Šiandien mane apėmusi visiška apatija. Nesinori net judėti, bet išvariau save iš namų bent spausdintuvo kasetę naują nupirkti. Vis šioks toks pretekstas išlįsti. Apsiniaukę, o ryte svarstyklės rodė daugiau nei antradienį, kuomet pridaviau savo antros savaitės svorio metimo rezultatus. O aš juk nečytinau. Vyras sako, kad mažiau gert reikia, nes jis didelis tų 2-3 litrų vandens skeptikas, įsitikinęs, kad taip tik išplaunami mineralai, plius išpampsti ir nieko iš to gero. Na, aš labiau linkusi specialistais tikėti, nors ir labai nepatinka į wc kas minutę bėgiot. Iš tiesų tai mane labiausiai nervina, kad pastarąsias savaites ne tik kalbu, bet ir galvoju tik apie valgymą, maistą, valgymo laiką ir kiekius. Nervina. Nes gyvenimas daug įdomesnis, tačiau patys žinote, kaip būna su įkyriomis mintimis. Tarsi dirbčiau kažkokį darbą dabar, kuris vadinasi “laikytis mitybos plano”. Tokiomis dienomis nežinau kiek tempsiu :).

Toks tas besmegeniškas (nes na, kalbėti tik apie salotas neatrodo labai gudru, susiimk, Salomėja) pasiplepėjimas. Nebuvo noro ir parašyti kažką, bet taip jau gavosi, kad abejingai klikindama internetus galiausiai atsidariau šį langą. Tai papasakosiu apie avį, gal pakels ūpą :).

Avis – tai vienkartinė korėjietiška plaukų kaukė iš “Mediheal”. Kompanija jau šiek tiek pažįstama. Apie vieną kaukę galite paskaityti čia, o apie kitą čia. Tačiau plaukams dar nesu iš viso nieko korėjietiško bandžiusi, tad kur jau ten man nebus įdomu. Produktas pristatomas taip:

Intensyviai maitinanti plaukų kaukė skirta pažeistiems plaukams, kuriems trūksta gyvybės.

Jeigu ieškote priemonės savo nualintiems, šiukštiems ir pažeistiems plaukams, išmėginkite šia plaukų kaukę! Kaukės sudėtis praturtinta ožkos pieno ekstraktu bei kolagenu. Naudojant šią plaukų kaukę-kepurę sukuriamas „šiltnamio efektas“ dėl kurio, naudingi ingredientai giliau prasiskverbia į plauko vidų. Plaukų kaukė gerina plauko tekstūrą, atstato elastingumą, grąžina šilko švelnumą ir spindesį.

Kaukę naudokite ant drėgnų, šampūnu išplautų ir nusausintų plaukų. Išimkite plaukų kaukę iš pakuotės ir uždėkite ant galvos, priekyje susekite lipduku. Palikite veikti 10-15min. Nuimkite kaukę ir nuskalaukite plaukus vandeniu.

Sudėtis: Water, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Steartrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclohexasiloxane, Goat Milk Extract (3,000 ppm), Hydrolyzed Collagen, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, Acetic Acid, Citric Acid, Betaine, Allantoin, Vanillyl Butyl Ether, Laureth-23, Laureth-3. Disodium EDTA, Amodimethicone, Trideceth-12, Milk Protein Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmonds ia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Silk Extract, Silk Amino Acids, Fragrance

Sudėtyje matau tikrai gerų dalykų, bet taip pat ir itin nedraugiškų konservantų.

Išėmus maišiuką iš pakelio, šis nepasirodė toks jau gražus, kokį įsivaizdavau žiūrėdama paveiksliukus. Dar gražiau, aš tą keprurėlę dėjausi duše ir drėgnomis rankomis niekaip nesugraibiau lipduko ir besiknebinėdama galiausiai nuroviau. Taip ir nesupratusi, kaip jį reikėjo užsegti. Atgrubnagė :). Maišelis didelis, visi mano gaurai telpa. Jei jūs turite mažai plaukų ir mažą galvą (maniškė, pvz., didelė, tą žinau pirkdama šalmą ar kepures), tai jums gali būti ir didoka ta avis, todėl nenuplėškite lipduko, gal pavyks juo pasinaudoti teisingiau, nei man.

Užsidėjusi kaukę, aš pamasažavau plaukus, kad jie gerai išsiteptų viduje slypinčia kauke. Na ir laukiau 10 minučių. Neturiu gražios foto, nes dariau vonioje, su priekine kamera. Taip jau yra, kad kai turi vienkartinę kaukę, tai kadro nepakartosi daugybę kartų 🙂

Nuploviau. Ir… Na gera ta kaukė, gera, plaukai minkštesni, švelnesni, bet visgi viena porcija kainuoja apie 5 eurus. Iš čia visas ir minusas.  Iš vienkartinio, tiek įvertinto, produkto norisi efekto, kad iškėlusi banknotus bėgčiau ir šaukčiau “duokit man dešimt!!!”. Taip nėra. Galiu bėgti ir rėkti “duokit man dvi!” :D.

Į best of best sąrašą netraukčiau, bet gavusi dovanų nesiraukyčiau. Ir net kaip tik, sakyčiau, tai puiki dovana. Mielai tokias dovanočiau draugėms, mielai pati gaučiau. Nes gana patogu, gana linksma ir plaukai tikrai tampa gražesni. Ta kepurėlė padeda išlaikyti šilumą ir šiaip jau visas kaukes pravartu būtų taip naudoti. Smagu!

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti kaukę galite Mrwoo.lt parduotuvėje. Kaina – 4.95 EUR

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).