Su šventėmis! Tikiuosi jas praleidote jaukiai arba įdomiai. Bet vieni geri dalykai baigiasi, o kiti tęsiasi, pvz., aš pasiruošusi parašyti atsiliepimą. Parinkau tokią priemonę, kuri gal galėtų patikti visoms Naujųjų Metų sutikimą švenčiančioms bling bling dvasia. Man pačiai, tą naktį, makiažo nereikės, nes aš tradiciškai, jau aštuntą kartą, sėdėsiu miške, prie laužo ir bandysiu išgyventi iki ryto per daug nesušalusi :). Paprastai pasiseka, net pernai, kai buvo -20 :).

Užsukusi į “Panoramą” vis nesusilaikau neįkišusi nosies į NYX, o iš ten niekada neišeinu tuščiomis, nors net nesu didelė šio prekinio ženklo gerbėja. Pastarąjį kartą prigriebiau maskuoklį, “Lingerie” lūpoms ir “Lingerie” akims. Tai yra skysti, blizgūs šešėliai. Spalvų pasirinkimas gana gausus.

Aš esu rusvų atspalvių gerbėja (kas liečia akis), tad prigriebiau “Nude to me” spalvą. Tokia šilta ruda-bronzinė.

Priemonė ant akių tepama aplikatoriumi, kuris labiau būdingas lūpų blizgesiams ar skystiems lūpdažiams.

Aš nepamenu, kad būčiau turėjusi tokio tipo šešėlius, nors kreminius esu bandžiusi.

Ar man patiko? So so. Tepti reikia plonu sluoksniu, nemirksėti, kol visai neišdžiūna. Kitaip susimes į raukšles iš karto. Kitu atveju, jei nenaudosite šešėlių pagrindo, laikys apie 3-4 valandas. Na, bent mano tokia patirtis tepant ant viso judriojo voko. Tačiau dažniau aš šiuo šešėliu prabraukiu tik palei blakstienų augimo liniją, tokį tarsi storą pravedimą. Šioje vietoje man puikiai laikosi visą dieną. Pati spalva ir jos spindėjimas pagyvina žvilgsnį.

Man patinka šį produktą rinktis tada, kai tingiu dažytis. Brūkšt brūkšt, tada tušas ir viskas. Mielai įsigyčiau dar ir baltą variantą.

Įvertinimas:

Naudinga: Pirkti ieškokite NYX parduotuvėje (Vilnius, prekybos centras “Panorama”). Kaina – apie 8 EUR.

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.