Taip, aš rašysiu apie lūpų dažus! Nepasakyčiau, kad intensyviai pradėjau naudoti, bet aną dieną net pati savarankiškai nusipirkau NYX. Aš vis dar neperprantu dėvėjimo subtilybių. Čia turbūt kaip paauglei pirma liemenėlė – niekaip nesuvokiama kaip tai gali būti patogu :D. Nepaisant to, ko geru turiu 6-8 lūpų dažus.

“Jelly Pong Pong” pavadintas lūpų sviestu, bet nuo to ne mažiau lūpdažis, nei visi kiti. Pirmiausiai į akis krenta žaisminga pakuotė.

Labai neįprasta tai, kad ji popierinė (man iš karto primena “The Balm” paletes). Jūrų žvaigždėmis išmargintoje pakuotėje slepiasi šalta rožinė spalva.

Kompanija siūlo ir kitų atspalvių sviestus, jų tūbelių dizainai taip pat skiriasi.

Sudėtisethylhexyl palmitate*, ceresin**, tridecyl trimellitate, hydrogenated microcrystalline wax (cera microcristallina)**, polybutene, vitamin e (tocopheryl acetate)**, fragrance (parfum), sorbic acid (acidum sorbicum)**. [+/- (may contain/peut contenir) titanium dioxide (CI 77891)**, iron oxides (CI 77491, CI 77492, CI 7499)**, D&C red no. 27 aluminum lake (CI 45410), D&C red no. 7 calcium lake (CI 15850)].

Lūpų sviestas – taiklus apibūdinimas! Priemonė riebi, spalva koncentruota ir ryški. Pas blogerę rankos dažnai apipaišytos. Žiūrėti apatinę spalvą:

Aš lūpų pieštukų nenaudoju. Tiesiog labai nemėgstu ryškaus kontūro, o jei ir apsibrėžiu, tai vėliau pirštu prasklaidau, kad būtų toks smooth efektas. Neklauskit. Kiekvienas savaip kvailioja.

Dažymosi procesas lengvas. Užtepti dažus nėra sunku, nesivelia, nesigumuluoja, jausmas ant lūpų toks pats, koks užtepus riebų balzamą. Na, o vaizdas toks:

Kas man patinka: jausmas ant lūpų. “Jelly Pong Pong” nesausina, kaip tik maloniai drėkina. Gražiai ir netepliai nusivalgo/nusitrina.

Kas man nepatinka: produktas laikosi kaip paprastas balzamas. Gana greitai nusitrina, apie valgymą nėra net kalbos. Taip pat labai pretenzinga spalva. Netinka prie daugybės mano ryškių drabužių. Ir šiaip, šiek tiek primena Kalvarijų turgaus bobučių madas.

Taip pat gana ribotas prieinamumas bei didelė kaina.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti “Jelly Pong Pong” produktų galite jų svetainėje Jellypongpong.com. Lūpų sviesto kaina yra apie 20 eurų.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Ačiū, kad skaitote. Būkit aktyvesni! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.