Apžvalga: CHI sausas purškiamas aliejus "Rose Hip Oil"

Estimated read time 4 min read

Aš didelę gyvenimo dalį nekenčiau savo plaukų. Jie pas mane yra banguoti, labai stori. Svajonė? Žinoma, šiais laikais, tačiau aš augau mažame mieste, kuriame nebuvo daug pasirinkimo kuo plauti galvą, tad į trasą ėjo visokios papiguškės. Net vėliau atsiradę žalieji “Garnier” buteliukai atrodė šiokia tokia prabanga, nes juos reklamuodavo žurnaluose :). Dar aš buvau kažkur išgirdusi, kad nuo kondicionierių pučiasi plaukai. Aha, turbūt omenyje turėtas buvo sveiko plauko purumas, bet kur ten tokiai mažvaikei suprasti, todėl aš kondicionierių visai nenaudodavau. Galit įsivaizduoti, kokios būklės būdavo mano, be kita ko dar ir nuolat dažomi, plaukai? Pasipūtę, sulūžinėję, suskilinėję. Natūralu, kad tokių nemėgau.

Tik pradėjusi studijuoti aš atradau balzamus bei kaukes. Labiausiai interneto dėka, nes tik tapusi studente aš turėjau visą parą prieinamą tinklą. Įsivaizduojat, kokia atgyvena? Internetas telefone, kaip beje ir spalvoti telefonai ir net su kameromis – wow – tebuvo dar tik kažkokia utopija iš ateities :). Tuo pat metu išpopuliarėjo ir supermamų forumas, ir žurnalas “Panelė” turėjo gana populiarų forumiuką. Ten sužinojau, kaip žmonės prižiūri plaukus. Supratau, kad ne kiekvienam plaukų tipui užtenka tik “wash and go”, kartais tenka pasistengti, drėkinti, formuoti, maitinti.

Dabar aš savo plaukus labai myliu, nors šie niekšai man visai nenori atsidėkoti :). Tačiau priemonių gausa parduotuvėse daro įspūdį ir kai jau galvoji, kad bandei viską (kaukes, kremus, aliejukus, pienelius, losjonus, gelius), še tau dar sausas purškiamas aliejus. Įdomu, man nauja, bandom. CHI sausas purškiamas aliejus “Rose Hip Oil” labiausiai akį traukia savo išvaizda. O šiuo metų laiku atrodo tikrai Kalėdiškai.

Pristatomas taip:

CHI Rose Hip Oil sausas purškiamas aliejus plaukų apsaugai ir blizgesiui tai priemonė, kuri padeda ilgiau išsaugoti dažytų plaukų spalvą. Sudėtyje esantys proteinai plaukus apgaubia spindinčia apsauga. Purškiklis saugo ir puoselėja plaukus, suteikia apsaugą nuo žalingų UV spindulių.

Naudojimas: Laikydami CHI Rose Hip Oil sausas aliejų 12 – 20 cm  nuo plaukų, lengvai purkškite priemonę nuo plaukų vidurio iki galiukų.

Sudėtis:

Cyclotetrasiloxane, Isobutane, Cyclopentasiloxane, Propane, C12-15 Alkyl Benzoate, Alcohol Denat., Phenyl Trimethicone, Rosa Canina Fruit Oil, Panthenol, Hydrolyzed Silk, Ascorbyl Palmitate, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Phenoxyethanol, Aqua/Water/Eau, Fragrance(Parfum), Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha- Isomethyl Ionone.

Turim susitaikyti su tuo, kad purškiamų aerozolinių priemonių sudėtis visada bus gerokai blogesnė už kitų alternatyvų. Nelabai džiuginančios sudėtinės dalys yra pradžioje, ir tik po jų seka aliejus, šilkas, keratinas. Visgi, tikėkime, kad gėris neutralizuos blogį ir nugalės pasaulį! 😀

Purškiklis visiškai tipinis, primenantis lako buteliukus.

Visų pirma, šis aliejus labai išsiskiria savo kvapu. Galėčiau net pavadinti jį rožių kvepalais plaukams :). Toks stiprus, išskirtinis, saloninis kvapas. Kas kartą vis pasijuntu kaip kirpykloje. Ir ant plaukų jis jaučiamas visą dieną. Nėra įkyrus, nors toks ir gali pasirodyti iš pradžių paskleidus priemonės debesį :).

Kaip ir siūloma aprašyme, aš purškiu tik nuo vidurio plaukų. Labai svarbu nepadauginti. Ir girdėjau, ir savo akimis mačiau, kad daugeliui šis aliejus apsunkina plauką, tas pasimato ant tiesių plaukų.

Mano plaukų galai labai sausi, todėl aš suriebalavimu pasiskųsti negaliu, garbanos šiaip jau visus aliejus absorbuoja kibirais. CHI produktu nepiktnaudžiauju dėl tų visų alkoholio denatūratų sudėtyje, bet kai pamatau, kad mano išdžiuvę plaukai per mažai blizga, vis dar atrodo sausi, nepaisant suteptų priemonių, tai lengvai užpurškiu, pagniaužau ir plaukai ima blizgėti. Tai, kaip ir lakas, labiau momentinė, nei ilgalaikė puoselėjimo priemonė. Man patinka, kad greitai galiu bendrą plaukų išvaizdą kilstelėti keliais balais :), tačiau rekomenduoju tik toms, kurių plaukai neima riebaluotis nuo kiekvieno prisilietimo.

Įvertinimas:

Naudinga: Aliejų įsigyti galite Inhair.lt parduotuvėse. Kaina – 18.90 EUR.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours