“Flint” pūkų rinkiklis – mėgstantiems stilingus daiktus

Estimated read time 3 min read

Prieš kurį laiką mane pasiekė “Polhem PR” agentūros maišelis su labai įdomiais dalykėliais. Ten slėpėsi jau aptartos “Invisibobble” gumytės, FB konkurse padovanotas “Tangle Teezer” šepetys ir dar keli cilindriukai. Aš jau buvau šiuos pastebėjusi tiek kituose bloguose, tiek “Pelenės” parodoje gyvai, todėl klausimų kas tai yra nekilo. Tačiau jei būčiau nežinojusi, tai ne iš karto suprasčiau.

“Flint” – tai yra pūkų valiklis. Tik stilingas. Bei, neslėpsiu, brangus.

Vietoje aprašymo siūlau pasižiūrėti reklaminį filmuką. Viskas taps aišku kaip du kart du. Tikrai neprailgs.

Taigi, žiūrėjau ir svarsčiau kam gi skirti savo apžvalgą? O gi tiems, kuriems labai svarbus stilius ir detalės. Žinau, kad yra žmonių, kuriems tinka tušinukas, katrą per rinkiminę kompaniją paliko kandidatas lankęs namus. Kas, kad balsavo už kitą partiją. Yra žmonių, kuriems gerai eilinis languotas blonknotėlis iš prekybos centro, visiškai tas pats kokį skėtį nešioja, svarbu saugo nuo lietaus ir t.t. Ar tai blogai? Oi ne! Tie žmonės blogai jaustųsi gavę dovanų prabangų tušinuką ir net bijotų juo naudotis, nes vistiek kur nors paliks. Jiems gaila gražių užrašų knygelių ir jie niekada nesprendžia apie knygą iš viršelio.

Tačiau yra tokių, kuriems kiekviena detalė turi būti estetiška. Padėkliukas po puodeliu būtinas, o ir pats puodelis turi būti ne bet koks. Gėlės tai jau tikrai įmerktos ne į alaus bokalą (kaip paprastai būna pas mane), o kabliukas, ant kurio kabina namų raktus, yra apgalvotas ir išieškotas. Va tokiems žmonėms reikia ir stilingo pūkų rinkiklio. Ir tada jau nėra labai svarbu kiek jis kainuoja.

Aš turiu žalią, mėlyną ir juodą rinkiklius, žinau, kad yra dar prabangesnių – “metalic” spalvų. Mano turimos priemonės yra matinės ir tikrai čia ne pigus plastmasiukas – paviršius ir liečiant toks matinis, tarsi aksominis.

Klausimas, ar šis rinkiklis yra patogus? Pasakysiu paprastai – įprastas vos patogiau, tačiau šį smagiau nešiotis rankinėje. Sustumtas jis yra kompaktiškas, neaplimpa dulkėmis.

Dydžio palyginimas su tradiciniu rinkikliu
Palyginimas su tradiciniu rinkikliu, kai “Flint” sustumtas. Akivaizdus dydžio pranašumas.

Vienas “Flint” užpildymas turi 30 lapelių. Minusas, kad tiek rinkiklius, tiek papildymus reikia pirkti internetu. Šalia dešros neįsimesite, kai perkate vakarienę.

Mano vyrui patiko juodasis. Sakė pasiims į komandiruotes.

O jums ar svarbi daiktų išvaizda? Kokia tvarka išdėliotumėte šiuos tris žodžius: išvaizda, kaina, praktiškumas? Aš prisipažinsiu, kad neretai renkantis daiktus (net tokius prabangius, kaip kompiuteris), išvaizda nulemia daug, o ypač spalva.


Naudinga: Rinkiklis kainuoja 11.90 EUR. Papildymas – apie 3.50-3.80 EUR. Įsigyti galite Topbeauty.lt ir Garbane.lt.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Alma

    Perkant tokį rinkiklį ranka sudrebėtú, bet šiaip esu laaaabai smulkmeniška ir atidi detalėms. Net kosmetikos ar higienos prekes renkuosi atsižvelgdama į vaizdá. Praktinė pusė irgi ne paskutinėje vietoje, nepirksiu daikto, kad ir kokio grožio, jei matysiu, kad nusipeckios/nusitrins labai greitai. Patinka rasti aukso vidurį 🙂

+ Leave a Comment