Nežinau ar esu kada minėjusi būtent šiame bloge, bet vienas iš mano keistų pomėgių yra skaitinėti skelbimus. Mėgstamiausi – nekilnojamo turto ir darbo. Jei pirmoji sritis yra tik kažkoks keistas smalsumas, nes na man patinka įsivaizduoti, kaip aš įsirengčiau tuos namus, tai antru atveju nuolatos ieškau TO skelbimo. To, kuris man, į kurį nusiųsčiau CV ir lūkuriuočiau skambučio. O šiaip patinka stebėti, kokie skirtingi kartais būna skelbimai ir koks įvairus darbo pobūdis slepiasi po tuo pačiu pareigų pavadinimu. Kadangi juos skaitinėju seniai, tai pastebiu ir kaip keičiasi laikai, atsiranda elektroninės prekybos sritis, o įmonės pradeda suprasti, kad marketingo negali primesti sekretorei.

Beje, man pačiai vienas iš svarbesnių dalykų darbo srityje yra vieta. Neretai aš atmetu variantą, dėl to, kad tektų 2 valandas autobusu grūstis į kitą miesto galą. Kalbant apie vietas, tai aš labai mėgstu parduotuves “Elevita”, bet jų išsidėstymas mieste man yra žiauriai nepatogus. Todėl su šiuo tinklu niekada nebūna taip, kad “bėgau pro šalį”. Visada važiuoju tikslingai ir prisiperku visko, ko (ne)reikia. Visokių vienkartinių niekučių įsigyju itin lengvai :).

Jau esu pasakojusi apie “Fitokosmetik” molį ir šveitiklį visų tipų odai. Abu produktus įvertinau maksimaliai, tad drąsiai ėmiausi bandyti ir šveitiklį sausai odai. Taip, mano nėra tokia, bet aš mėgstu piktnaudžiauti šveitikliais, todėl noriu tą savo odą pasaugoti, o dar ne paskutinėje vietoje yra ir kava, tiksliau jos kvapas.

Aprašymas:

Fitokosmetik švelnios tekstūros jauninantis šveitiklis, maltos kavos pagrindu, puikiai valo, atgaivina odą, pašalina suragėjusias ląsteles, išlygina veido spalvą. Persikų aliejus jaunina, alavijų ekstraktas giliai drėkina, saugo odą nuo išsausėjimo, pašalina sudirgimą.

Sudėtis:

Kaip matote čia dominuoja minkštikliai ir aliejai, o tik tada rasime šveičiamųjų dalelių. Tą atspindi ir konsistencija:

Kvapas salstelėjęs, tuo pačiu ir tirpios kavos, košelė riebi, sudrėkinta beveik neputoja, tačiau šveitimas tikrai jaučiasi ir net nėra labai švelnus.

Rezultatas – lygus, minkštas ir primaitintas veidas. Sausiaodėms, kurioms ir skirta priemonė, tikrai turėtų patikti, man pačiai šiek tiek per riebu, tačiau tais atvejais, kai reikia nušveisti dehidratuotos odos šerpetukus, praverčia. Pakučio užteko 3 kartams.

Ar kartočiau? Žiemą kartočiau, bet “Fitokosmetik” turi dar daug nemėgintų produktų, kuriuos nusipirkti įdomiau :).

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite fizinėse “Elevita” parduotuvėse ir internete. Kaina – 1.09 EUR.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.