Prisipažinsiu, kad tai labiausiai atidėliota mano apžvalga. Kodėl? Todėl, kad paprastai internete po dviejų žodžių, iš kurių pirmas yra “Urban”, o antras – “Decay”, seka tik teigiamas emocijas išreiškiantys jaustukai, būdvardžiai ir kitokios krykštaujančios sakinio dalys. Na, o aš pamėginau, gūžtelėjau pečiais ir kaip visada likau kažko pasaulyje nesupratusi. Tačiau labai ir nekritikuosiu, tad tiesiog skaitykite ir sužinosite galutinius įspūdžius.

Pradėkime nuo to, kad tai pirmas mano bandomas garsiojo gamintojo produktas. Žinoma, daugiausiai liaupsių susilaukia “Naked” paletės, bet aš kažkaip norėjau ko nors įdomesnio, o aprašymas būtent tokius lūkesčius ir atitinka:

Ši itin limituoto leidimo akių šešėlių paletė susideda iš 20 priklausomybę sukeliančių atspalvių, kurie atspindį visą 20 metų URBAN DECAY istoriją. Nuo senųjų „vintage“ spalvų, kurios atsirado pačioje URBAN DECAY pradžioje (tokios kaip Gash, Acid Rain ar UV-B) iki šiandieninių hitų- viskas vienoje vietoje. Nuo eksperimentinių spalvų iki dūminiam ar neutraliam makiažui tinkamų spalvų, ši paletė įvairialypė kaip ir URBAN DECAY.

Paletėje yra 3 visiškai naujos spalvos, 5 spalvos iš URBAN DECAY praeities, 5 spalvos iš buvusių palečių ir 7 pačios populiariausios spalvos iš dabartinės kolekcijos. Tiek URBAN DECAY gerbėjui, tiek naujokui- ši paletė kažką pasiūlys kiekvienam, o URBAN DECAY Pigment Infusion System™ pigmentų sistema užtikrins, jog šešėliai būtų itin pigmentuoti, velvetinio švelnumo tekstūros, ilgai išliekantys ir itin lengvai sklaidomi.

Man imponavo tai, kad paletė iš tiesų tinka kas dienai. Kai kurie žmonės sako, kad ne, ji ryški ir nepritaikoma, bet gi nenaudojame visų 20 spalvų iš karto. Pažiūrėkite į kiekvieną stulpelį atskirai. Puikūs derinukai įvairioms progoms.

Įkeliu ir gamintojo nuotrauką:

Po visų tokių pasvarstymų aš nusprendžiau, kad noriu. Ir kai mes su vyru kalbėjome, ar norėtume apsikeisti dovanėlėmis vestuvių metinių proga, nusprendėme – taip :). Aš gavau paletę, o ponas buvo apdovanotas dvejomis motociklo žvaigždutėmis :D.

Pirmasis įspūdis mane šokiravo. WOW kokia didelė ši paletė. Iš paveiksliukų aš įsivaizdavau mažesnę. O gyvai nebuvai mačiusi. Ką jau ten, man atrodo, kad net nesu buvusi jokioje “Douglas” parduotuvėje. Tik vyrą siunčiu. Tai bent grožio blogerė, ar ne?

Paletė atkeliavo supakuota į violetinę dėžutę.

Pati yra iš juodo plastiko, tvirtai užsidaro. Ir atrodo nepigiai, išskyrus tą violetinį “deimančiuką”. Jau geriau kokia kokybiška holograma būtų, ar ką.

Viduje gražuolės spalvos, didelis veidrodėlis ir visai naudotinas šepetukas.

Pakalbėkime apie kiekvieną atskirai. Tik turėkite omenyje, kad skirtinguose ekranuose spalvos gali skirtis, mano visuose 4 įrenginiuose atrodo vis kitaip. Kaip ir daugelyje interneto nuotraukų. Įdomiausia šių spalvų savybė, kad ne viena ant odos atrodo visai kitaip nei paletėje, pvz., balta tampa mėlyna :).

Rodysiu po vieną stulpelį.

Suspepend – šalto atspalvio ruda spalva. Pigmentuota, gerai sklaidosi, beveik nebyra, yra viena iš mano mėgstamų.

501 – tamsiai mėlyna su auksiniais blizgučiais. Ir paletėje, ir ant odos atrodo kaip žvaigždėtas dangus. Minusas – blizgučiai laibai byra.

Smog – švytinti šilta ruda spalva. Itin pigmentuota, labai gražiai atrodo.

MoonFlower – šviesesnė švytinti ruda. Naudoju labai dažnai, nes puikiai tinka tiek vokui dengti, tai akių kampučiams blizginti.

Oil Slick – juoda spalva su blizgučiais. Mano manymu ji šios paletės gėda. Visiškai nepigmentuota, žėrutis byra, šešėlis veliasi, sklaidomas tiesiog nusivalo.

Shallow – pilkšva puikia pigmentuota spalva iš pirmo žvilgsnio atrodanti lyg ir matinė, tačiau tikrai turi spindesio. Labai netikėta ir graži.

Misdemeantor – spalva chameleonas. Atrodo žalsvai pilka, aplikavus švyti mėlynai. Bėda tik, kad šios spalvos ant vokų nesugebu išlaikyti su jokiu makiažo pagrindu.

UV-B – verčia mane liūdėti dėl to, kad netinka mėlynos spalvos (na, bet gal reikia prisiminti lęšius). Paletėje atrodanti nors ir ryški, bet gana rami mėlyna, realybėje pasikeičia. Pigmentacijai pasiekti reikia daugiau sluoksnių.

Roadstripe – absoliuti paletės favoritė. Kai bevartau paletę, bet joje ši spalva man atrodo pilkšvai balta. Aplikavus ji šviečia elektrine mėlyna spalva. Nuolatos ja dažau apatinio voko “vandens liniją”.

Laced – vidutinės pigmnetacijos, rusva beveik matinė spalva. Tokia pagalbinė sklaidant kitas.

Freakshow – atrodytų graži violetinė, tačiau labai byra. Tiek šešėliai, tiek blizgučiai.

GoldMine – puikiai pigmentuota ir auksinė! Visiškai auksinė, beveik identiška mano vestuviniam žiedui. Truputį pasikeikiu, kad tokia spalva man nelabai tinka.

Gash – bordinė su smulkiais blizgučiais. Šiek tiek byra, trumpai laikosi.

Hot pants – švytinti rožinė – labai mėgstu kasdieniniam makiažui kurti.

Asphynxia – panaši į prieš tai buvusią kaimynę, tik šaltesnio atspalvio, labiau violetinė. Taip pat dažnai naudoju.

Twice Baked – labai biri ir nepigmentuota spalva. Praktiškai nė karto man nepavyko jos normaliai panaudoti.

Mindnight Cawboy – kasdienė švytinti, neįmantri rusva spalva. Puikiai pritaikoma.

Mildew – žiauriai graži samanų spalva. Labai dažnai naudoju, nors pilkoms akims žali atspalviai nėra super rekomenduojami.

Acid rain – ryškesnė, šviesesnė žalia. Tačiau tikrai nėra labai rėksminga, puikia panaudojama ir kokyiška.

Anonymous – puikiai atitinka pavadinimą. Vos pastebima, ideliai tinka prie visų kitų. Tiesiog šviesi pilkšvai rusva.

Štai ir visos spalvos.

Bendri įspūdžiai: paletėje yra 20 spalvų. Kelios jų visiškai nepanaudojamos, nes nepigmentuotos, labai byra ir nesisklaido. Kelios jų nesilaiko net su tos pačios kompanijos baze. Dalis tiesiog geros ir kelios nerealios! Ypač ypač Roadstripe. Visgi, brangiai kosmetikai kartelė yra aukštesnė. Ką mes atleidžiame priemonėms už 10 eurų, to jau nesinori atleisti toms, kurios kainuoja virš 50 EUR. Sąžiningai manau, kad paletė pervertinta. Aukcione duočiau 25 eurus. Ir nebandykit sakyt, kad tai mažai, nes rinkoje pilna palečių iki 20 eurų, kurios tikrai yra puikios.

Iš dalies, čia mano problema, kad aš tingiu kovoti su byrančiais blizgučiais, juk internete gausu triukų, pradedant servetėlių klijavimais po akimis, tačiau aš tinginė. Noriu, kad daiktai tarnautų man, o ne aš jiems.

Ir visgi, pirmoji pažintis manęs tikrai neatbaidė. Aš vis dar noriu susipažinti su kitais produktais, taip, man įdomu dabar būtų palyginti “Naked” paletes. O kadangi teigiamą įspūdį paliko spalvos be blizgučių, tos kur labiau matinės, tai aš labai norėčiau naujosios, dar Lietuvoje nerandamos, “NAKED ULTIMATE BASICS” matinių šešėlių paletės.

Atrodo žiauriai gerai.

Tai va tokie tie mano dviprasmiški įspūdžiai. Net kankinama nepasakyčiau, kad “š…”, bet niekaip neišeina ir visų tų teksto pradžioje minėtų teigiamų jaustukų dėlioti, na skirtingai, nei man buvo su “The Balm”.

Įvertinimas:

Naudinga: “UD XX VICE LTD RELOADED” ieškokite “Douglas” parduotuvėje Vilniaus Akropolyje, arba internete. Kaina – 51.95 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.