Ši diena man buvo kažkokia aktyvi, greita, tai dabar jaučiuosi kiek išsisėmusi. Užtat patenkinta, nes jau beveik visos Kalėdinės dovanos nupirktos, nereiks blaškytis paskutinę dieną, o tik pasinert į malonumą – gražiai supakuoti :).

Viena sritis, pastarojo bėgimo metu, liko apleista – nagai. Neturiu visai laiko juos nusilakuoti, o juk vienas naujas lakas laukia apžvalgos. Esu nukirpusi visai trumpai ir tik priešokiais stengiuosi palepinti odeles. Tikiuosi greitu metu rasti daugiau laiko, nes norisi tvarkingo manikiūro.

Na, o jei gyvenime kiek trūksta dėmesio nagams, tai skirsiu jo tinklaraštyje ir išrinksiu tris geriausius produktus, kuriuos bandžiau šiais metais.

Trečia vieta

Gal ir nustebinsiu tokiu pasirinkimu, bet trečioje vietoje yra nagų lako valymo servetėlės “Cleanic”.

Man jos ir patogios, ir veiksmingos. Niekada nepamirštu prigriebti vieno kito pakučio.

Antra vieta

Antroje vietoje mano nauja meilė – “Maybelline Colorama” lakai.

Kiek senoji versija man nepatiko, tiek nauji (tie, kur džiūva per 60s) prilipo. Ir lakuoti lengva, ir pigmentuoti, ir ilgai laiko. Tik gana greitai sutirštėja. Tačiau kaina nėra labai didelė, tad galima naują įsigyti.

Pirma vieta

Mano metų atradimas ir visiškas šventasis Gralis yra “Orly POLISHIELD 3 in 1” viršutinis nagų lako sluoksnis.

Šis topas nerealus. Visų mano lakų gyvavimą ant nagų pailgina nuo 1 iki 4 dienų, o su minėtais Maybelline vaikštau savaitę. Jėginis, primygtinai rekomenduoju!

Štai toks mano trejetukas. O koks būtų jūsų?

Na, ir lukštename Patricijos šios dienos dovanėlę.

Užuomina:

Dovana:

Gražioje širdelinėje pakuotėje (jūs žinote, kad mano mėgstamiausia spalva yra raudona, ar ne?) randu spalvinimo knygelę su įvairiomis sentencijomis. Ačiū. 🙂

Tiek šiandien, ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.