Apžvalga: "Fitokosmetik" valomoji kaukė-šveitiklis

Estimated read time 2 min read

Šiandien papasakosiu apie priemonę, kurią drąsiai galima įrašyti į kategoriją “pigi, bet gera”. Kaip žinia, turiu veido odą (o kas jos neturi?), kurios poros labai plačios ir imlios. Tik paduok ką nors ir iš karto užsikemša, tad valymas yra neatsiejama rutina, kuria visgi stengiuosi nepiktnaudžiauti. Parduotuvėse pastoviai dairausi įdomesnių valymo kaukių ir į akį krito ši. Molio miltelius esu naudojusi ne kartą. Pirkau mėlynus, pirkau juodus, tačiau šį rausvą pakutį įsigijau pirmą kartą.

Mane patraukė tai, kad ši kaukė kartu yra ir šveitiklis. Sudėtis taip pat gera.

Molis, kedro riešutų kevalai, ekstraktai ir jokių piktų konservantų ar kažkokio kito blogio.

Produktas atrodo taip pat kaip ir kitos “Fitokosmetik” kaukės. Tai tiesiog milteliai, kuriuos reikia sumaišyti su vandeniu iki grietinės konsistencijos.

Tepant jaučiasi, kad yra aštrių dalelių.

Naudojimas taip pat nesudėtingas. Užtepame šią košę ant veido ir laikome 10-15 min. Aš laikau kol gerokai apdžiūna. Jei tai padaro greičiau nei per nurodytą laiką – nebelaukiu. Drėkinu vėl veidą ir masažuodama bei šveisdama kaukėje esančiomis dalelėmis nuplaunu.

Rezultatas: po visų molio kaukių mano veido poros gerokai prasivalo. Stebuklas nenutinka, tačiau pagerėjimas būna akivaizdus. Po šios patobulintos priemonės veidas dar gi lieka ir švelnus. Žinoma, šioks toks tempimo jausmas jaučiamas, bet užsitepus mėgiamo kremo iš karto dingsta.

Rekomenduoju jei ieškote ko nors efektyvaus ir pigaus.

Minusas: nepatogu priemonę pasiruošti naudojimui.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Droge”. Kainavo apie 1 eurą.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours