Garsiosios "Invisibobble" plaukų gumytės. Kodėl jas visi taip mėgsta?

Estimated read time 3 min read

Neseniai aš “Facebook” paskyroje klausiau ar esu vienintelė lyg šiol neišbandžiusi “Invisibobble” gumyčių. Truputį melavau, nes turėjau kelias nano dydžio gumeles. Tačiau nano yra nano, jos nepilnavertės. Visgi, tokio tipo (merginų dar vadinamų – telefono laidu) gumyčių aš esu turėjusi. Pirkau “Droge”, “Maximoje”, kažkada siunčiausi iš kinų. Prisipažinsiu, kad nors visos buvo tarsi iš suktos vielos, tačiau tikrai ne vienodos kokybės. Viena rūšis man nutrūkdavo, kai norėdavau susisukti kuodą. Kitos nelaikydavo – išsitempdavo ir likdavo išsitempusios. Tik viena “no name” gumytė iš “Maximos” pasiteisino.

Taip pat turiu paminėti, kad aš retokai rišuosi plaukus. Vienintelė vieta – Pilates treniruotės. Jei sportuoju namuose, tai nuo veido plaukus sukeliu juosta. Į gatvę susirišusi plaukų neinu. Aš laikausi to požiūrio, kad jei tau norisi plaukus susirišti (ne specifiniais atvejais, kai sportuoji ar ravi daržą), reiškiasi laikas kirptis.

Taigi, kai mano namus pasiekė nuotaikingai įpakuotos originaliosios “Invisibobble”, aš tikrai apsidžiaugiau, kad pagaliau sužinosiu, kodėl šie laideliai taip garbinami!

Iš tiesų, tai, kad aš dar nenusipirkau “Invisibobble” lėmė tik tai, kad jos neparduodamos tose parduotuvėse, į kurias užbėgu nusipirkti vatos padelių, duonos, pieno ar kitų būtinų produktų. O pirkdama internetu tiesiog pamirštu įsimesti į krepšelį. Parduodamos jos beveik kiekvienoje kosmetikos el.parduotuvėje. Žemiau parašysiu pirmas šovusias į galvą.

Pas mane atkeliavo gumytės nuotaikingose dėžutėse. Tokių dar nemačiau pirkti, tikiu, kad greitai atsiras.

Pandučių dėžutėje yra super stiprių gumelių rinkinys, jos kiek didesnės ir kadangi mano plaukai per trumpi, kad aš galėčiau visus juos suimti, tai kol kas ši guma per didelė. Tačiau ateityje tobulai tarnaus. Na, o kitose dėžutėse tradicinės gumutės, kurias išbandžau treniruočių metu. Aš suimu tiek plaukų kiek susiima ir surišu kuoduką.

Turiu pasakyti, kad laiko tvirtai, o išimant nepeša, pati guma nesusinarplioja. Užskaitau ir suprantu, kodėl jos mylimos. Nes tiesiog patogu. Nes tiesiog veikia. O ar gražu? Skonio reikalas. Gumytės kaip gumytės. Tiesa, ant rankos nenešiočiau (čia seniau buvo madinga sakyti, kad tai ne tik plaukų aksesuaras, bet ir šiaip puiki apyrankė).

Žvėreliais puoštuose dėžutėse “Invisibboble” yra skaidraus + pastelinės spalvos dizaino.

Tačiau parduotuvėse jūs rasite nuo visai nematomų, iki pačių ryškiausių spalvų.

Net nuostabu, kaip šie gana juokingi daikčiukai įsiveržė į rinką. O iš paskos ir visi analogai. Ar senas geras gumas dar kas nors naudoja?

Naudinga: gumytės (vienoje dėžutėje dažniausiai būna trys vientai) kainuoja 4-6 EUR už dėžutę. Priklausomai nuo rūšies ir akcijų. Nusipirkti galite vos ne kiekvienoje el. parduotuvėje (ir fizinėse taip pat). Štai keletas jų: Cascada.lt, Inhair.lt,, Pigu.lt, Groziodraugas.lt, Inbeauty.lt, Douglas.lt, Topbeauty.lt.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

 

+ There are no comments

Add yours