Kokia nuostabi diena! Esu šiek tiek užsikrovusi adrenalino, nes atidarėme (tiksliau aš, kaip keleivis, atidariau, nes mano vyras niekada neuždaro) moto sezoną. Pirmą kartą važiavau ant mūsų “naujo” (už mane senesnis) motociklo. Kelyje į Kernavę sutikome tikrai daug kolegų.

Na, o kol ryte vyras buvo išvažiavęs pabaigti rinkti (aha, buvo išardęs variklį ir kt. ir vėl sudėjo atgal) ir parsivaryti į kiemą to dviračio draugo, aš gi pasilepinau veido kauke. Juk sekmadienis yra kaukiadienis, ar ne?

Ir kaukė yra labai man neįprasta, nes… lakštinė! O jūs žinote, kad tokių aš negaliu pakęsti, bijau, šiurpstu, fu fu. Bet smalsumas kartais nugali. Ši kaukė neuždengia viso veido, todėl jau šiek tiek drąsiau. Plius ji tokia kitokia – putojanti! Esu bandžiusi vieną tokią tepamą. Linksmas dalykas.

Taigi va. Išmėginau. Produktas pristatomas gana smagiai:

Jeigu Jūs ieškote priemonės giliam porų valymui, tuomet būtinai turite išmėginti šią neitikėtiną, “burbuliuojančią” veido kaukę. Kaukės sudėtyje – angliarūgštės prisotintas vanduo bei naturalūs ekstraktai. Uždėjus kaukę ant veido po kurio laiko Jūs pastebėsite, kad ant veido pradeda formuotis putos. Smulkūs putų burbuliukai giliai prasiskverbia į poras ir tokiu būdu jas išvalo. Kaukė taip pat pašalina negyvas odos ląsteles bei įvairius kitus nešvarumus, dienos bėgyje susikaupusius ant veido. Po naudojimo oda įgauna sveiką išvaizdą.

Naudojimo būdas: 1. Naudoti ant švaraus, toniku nuvalyto veido. 2. Palaikius 10 min. nuimti 3. Putų likučiais švelniai pamasažuoti veidą ir nuplauti vandeniu.

Sudėtis: Water, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Dipropylene Glycol, Disiloxane, Sodium Lauroyl Glutamate, Methyl Perfluorobutyl Ether, Methyl Perfluoroisobutyl Ether, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Fragrance, Disodium EDTA, Illicium Verun (Anise) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Phaseolus Radiatus Seed Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Castanea Sativa (Chestnut) Bark Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Carthamus Tinctorius (Safflowe) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Propolis Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf/Twig Extract, Carbonated Water (0.018 mg), Galactomyces Ferment Filtrate, Butylene Glycol, Milk Protein Extract

Prakirpusi pakutį radau juodą medžiaginę kaukę. Kol atlanksčiau ir supratau, kur viršus, kur apačia, ji jau pradėjo po truputį burbuliuoti, tad nebuvo laiko “laužytis”, dėjau iš karto ant veido ir tiek žinių.

Užburbuliavo neblogai.

Po 10 minučių putų atsirado labai daug. Nuėmus, kažkiek suputojusio skysčio lieka ant veido, jį masažuoju, panašiai kaip prausiklį ir nuplaunu.

Nepastebėjau, kad veidas būtų tapęs švaresniu, poros tokios pačios, tačiau jaučiasi akivaizdus gaivumas, veidas matomai skaistesnis, švelnus, neišsausintas. Tad jei ieškote valomojo poveikio, tai aš žiūrėčiau skeptiškai, tačiau linksmas skruzdėlyčių bėgiojimas, gaivumas ir skaistumas tikrai nėra blogas rezultatas. Man labiau patiko tepama kaukė, bet pripažįstu, kad su šia viskas daug greičiau ir paprasčiau.

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje šią kaukę nusipirkti galite iš Mrwoo.lt. Kaina – 3.95 EUR.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.