Prieš kurį laiką aš jau minėjau, kad dabar mane pagavo “Salomėjai reikia toniko” banga. Todėl tikrai nenuliūdau “Lookfantastic” grožio dėžutėje radusi “Nuxe” produktą. Kai kas dėžutes dar tik atsiiminėja iš pašto, o aš jau spėjau visą 35ml buteliuką sunaudoti. Užteko 10 dienų, naudojau ryte ir vakare.

Ant buteliuko rašoma, kad priemonė tiks normaliai ir sausai, jautriai odai. Aprašyme žadama, kad šis švelnus produktas atgaivins ir nedžiovindamas odos vizualiai sumažins poras.

Sudėtis:

Aqua/Water, Rosa Damascena Flower Water, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Glycerin, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Capryloyl Glycine, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Allantoin, Coco-Glucoside, Tetrasodium Edta, Dehydroacetic Acid, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Hyaluronate, Linalool [N2301/C].

Nors sudėtis ir nėra tragiška, tačiau riebaus pliuso gauti negali. Tonike daug dirginančių kvapiklių, benzylo alkoholis taip pat gana aukštai. Naudingų medžiagų taip pat nereikia su žiburiu ieškoti: ir gėlių vandenys, ir alatoninas ir haliuronas… Tad plius minus man tinka :).

Kas man nepatiko pirmiausiai, tai kvapas. Stiprus ir tarsi vaistų kokių. Šiek tiek prasimuša rožių dvelksmas, tačiau tikrai nosies neglosto. Aplikavus ant veido jausmas gal ir malonus, bet išdžiuvus produktui, odą ima smarkokai traukti. Gal tik man taip, bet nenudžiugino. Mažesnių porų irgi nepastebėjau.

Neradau priežasčių, kodėl norėčiau pirkti pilną pakuotę. Kur kas pigesnis “Bioten” kol kas man patinka labiau, o iš užjūrio atkeliauja kokosų vandens tonikas, apie kurį neseniai skaičiau gerą atsiliepimą, tad “Nuxe” greit nueis į užmarštį.

Įvertinimas:

Naudinga: 200ml pakuotę galite įsigyti Lookfantastic.com (14.95 EUR).

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.