Woohoo! Negaliu atsidžiaugti, kad baigiasi dar vienas žiemos mėnuo! Ir net šitas savaitinis lietus neliūdina, nes šaligatviais galiu žengti drąsiai. Sausis buvo ilgas, laaaaabai ilgas. Atrodo, kad jis niekada nesibaigs. Tačiau reikia keltis, puoštis, pėdint į darbą, dirbti ir gyventi! O tai padaryti padeda smagūs dalykai. Pvz., mane geras tušas motyvuoja pasidažyti akis, o geras nagų lakas – susitvarkyti manikiūrą. Tad papasakosiu, kokias priemones sausį aš mylėjau labiausiai! O pabaigoje trumpas sąrašas dalykų, kurių labai noriu. Materialių, nes kitokioms svajonėms yra kiti blogai ir privatūs pokalbiai :).

Sausio plaukų priežiūros priemonė

Net nustebau, kad man labiausiai patiko “Dove” kondicionierius ir aliejus iš “Regenerate Nutrition” serijos. Suprantu, kad jie nėra labai geri produktai dėl sudėties, bet man patinka greitas “vienas du trys ir bėgu graži” efektas.

Sausio akių gražinimo priemonės

Nr.1 yra “Isadora” paletė Wonder Bar. Šie šešėliai tiesiog nuostabūs. Puikiai pigmentuoti, nuostabiai sklaidosi, be makiažo pagrindo man ‘tempia” visą dieną.

Na, o mėgstamiausiai tušas, kaip bebūtų keista – pigutis Essence Multi Action.

Sausio veido gražinimas

Lyderiavo čia “Gosh”. Keturis iš penkių kartų aš rinkausi Gosh Foundation Drops. Makiažo pagrindas be vandens, tačiau skystas kaip vanduo. Lengvai dengiasi, ką reikia maskuoja. Tikrai šaunus. Spalva 002 man tinka idealiai.

Makiažą visada užtvirtinu biria arba presuota pudra. Šį mėnesį iš rankų nepaleidau pagaliau įsigytos Gosh mineralinės pudros. Mano spalva taip pat 002.

Mėnesio kremas

Visą mėnesį vakarais aš naudoju Biokosmetikos Akademijos regeneruojamąjį tamanu kremą. Smirda jis baisiai, bet su mano problemine oda tvarkosi puikiai!

Mylimiausias prausiklis

Veidą prausti tapo tikru malonumu kai įsigijau Mossa kreminį prausiklį. Jis nuostabiai kvepia uogomis. Tiršta puta man šiek tiek primena skutimosi kremus :). Plauna švariai, bet švelniai.

Mėnesio kūno priežiūros priemonė

Čia tikru atradimu ir nustebimu tapo Eveline kūno kremas su kava (sudėtyje yra kofeino). Šiaip aš labai mėgstu kavos kvapą, bet produktų vengiu, nes jie smirda. Tačiau šis kremas grynai kaip tirpi Nescafe dvelkia ir net sugeba neerzinti.

Štai tokie mano sausio džiugesiai. Matau, kad daug priemonių dar nesu apžvelgusi savo bloge. Būtinai pasitaisysiu, juk gėriu reikia dalintis!

Na, o dabar jau minėtos materialios svajonės. Tai dalykai, kurių aš arba nerandu, arba negaliu nusipirkti čia ir dabar 🙂

Pirmasis yra Philips SC 2009/00 Fotoepiliatorius

Supratau, kad jau pribrendau išbandyti drastiškiausias priemones. Tačiau šis prietaisas kainuoja 500eu. Negaliu aš tiek skirti iš karto. Gal būt galėčiau pasitaupyti ir kas mėnesį nenuskriausdama kitų sričių atsidėti po 100 eu. Bet tai reiškia, kad vistiek greičiausiai po 5 mėnesių jį tik įsigyčiau :/.

Kitas gana juokingas noras yra odinis sijonas. Tokio tipo:

Tiesiog dar neradau. Mačiau “Mados angare” labai panašų, tobulos būklės, iki 10eu, tačiau jis buvo M dydžio = man per mažas 🙂

Dar viena svajonė yra Lush Lord of Misrule kvepalai. Bet net nepaisant to, kad šie brangūs, nusipirkti irgi labai sunku. Esu radusi Ebay, bet į LT nesiunčia. Jei kas nors turite nereikalingus, ar žinot kokį nors itin panašų kvapą – šaukit!

Tad štai tiek! O jūs papasakokit man, kas pas jus šį sausį gero :). Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).