Sunku tuo patikėti, bet mano įrašas apie advento kalendorius tapo skaitomiausiu šiais metais. Per kelias savaites buvo peržiūrėtas tūkstančius kartų. Todėl darau logiškas išvadas, kad tokie produktai yra ant bangos, jie įdomūs, geidžiami. Ir labai liūdna, kad Lietuvoje pasiūla gana maža. Ypač pigesnių grožio kalendorių.

Aš pati būčiau džiaugusis bet kokiu. Deja, lapkritį tikrai buvau išleidusi visas santaupas, taip pat ruošiau dovanas ir įsigyti kalendoriaus negalėjau. “Kiehl’s” buvo mano absoliutus favoritas. Na gerai, gal “Lookfantastic” ir nugalėtų jei būtų prieinamesnis. Ir vieną dieną vienas žmogus padarė man staigmeną, kurios pasekmė – “Kiehl’s” dvidešimt keturių dienų džiaugsmas mano rankose.

Netruko tos dienos prabėgti. Radinių buvo pačių įvairiausių, šį tą išbandžiau ir noriu įraše pasidalinti mintimis ar kitais metais vėl pirkčiau kompanijos kalendorių, kas patiko, kas nelabai, o gal gailiuosi?

Šioje nuotraukoje ne visi rasti produktai. Nėra paprastų mėginukų, kuriuos išdovanojau ar išmėčiau. Tokių aš tiesiog niekada nesunaudoju. O ir nedžiugino. Nežinau kodėl, bet man geriau rasti 3ml paakių kremą miniatriūrinėje tūbelėje, nei 5ml kokio nors produkto tame minkštame pakutyje.

Visas turinys (ir kiekiai) buvo toks:

“Creme De Corps Soy Milk & Honey Whipped” kūno kremas (15 ml).
“Amino Acid” šampūnas (30 ml).
“Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate” veido koncentratas (5 ml).
“Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash” veido prausiklis (30 ml).
“Kiehl’s Lip Balm” lūpų balzamas (15 ml).
“Gently Exfoliating Body Scrub” kūno šveitiklis (5 ml).
“Ultra Facial Cream” veido kremas (7 ml).
“Calendula Herbal-Extract Toner” veido tonikas (40 ml).
“Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask” veido kaukė (14 ml).
“Creamy Eye Treatment With Avocado” paakių kremas (14 g).
“Creme De Corps” kūno kremas (5 ml).
“Ultra Facial Cleanser” veido prausiklis (75 ml).
“Amino Acid Conditioner” plaukų kondicionierius (30 ml).
“Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil” valomasis aliejus (3 ml).
“Blue Astringent Herbal Lotion” losjonas (40 ml).
“Ultra Facial Oil-Free Gel Cream” veido kremas (7 ml).
“Nurturing Baby Cream For Face & Body” kremas kūdikiams (5 ml).
“Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate” koncentratas (5 ml).
“Clearly Corrective Dark Spot Solution” serumas (1,5 ml).
“Midnight Recovery Eye” paakių kremas (3 ml).
“Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque” veido kaukė (14 ml).
“Daily Reviving Concentrate” dieninis koncentratas (2 ml).
“Midnight Recovery Concentrate” naktinis koncentratas (4 ml).
“Ultimate Strength Hand Salve” rankų kremas (75 ml).

Pajuodinau produktus, kurie buvo pilno dydžio.

Pats kalendorius kainavo 70 EUR ir suteikė progą išbandyti tikrai nemažai įvairių, tame tarpe ir populiariausių, kompanijos priemonių. Šiuo atžvilgiu man labai patiko. Aš jau seniai varvinau seilę į “Kiehl’s”, bandžiusi buvau tik kūno losjoną. Bandytojai ir atradinėtojai geresnės dovanos net negalima sugalvoti.

Ir trumpai noriu aptarti pirmą įspūdį apie jau išbandytas priemones. Visi puikiai suprantame, kad kai kurie kiekiai tokie menki, kad tikrai neverta rašyti atskiros apžvalgos. Tačiau iš esmės mėginukai yra skirti nuspręsti ar pirkčiau pilno dydžio priemonę, tad apie tai ir pakalbėkime.

Labiausiai mane nudžiugino kalendoriuje rastos kaukės. Apie valomąją girdėjau daug gerų atsiliepimų. Skaistinamoji šiaip (turbūt dėl oranžinio indelio) atrodo labai patraukliai.

Išbandžiau abi. Pirmoji, kaip ir visos panašaus tipo priemonės, šiek tiek sausina odą. Išvalo ją labai minimaliai, stebuklo man dar nepadarė niekas. Deja. Bet tikrai neliūdėčiau turėdama ir pilno dydžio pakuotę.

Skaistinamoji kaukė su spanguolių sėklomis “Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque” yra viso kalendoriaus favoritė. Tai produktas, kurį pirkčiau vėl. Tai ne tik kaukė, tai ir šveitiklis, tad oda valoma, šviesinama, skaistinama ir dar nušveičiama. Atrodo, kad veiksminga.

Lūpų balzamas man atrodo gerokai pervertintas. Nežinau kiek jis kainuoja Lietuvoje, spėju, kad 8-10 EUR, bet jo sudėtis tikrai nepatiks natūralistams. Jau girdžiu šiuos skanduojant – nafta, nafta, nafta! O juk nafta irgi gamtinis išteklius ar ne? Ok, netrolinsiu. Noriu pasakyti, kad pats balzamas toks neutraliai visai nieko. Turėtų gerai tikti paspaudus šaltukui. Bet vistiek, man regis, kai darai priemonę iš pigiausių medžiagų, tai neplėšk už ją, kaip už ypatingą. Rinkoje tikrai yra geresnių produktų ir šį sunaudojusi, net negalvočiau apie antro tokio įsigijimą.

“Creme de Corps” kūno sviestas puikus. Kvepia skaniai, susigeria greitai, neturiu jokių priekaištų, tačiau aš per daug abejinga tokio tipo produktams, kad į juos investuočiau daug. Vėl gi, nematau, kuo vakar mano aprašytas “Margaritos” kūno sviestas blogesnis. Nebent kvapas kažkam nepatiktų.

Veido kremas labai paprastas. Tiesiog drėkina, bet neypatingas. Tarsi būtų kokia “Nivea”. Nematau priežasčių kartoti. Sudėtis yra išnagrinėta KosmetikosDNR.

Šampūnas su amino rūgštimis man labai patiko. Gerai putoja, švelniai plauna, kvepia kokosais. Progai pasitaikius, tikrai pakartočiau. Neblogas ir kondicionierius. Tačiau mano plaukams jis per lengvas. Turbūt čia tas atvejis, kad kai parašyta, jog tinka visiems plaukų tipams, tai kiekvienas sako, kad jam nelabai tinka. Tai per sunkus, tai per lengvas… Specialiai nekartočiau, gavusi dovanų neišbrokuočiau.

Kalendoriuje radau du tonikus ir du veido prausiklius.

Medetkų tonikas man tikrai patiko. Tiesa, šiek tiek erzina patys gėlių žiedlapiai, kurių ten pridėta. Užkemša skylutę, o ir šiaip tik tiek, kad atrodo gražiai. Visgi, pirmi penki ingredientai tokie: AQUA / WATER, PROPYLENE GLYCOL,
PENTYLENE GLYCOL, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA. Ir tik tada prasideda medetkos ir kiti gėriai. Jų mažiau nei parabeno. Tad ar tikrai verta mokėti 20, ar kiek ten jis kainuoja, eurų? Gal geriau nusipirkti medetkų hidrolatą? Visgi aš tikrai nevaidmainiausiu ir nemeluosiu, man jis patiko, norėčiau turėti pilną buteliuką, bet dėl sveiko proto šauksmo, pati tikrai nepirkčiau.

Mėlyno toniko neišbandžiau, bet čia rodau, nes ir apie jį noriu pakalbėti. Sakykit, tie, kurie apskritai savo rutinoje naudojate tonikus, ar renkatės juos su alkoholiu? Mane kiek baugina tai, kad denatūratas čia antras po vandens. O ir gėriai sudėtyje tik po kvapiklio. Aš šį produktą pasilikau dezinfekcijoms. Gal kažkas naudojote ir galite pasidalinti atsiliepimais?

Medetkų veido prausiklis man labai patiko. Švariai plauna, veido neišsausina. Galiu rekomenduoti. O štai to kito – nelabai. Pamačiusi SLES aš jį išbandžiau ant kūno. Nėra labai blogas, bet tas sausinimo jausmelis išlenda. Nepeikiu, bet pati savo veidui tokių stengiuosi nesirinkti.

Naktinis veido serumas yra tikra “Kiehl’s” žvaigždė. Aš labai apsidžiaugiau, kai radau būtent tokį buteliuką su pipete, nors sąraše matydama tuos 4ml, labai bijojau, kad bus paprastas mėginukas. Koncentrato reikia vos lašo, tad tie keturi mililitrai ne vienam ir ne dviems vakarams. Produktas man patiko, oda pamaitinama, ryte atsigavusi, švelni. Tai antra priemonė (po spanguolinės kaukės), kurią pati pirkčiau dar kartą. Sudėtis yra išnagrinėta KDNR.

Naktinis paakių kremas tokio įspūdžio nepaliko. Apima jausmas, kad jis paakius dirgina ir šiek tiek sausina. Neišbėrė, ar ką, bet vis atrodė, kad odą truputį niežti, ji nemaloni liesti, visai nesudrėkinta. Nedžiugina ir jo sudėtis. Beje, tų 3ml man tikrai ilgam pakanka, nes naudojau gal 5 kartus ir nemanau, kad įpusėjau tūbelę.

Koncentratas su vitaminu C pasirodė daugiau nei neblogas. Konsistencija truputį ne mano skonio, na tokia silikoninė, bet net ir po kelių kartų (tepdavau prieš naktį) man atrodė, kad oda lyg ir skaistesnė, šviesesnė, tuo pačiu vizualiai gaivesnė. Mielai išbandyčiau ilgesnį laiką. Sudėtį taip pat nagrinėjo KDNR. Visai neblogai įvertino.

Rankų kremas buvo pats paskutinis kalendoriaus produktas. Išbandžiau. Kremas kaip kremas, panašu, kad tikrai neblogas, tačiau už gerokai mažesnę kainą galima rasti net ir geresnių. Žinoma, kad sunaudosime su vyru, bet rankų kremams esu gana abejinga.

Daugiau produktų išbandyti nespėjau. Tačiau viską, ką sunaudosiu, tikrai rasite pabaigtų produktų įrašuose.

Kokios mano išvados? Kalendorių verta pirkti tiems, kas visai nesusipažinę su kompanijos gaminiais, bet to nori. Patikrinau, kad kiekvienais metais turinys šiek tiek skiriasi, bet yra nemažai besikartojančių priemonių, tad kitąmet tiesiog nebevertės rinktis šio kalendoriaus. Na, nebent tapčiau didelė kompanijos gerbėja.

Išnagrinėjusi man įdomiausius produktus, manau, kad “Kiehl’s” gaminiai šiek tiek pervertinti (bandau išversti žodį “overpriced” ir nežinau koks geriausias atitikmuo), nes dažnai sudėtys atrodo kaip nebrangių prekybcentrinių produktų.

Tačiau kas liečia įvairiausius koncentratus bei serumus skirtus veidui, atrodo, kad jie yra stiprusis kompanijos arkliukas. Mane sudomino, iš pirmo žvilgsnio atrodo veiksmingi. Susipažinusi galiu teigti, kad yra gaminių, kurie neatrodo labai verti dėmesio, yra nemažai produktų, kuriuos aš su malonumu naudočiau, nors ir nenorėčiau investuoti tokių sumų, bet yra ir priemonių, dėl kurių svarstau pasitaupyti ir gal ateityje įsigyti.

Kaip viskas atrodo jums?


Įvertinimas:

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.