Lūpų priežiūra su graikiškais “Evergetikon” produktais

Estimated read time 3 min read

Rašydama apie kažkurį lūpų balzamą, aš klausiau, kiek jūs jų turite. Pati esu apsikrovusi: prie lovos, ant darbo stalo, palto kišenėse, visose rankinėse, vonioje. Tiesiog mėgstu ištiesti ranką ir kažkur toje zonoje susižvejoti lūpų balzamą bei rankų kremą. Jei reiktų keltis iš lovos ir eiti ieškoti kažkur rankinėje, tai aš turbūt rinkčiausi sausų lūpų jausmą :D. Na, ir iš atsakymų suprantu, kad turiu tokių pačių likimo draugių, taip pat yra nemažai žmonių, kurie turi vieną balzamą ir sau sėkmingai naudoja vargo nematydami. Naujausi šios srities produktai mano namuose pagaminti saulėtoje Graikijoje – “Evergetikon” lūpų balzamai.

“Evergetikon” lūpų balzamas su mandarinu, apelsinu ir cinamonu

Aprašymas:

Minkština ir drėkina lūpas, apsaugo nuo sausumo ir suskeldėjimo. Ypatingai naudingas šaltojo, vėjuoto sezono metu.

Sudėtis paprasta: bičių vaškas, alyvuogių aliejus, migdolų aliejus, sviestmedis, mandarinų, apelsinų ir cinamono eteriniai aliejai.

Realiai nuo tokių produktų savo karjerą pradeda kosmetikos gamyba susidomėję žmonės. Net aš esu rašiusi tekstą, kaip pasigaminti lūpų balzamą su gana panašiu receptu. Tačiau tiesa ta, kad man gamyba greitai nusibodo. Visų pirma reikia pirkti ingredientus, maišyti, pilstyti, tvarkyti po to viską. Virtuviniai reikalai ne man, tad daug mieliau įsigyti gražiai supakuotą ir kažkieno kitą darytą daiktą. O aš geriau darysiu atvirukus 🙂 ir magnetukus.

Balzamo konsistencija vidutinio kietumo, tirpsta ant pirštų. Labai kvepia apelsinais ir mandarinais, cinamono beveik neužuodžiu, bet šiaip esu tikra, kad produktas ant mano darbo stalo stovės visą rudenį ir kalėdinį laikotarpį. Ant lūpų jaučiamas gana ilgai, o ir po to kai susigeria šios lieka ilgam pamaitintos. Tepu dažniau nei reikia, nes man patinka procesas.

Daug kam nepatiks pakuotė, bet aš nesu iš tų, kurie labai dėl tokių spjaudosi. Realiai tai tik dėl mados paburbu.

“Evergetikon” lūpų balzamas su ramunėlėmis

Aprašymas:

Apsaugo nuo sausumo, minkština ir saugo lūpas nuo žvarbaus klimato.
Ramunėlių eterinis aliejus turi priešuždegiminių savybių. Bičių vaškas turi raminančių ir gydomųjų savybių, Kretos pirmo spaudimo alyvuogių aliejus, kakavos sviestas ir migdolai minkština lūpas.

Sudėtis dar paprastesnė, bet čia išvengiame dirginti galinčių eterinių aliejų, tad balzamas gerokai universalesnis ir tiks visiems – vyrams, moterims, vaikams. Aš labai mėgstu ramunėles, jų arbata yra ta, kurią renkuosi dažniausiai, o dabar dar ir tepu veidą aliejumi, tad ir balzamas man patinka, nepaisant to, kad ramunėlių kvapas ten neužuodžiamas (pvz., mano turimas aliejus irgi nėra aromatingas).

Mažiukas, gyvena mano striukės kišenėje. Toks visiškai paprastas, bet ne visada ir reikia įmantrybių. Nežiūrėdama, negalvodama pasitepu, slysta maloniai, palieka gerą pojūtį ir to gana.

Tad pabaigai susumuoju įspūdžius ir sakau, kad tai labai geri balzamai, kurių pagrindinis minusas (o tuo pačiu ir pliusas) – paprastumas. Jie gerai atlieka funkciją, bet pirkėjams sunku atrasti, nes visi ieško fansy šmansy dalykėlių, galėtų fejerverkus šaudyt laisvalaikiu tie balzamai, ar ką 🙂


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Villoeco.se/lt. Balzamas indelyje (net 25ml) kainuoja 7,5 EUR, ramunėlinis (6 ml) – 4 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

1 Comment

Add yours
  1. 1
    MM

    Lūpų balzamų klausimu aš visiška nuoboda: turiu vieną, jau kurį laiką naudoju šį: Fitokosmetik lūpų balzamą: https://www.eurokos.lt/prekiu-zenklai/fitokosmetik/kudikiams-ir-vaikams/veido-ir-kuno-prieziura/lupu-prieziura/fito-barchatnije-gubki-lupu-balzamas-4-5-g-eurokos.html Kai buvo nuolaida, užsipirkau dar kelis ateičiai 😀 Išskyrus baisiai neskoningą pakuotę (lipduką aš nusiimu, kad mažiau erzintų :D), man tai tobulas lūpų balzamas 🙂 Esu sunaudojusi jau kokius 3 ar 4 🙂

+ Leave a Comment