Šiandien vaikščiodama su reikalais daug galvojau apie savo blogą. Kaip jis auga ir kuria linkme juda, apie pinigus, apie tam tikras temas, kurių aš negaliu įgyvendinti taip kaip noriu (pvz., norėčiau turėti “Plius Size” stiliaus skiltį), o kitaip man nereikia. Apie naujas rubrikas. Ir taip net nepastebėjau, kaip užsisvajojusi susukau 5000 žingsnių :). Dienos regis ilgėja, bet pastaruoju metu spėju vis mažiau. Vat ir apžvalgą nežinau ar spėsiu paskelbti iki kol vėl reikės išbėgti.

“Kiehl’s” pristatinėti nereikia. Kompanija puikiai žinoma pasaulyje, su trenksmu pernai atėjo ir į Lietuvą. Ir nors aš žinau produktus-žvaigždes, tačiau nieko nebuvau bandžiusi. Na, o Kalėdų karštinės metu, kelioninio dydžio kūno kremo pakuotė pati atkeliavo į namus. Vis galvojau, na pabaigsiu aną kremą ir jau mėginsiu “Kiehl’s”. Na, tas kremas dar nesibaigia, tai gal pasiimsiu į kokią kelionę. O kelionių kažkaip pastaruoju metu nėra. Tad tiesiog atsukau nugarą sveikam protui, pasičiupau tą buteliuką ir išbandžiau, nepaisydama, kad kiti dar nesibaigė.

Produkto sudėtis yra išnagrinėta KosmetikosDNR puslapyje, tad aš net nebesikartosiu.

Pagrindinis šio kelioninio buteliuko minusas yra tas, kad iš jo labai sunku išspausti produktą. Kračiau ir purčiau visaip, kol gaudavau reikiamą kiekį.

Na, o toliau seka vien pagyros. Kvapas švelnus ir malonus, konsistencija vidutinio tirštumo ir priemonė pasidengia labai maloniai, atrodo, kad oda tampa lygesnė, glotnesnė, slidesnė, bet riebumo jausmo nėra. Tiesa, į rankas man produktas geriasi sunkiai, gal jos nėra tokios sausos, kaip kūno oda?

Glotnumo pojūtis išlieka iki kito prausimosi. Įspūdį padarė, tik šiek tiek baido aukštoka kaina. Aš galiu daug investuoti į veido priežiūros produktus, bet 30 eurų mokėti už kūno kremą jau nekyla ranka. Tobulas daiktas dovanai, nes tai iš tų dalykų, kurių nori, bet sau gaili :).

Smalsumas sužadintas, noriu išmėginti dar “Kiehl’s” produktų. Ką rekomenduotumėte?

Įvertinimas:

Naudinga: Kremą galite įsigyti “Kiehl’s” parduotuvėje, prekybos centre “Panorama”, Vilniuje, arba, pvz. feelunique.com. 250ml kainuoja apie 30 EUR.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.