gali jaustis drebulys, karštis – šis periodas trunka nuo 12 iki 18 minučių. Lengvinantis poveikis – specialus kvėpavimas (gilus įkvėpimas, oro užlaikymas, pilnas iškvėpimas, kvėpavimo sulaikymas ir t.t.)
II etapas
Prasideda 12-15 minutę – pradėsite prakaituoti. Atsiranda malonus pojūtis – tarsi užlietų šilta banga. Šiuo periodu patartina gerti šiltus gėrimus.
III etapas
Klientų vadinamas „nirvana“. Pagrindinis gelio veikimas: limfodrenažas, relaksacija.
IV etapas
Prasideda 35-45 minutę. Išprakaituosite, po truputį galima pradėti nuiminėti plėvelę, po kuria gali būti susikaupę išprakaituoti skysčiai. Plėvelę nuimti perpjovus ją specialiu peiliuku arba žirklėmis. Tada kūną nuvalyti drėgnu rankšluosčiu.

Po procedūros NEGALIMA praustis duše 8 val.

Rekomenduojama atliekant procedūrų ciklą nesilankyti soliariume. Nepatartina naudoti nėščioms ar maitinančioms moterims, gali sukelti alerginę reakciją.

Minimalus procedūrų skaičius – 3. Optimalus – 7-10. Procedūras rekomenduojama atlikti kas 3 dienas.

Daug daug tos teorijos, bet ji yra svarbi. Svarbi, todėl, kad priemonė gali sukelti alergijas, todėl, kad reikia tinkamai naudoti ir t.t.

Sudėtys (na, labai blogai, kad ant jų buvo vertimų lipdukai ir sunku prisikasti):

Medium:

Strong:

Man tai smalsu, kaip ten yra su tuo nikotinu :). Įtariu, kad kol naudojau preparatą aš šio nemažai gavau į organizmą. Juk žinome, kad žmonės, kurie nori atsikratyti įpročio rūkyti, bet yra priklausomi nuo nikotino, naudoja pleistrus ir jis kuo puikiausiai per odą patenka į organizmą. Na, bet aš retkarčiais rūkau pypkę, tad nikotiną mano organizmas kažkiek pažįsta, ką čia slėpt.

Taigi, pagal rekomendacijas, pradėjau nuo medium gelio. Atidariusi pakuotę radau žalios spalvos gelinę masę:

Strong indelyje analogiškos konsistencijos rožinė masė 🙂 Kvapas stiprus. Vos vos primena mėtines cigaretes (kol jų niekas nerūko).

Gelis tepasi gana plonai. Mano primygtinė rekomendacija – naudokite pirštines. Aš naudoju vienkartines gumines. Šiaip tepant rankomis viskas lyg ir ok, jas nusiplauname, bet pvz., jei patenka produkto ant riešų, plaštakų, tai oi oi kaip smarkiai paraudonuoja ir kaista.

Taigi, pagal nurodymus, išepu šlaunis, kumpelius ant šonų ir apsivynioju maistine plėvele. Šiltai apsikloju, guliu valandą. Prieš tai pasidarykit arbatos ar pasidėkite šalia vandens. Nusibosta, aš nesu iš tų žmonių, kurie gali išgulėti valandą, tačiau geros knygos visada padeda.

Po kelių minučių prasideda labai labai stiprus kaitimas. Nėra labai nemalonu, kažkiek primena visokius pipirinius pleistrus, tačiau jaučiasi tikrai stipriai. Po 15 min kaitimas slopsta, po valandos jau beveik nieko ir nesijaučia. Nuėmusi plėvelę nuvalau odą drėgnu rankšluosčiu. Laikydamasi nurodymų neinu į dušą apie 8 val. Tad dažniausiai nusiprausiu prieš procedūrą, o ją darau vakare.

Po terapijos oda būna paraudusi ir gana stipriai. Neskauda, bet atrodo lyg būtų nudegusi saulėje. Po paros visiškai pranyksta raudonis. Pirmas pliusas, kad oda būna švelni švelni, maloni maloni liesti ir tas išlieka ilgai. Stengiausi procedūras kartoti kas 3-4 dienas, bet kartais pačytindavau ir užsitepdavau kartą per savaitę. Šitaip gadindama rezultatus. Apimčių nematuodavau, tad nesu tikra kiek ten po vieno karto šlaunys galėdavo sumažėti, bet į tualetą lakstyti tekdavo daugiau, gerdavau irgi dėl to daugiau, tad tikiu, kad limfa pajudėdavo :).

Vieno indelio tokiu periodiškumu, tepant tik šlaunis ir šonus, man užteko maždaug mėnesiui. Kažkokių pokyčių dėl celiulito labai nepastebėjau, bet pastebėjau, kad ženkliai pagražėjo pati oda ir šiek tiek apmažėjo strijos. Baigusi medium sulaukiau strong’o, kurį iš karto pradėjau naudoti.

Esminio skirtumo pojūčiuose nepastebėjau. Realiai su abiem geliais procedūrinausi maždaug 2.5 mėn.

Na ir galėčiau tęsti su extra strong, bet prisipažinsiu, kad tas vyniojimasis ir valandos trukmės gulinėjimas mane kiek erzino. Na nemoku aš taip. Tingiu. Esu tiesiog atvira.

Ir nežinojau ar bandysiu rodyti rezultatus. Gi gėda į internetą dėti savo užpakalį aplipusį celiulitu. Nejauku, nesmagu. Bet dar! Per tą laiką, aš ne tik “Cello” gelį naudojau. Aš dar keičiau mitybą, gėriau daugiau vandens ir lankiau mankštą, kuri stangrina kūną. Tarp abiejų foto yra maždaug 6kg skirtumas.

Labai stengiausi atkartoti tą pačią pozą, tame pačiame apšvietime. Ranka esu spustelėjusi odą, kad celiulitas matytųsi labiau, nes ramiai stovint jis taip neišryškėja. Na yra yra šioks toks skirtumas, bet labiausiai jis juntamas tame, kad pati oda ženkliai gražesnė. Celiulito, žinoma, nenusikračiau, bet kmon! Aš sveriu daugiau nei 80kg. Visgi, akivaizdu, kad priemonė yra veiksmingesnė už bet kokį parduotuvėse pardavinėjamą anticeliulitinį kremą. Ir nuoširdžiai žiūrint į reikalą galima pasiekti neblogų rezultatų.

Ar kas naudojote? Pasidalinkite patirtimi. Supermamų forume buvo visa tema apie šį produktą su tikrai gerais atsiliepimais.


Įvertinimas:

Naudinga: Produktą įsigyti galite Prekesgroziui.lt. 150ml kainuoja 24 EUR. Medium gelio nuoroda, Strong gelio nuoroda.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).