Nagus lakuoti smagu, bet valyti – ne! Na, bent jau man. O jei dar lakas su blizgučiais, tai apskritai kančia. Ypač aš nemėgstu įprastų valiklių. Na tų, kuriuos reikia užpilti ant vatos padelio. Pirštai apsivelia vatos pūkeliais, šių reikia daug. Kur kas labiau mėgstu priemones su valikliu prisotinta kempinėle, tačiau porą kartų ten sukiši ryškiaspalvius nagus ir baigiasi džiaugsmas.

Pamenu vienoje “Grožio draugo” dėžutėje buvau radusi “Fresh Therapies” servetėlę. Pats principas patiko. Tačiau nedžiugino tai, kad viena servetėlė kainuoja apie eurą, o ir jų nėra pirkti Lietuvoje. Tačiau vieną dieną aš “Maxima” parduotuvėse pamačiau “Cleanic” pakečiukus. Keista, bet jie buvo padėti ne prie valiklių, o prie vienkartinių veido kaukių. Kaina tris kartus mažesnė už “Fresh Therapies”, o dar ir akcija buvo kosmetikai, tad prigriebiau kelias pasibandymui.

Aprašymas:

Sudėtis:

Visi suprantame, kad tai ne sveikatinimo priemonės, visos jos kenksmingos, tad labai smarkiai ir nenagrinėjau.

Servetėlė iš pirmo žvilgsnio atrodo sausoka, tačiau pradėjus trinti nagus juos puikiai nuvalo palikdama aliejingą sluoksnį. Rekomenduoju, o ir instrukcijoje taip rašo, rankas būtinai po to nusiplauti.

Valiau ryškiai raudoną laką. Nepriekaištingai įveikė. Užteko vienos servetėlės, ir dar turbūt ir kojų nagams užtektų. Su blizgučiais įtariu vargo būtų daugiau.

Apima deja vu jausmas, nes aš tą patį rašiau ir apie teksto pradžioje minėtas servetėles. Man patiko produkto forma ir poveikis, manau užsipirksiu jų gausiau. Patogu.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Servetėles radau pirkti “Maximoje”. Parduodamos po vieną. Kaina  – 0,29eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.