Blogmas diena Nr.14: geriausių metų šampūnų TOP3!

Estimated read time 3 min read

Negaliu patikėti, kad tik 10 dienų teliko iki kūčių ir dovanas, kurios turi būti siunčiamos, jau metas gabenti į paštą. O ten darbuotojos jau nebeturi net kur tų siuntų ir krauti.

Belaukdami švenčių ir vėl pakalbėkime apie geriausius metų produktus. Beje, tie kas skaito šiuos topus, parašykite, kokią trijulę norite pamatyti. Priminsiu, kad jau pasakojau apie geriausius plaukų aliejukus, apie tušus ir garbanų formavimo priemones. Na, o šiandien eilė atėjo šampūnams.

Pirmą ir antrą vietą išrinkti tikrai nebuvo sunku, o štai dėl trečiosios reikėjo pagalvoti ir savo atsiliepimus permesti akimis. Bet trijulė yra!

Trečia vieta

Šį kartą garbingos vietos trejetuke nusipelnė “Matrix Mega Sleek”.

Tirštas, skalsus, gerai plauna plaukus ir jų nesausina. Žinoma, rekomenduojamas toms, kurioms reikia sleek efekto, o ne volume.

Antra vieta

Dar šiandien rašiau apie “Angel” priemonę nuo slinkimo ir minėjau, kad kitos priemonės paliko gerą įspūdį. Tokį gerą, kad “Angel” plaukų šampūnas garbanotiems plaukams “Rose Elastic Curl” patenka į antrą vietą.

Kaip ir “Matrix” jis plaukus išplauna gerai, bet nesausina. O ir sudėtyje nėra sulfatų. Tačiau jei “Matrix” toks sunkokas ir labiau tinkamas, kai nenorite lengvų garbanų, tai “Angel” visai netrukdo jas vėliau aktyvuoti pagalbinėmis priemonėmis.

Pirma vieta

Dėl pirmos vietos apsisprendžiau labai lengvai, ją užima “Salerm” šampūnas-kondicionierius “Salerm21”.

Ko gero tai labiausiai drėkinanti plaunanti priemonė, kurią bandžiau. Labai arti to, kad būtų galima ir be balzamo išsiversti. Pamenu, kad erzino per stiprus kvapas, tačiau tai yra vienas tų šampūnų, kuriuos pakartočiau jei kada nors baigtųsi mano turimi (po 10 metų?).

Štai toks mano šampūnų topas, o dabar – dovanos. Kaip visada išpakuojame Patricijos kalendorių ir dienos užuomina sako:

Viduje:

Meduoliai! Gali būti, kad gaminti pačios Patricijos. Šiaip man truputį pritrūksta kažkokių laiškučių, minties paaiškinimų, pvz., kodėl storuliukė grožio kalendoriuje, kas kelias dienas, randa saldumynų. Na, jei reikia ugdyti valią, tai nesusilaikiau ir visus sušniojau pusryčiams :/.

Beje, negaliu nepasigirti! Šiandien gavau atviruką nuo mano blogo draugės Monikos! Kaip smagu, nes labai netikėta! Ačiū! Siunčiu bučkį!

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours