Aš kartais savęs nesuprantu. Būna vaikštau parduotuvėje, gyvai ar virtualiai, pamatau kažkokią, švelniai tariant nesąmonę, užsireikia. Taigi smalsu pamėginti, sakau sau. Taigi galėsiu bloge aprašyti, teisinu bereikalingas išlaidas. O po to? KPŠ, galvoju.  Tai va, šis „Syoss Smooth and Silky“ sausas kondicionierius yra iš šios operetės. Bet gi dar niekada nebuvau bandžiusi tokio dalyko, o dar tas smooth… Kaip neprireiks?

„Syoss“ sauso kondicionieriaus aprašymas:

Sausasis balzamas suteikia 1 papildomą glotnių ir švelnių it šilkas plaukų dieną, jų netrenkant. Atpalaiduoja susivėlusius plaukus, jų neapsunkindamas. Nepalieka pastebimų nuosėdų. Be silikonų.

„Syoss“ sauso kondicionieriaus sudėtis:

Dimethyl Ether, Alcohol denat., C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Parfum (Fragrance), Vinyl Caprolactam/VP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, C12-15 Alcohols, Aqua (Water, Eau), Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Phenoxyethanol.

Net nežinau, ko iš jo tikėjausi. Kažko gal panašaus į sausą purškiamą CHI aliejų

Kaip ir visi aerozoliniai dalykai, šis nėra malonus naudoti. Nes prisikvėpuoji to purškalo pakankamai. Sudėtis irgi ne kažką. Bet kada tai mane stabdė? Aš iš tų, kurie tiki ne sąrašu, o formule. 

Na, bet ir š… Šilko švelnumo pažadai baigiasi tuo, kad plaukai atrodo sausi ir nešvarūs. Viskas. Fu.

Beeeet, turiu pasakyti, kad man ir su purškiamais šampūnais sunkiai sekasi susigyventi, nes negaliu pakęsti jų sukeliamo matiškumo-sausumo. Tai gal ir su šiuo produktu tik mano asmeninės antipatijos? Bandėt? Apginkit komentare, jei mėginot ir patiko. Bus kitiems naudinga. 

Beje, kalbant apie „Syoss“, primenu vieną jų kaukę, kuri man labai tiko. Užkrėčiau kelis žmones, kuriems taip pat. Kiekvienas prekinis ženklas turi perliukų, nors pas šį jų laaaabai jau ieškoti reikia. Bet vis užkabina, bet vis pasimaunu.


Naudinga: rasite, Maxima, Drogas.lt ir kitur. Kaina yra apie 6 EUR be nuolaidos už 200ml. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).