“Fitokosmetik” avižų valomasis šveitiklis veidui su grietine ir liepų medumi

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Kaip gi praėjo jūsų savaitgalis? Šeštadienį buvo toks nuostabus oras, todėl visą dieną praleidome miške. Mūsų nuolatinė lobiautojų trijulė ieškojo geolobių. Puikus užsiėmimas, jei dar nesate atradę geocaching’o, tai rekomenduoju. Sekmadienį tinginiavau, tiksliau žiūrėjau į dirbančius vyrus :). O vakare gavau dar praėjusio gimtadienio dovanų. Brolis su žmona mane palepino Lush kosmetika, taigi pagaliau galėsiu išbandyti įžymybes. Juk visi tik ir kalba apie Lush. Sakyčiau puiku, ir į visą šitą dienotvarkę suspėjau įterpti plaukų dažymą, nagų lakavimą bei veido šveitimą. Apie pastarąjį ir pakalbėsiu.

Neseniai aprašiau labai įdomią Sensilis ryžių pudrą. Šiuo metu tai man yra superwow šveitiklis numeris vienas! Tačiau aš dar turiu mainų dėžutėje rastą Fitokosmetik skrabą. Todėl nusprendžiau šį kartą Sensilį pataupyti ir išmėginti kažką naujo. Aprašymas labai gražus:

Sudėtis:

Viskas atrodo gana neblogai. 15ml pakuotės man užteko/užteks dviems kartams. Elevitos parduotuvėje priemonė kainuoja 1.09eur.

Kadangi turiu veido valymo prietaisą su antgaliu skirtu ir šveitikliui, tai ant jo ir išspaudžiu masę. Mano aparatas štai toks (tik vibruoja, šepetėliai nesisuka, ne iš Kinijos), jei norite platesnio atsiliepimo apie jį, tai parašykite komentaruose.

Taigi, kaip jau sakiau, išspaudžiu masę ant kempinėlės. Plika akimi matosi aštrios dalelės.

Kvapas saldokas.

Padengiu produktu drėgną veidą ir imu šveisti.

Šveitiklis gana aštrus, jau žinote, kad man tai patinka. Tik nepersistenkite, nes galima lengvai pažeisti odą. Ir nešveiskite veidelio dažniau nei kartą per savaitę!

Pagrindinis privalumas man pasirodė tas riebokas grietinėlės konsistencijos pagrindas. Manau būtent jo dėka nuplovus produktą veidas lieka švelnus, bet tuo pačiu lyg ir pamaitintas, neišsausintas.

Apie tokias priemones sunku dar kažką bepridurti. Tai nėra kažkas tokio, ką turite bėgti ir pirkti vėl, nes nesuvokiama kaip anksčiau gyvenote be jo. Tiesiog jei prireikė gero šveitiklio su padoria sudėtimi ir už puikią kainą, tai tikrai rekomenduoju.

O aš visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).