“Iroha” kaukių apžvalga: nulupamoji “Detox”, maitinamoji “Nourishing” ir lakštinė drėkinamoji “Moisturizing”

Estimated read time 5 min read

Pastebėjote, kiek per pastarąjį penkmetį atsirado veido kaukių? Paauglystėje aš tokio daikto net girdėjusi nebuvau. Kaukė man asocijavosi tik su agurku ant veido. Vėliau menu laikus, kai parduotuvėse gulėdavo molio pakelis, gal dar viena kita neaiški priemonė ir viskas. Pasakiau lyg senutė, žinau. Tačiau esu pokyčių liudininkė ir matau, kad dabar tikrai raibsta akys. Nulupamos, putojančios, valomosios, detoksikuojančios, drėkinančios, stangrinančios, gaivinančios, ryškios, juodos, auksinės, su sraigių gleivėmis, su gyvatės nuodais, su enzymais, su medumi – parduotuvėse rasite visko! O kaip išsirinkti?

Nežinau.

Rimtai. Visos jos žada stebuklus. Ta išvalys taip, kad oda bus švari, kaip kriauklė po misterio Properio apsilankymo. Ana drėkins ir jaunins. Šita stangrins. Ir pabandai, ir nė velnio. Kaip buvai tokia pati, tokia ir likai. Visgi, kaukes bandyti smagu. Minutėlė sau. O jūs galite remtis mano patirtimi ir bent žinosite, ko galima tikėtis iš vienos ar kitos. Prieš šventes išmėginau net tris “Iroha” kaukes.

Iroha veido kaukės | Grožio blogas

IROHA DETOX nulupamoji veido kaukė

Iroha Detox kaukė | Grožio blogas

Aprašymas:

Intensyvaus poveikio nulupamoji kaukė valo T srities veido odą (kaktą, smakrą, nosį). Ji padeda pašalinti inkštirus, nešvarumus, sutraukia poras. Oda tampa švelni ir švari.

Naudojimas: tepkite T srities odą, išsiplėtusias poras ir/ ar riebios odos sritis. Netepkite aplink akis ir antakius. Palikite 15 – 20 minučių, kaukę nuimkite.

Sudėtis:

Iroha detox kaukė | Grožio blogas

Pirmiausiai griebiau man pačią įdomiausią ir aktualiausią – „Detox“.

Mano asmeninis patarimas: kaukė bus daug efektyvesnė, jei prieš naudojimą atversite poras. Tą padaryti nesunku. Užtenka prie veido priglausti karštame (protingai karštame, nenorite juk nusiplykiti!) vandenyje suvilgytą rankšluostį.

Kaukę išmėginau labiausiai besikemšančiose savo veido vietose. Užtepti ją lengva, kvapas neypatingas, tiesą sakant, jau nepamenu, koks jis buvo, o tai reiškia, kad neerzino.

Iroha detox veido kaukė | Grožio blogas

Naudodami tokias priemones, žmonės labiausiai bijo, kad skaudės jas šalinant nuo veido. Nežinau, gal aš nesu labai jautri, nors ir jaučiu šiokį tokį diskomfortą, jo negalėčiau pavadinti skausmu. Aš pripratusi kiekvieną dieną pešti plaukelius, tad man čia tik juokas.

Rezultatas? Tikėjausi truputį geriau, nes jau esu mėginusi kelias tokio tipo priemones, pvz., “Biovene” ir turiu su kuo palyginti. „Iroha“ tikrai ištraukė keletą „nešvariukų“ iš porų, bet galėtų darbuotis efektyviau. Įvertinčiau 3 žvaigždutėmis iš penkių.

IROHA NOURISHING veido kaukė

Iroha nourishing veido kaukė | Grožio blogas

Aprašymas:

Intensyvaus poveikio kreminės tekstūros kaukė aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis. Ji drėkina odą, gerina standumą ir elastingumą.

Naudojimas: nuplaukite veidą ir tepkite kaukę. Palikite 15 – 20 minučių. Nuplaukite vandeniu. Veido kaukės gali užtekti 5 kartams.

Sudėtis:

Iroha nourishing veido kaukė | Grožio blogas

Įdomu tai, kad ant pakelio nupiešta mergina su geltona kauke, tuo tarpu realybėje produktas gana skaidrus ir drąsiai galėčiau laiškininkui duris atidarinėti. Matosi, kad kažkas ant veido, bet rėkte nerėkia :).

Galiu pasakyti, kad nepaisant poveikio, kaukė man nepatiko dėl savo kvapo. Ir taip jau yra, kad jis man labai svarbus, jei neįtiks, tai negalėsiu produkto naudoti, net jei šis veikia puikiai. Tas kvapas primena alkoholinį gėrimą su medumi. Bet medaus aromatas netikras, sintetinis. Žodžiu toks surūgusio medaus vyno ar ko nors panašaus.

Ir visgi aš ištvėriau bandymą, nors ir nebekartojau. Kaukės naudai galiu pasakyti, kad po jos veidas lieka švelnus, toks tarsi gerai pridrėkintas ir putnus. Jei ne tas kvapas, tai duočiau keturias žvaigždutes, o gal dar pusę pridėčiau, bet dabar tik trys.

IROHA MOISTURIZING veido kaukė

IROHA MOISTURIZING veido kaukė | Grožio blogas

Aprašymas:

Intensyvaus poveikio drėkinamoji audinio kaukė padeda atkurti natūralų odos drėgmės balansą, drėkina odą ir palaiko reikiamą drėgmės kiekį. Ji suteikia odai švelnumo ir aprūpina drėgme. Vienkartinė audinio kaukė įmirkyta 23 ml serumu, kuris atgaivina odą per 15 minučių. Kaukė užtikrina greitą veikliųjų medžiagų įsisavinimą ir profesionalų rezultatą naudojant namų sąlygomis.

Naudojimas: ant švarios veido odos dėkite kaukę. Palikite 15 minučių. Nuimkite ir švelniai pamasažuokite, kad serumas gerai įsigertų į odą. Nenuplaukite. Kaukę naudokite kartą per savaitę.

Sudėtis:

IROHA MOISTURIZING veido kaukė | Grožio blogas

Kažkaip ji mane mažiausiai viliojo, o labiausiai patiko. Kas skaito mano blogą, tai žino, kad šiek tiek bijau lakštinių kaukių. Nedetalizuosiu fobijos, kam įdomu, tas mano patirtis susiras kituose įrašuose, bet visgi aš vieną kitą produktą išbandau. Niekada ant veido nededu lakštinės kaukės, kurios sudėtyje dominuoja alkoholis. Šioje tokio nėra, tad nėra ko atsikalbinėti, ar ne?

Produkto kvapas gana gaivus, lakštas drėgnas, gerai prilimpa prie veido. Nusiėmus lieka šioks toks lipnumas, kuris per kokias 15 minučių praeina. Rezultatas – sudrėkintas, atgaivintas veidas, kurį, tam lipnumui praėjus, malonu liesti. Kaukę ant veido dėjau pavakare, vakare daugiau nieko netepiau, rezultatą dar jaučiau ryte. Neturiu priekaištų ir duodu keturias žvaigždutes. Ne maksimumą, bet tik dėl to, kad čia lakštas. Vieną tokią kaukę ir jums padovanosiu, kai tik pagaliau susiruošiu surengti konkursą.

Kokios išvados? „Iroha“ kaukės yra labai skirtingos ir įdomios. Vienareikšmiškai apie visas negaliu pasakyti, kad rekomenduoju, ar ne, bet va atskirai apie kiekvieną buvo ką pakomentuoti.


Naudinga: Kaukių ieškokite “Eurokos”. Kainos svyruoja nuo 3.5 EUR iki 5 EUR priklausomai nuo taikomų nuolaidų.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment