Šiandien nusprendžiau susitvarkyti savo kosmetikos dėžutes. Išmesti ką jau pabaigiau, išvalyti birių produktų dulkes, atlaisvinti vietos naujiems pirkiniams bei dovanoms :D. Besikuisdama atradau visai nemažą krūvą produktų, kurių nesu aprašiusi šiame bloge, nes jie man visai nepatiko, neprilipo, neįtiko. O blogus atsiliepimus rašyti nėra labai jau smagu, nors žinau, kad tokius daug mieliau skaitote :). Visada galvoju, kad va šitą daiktą giria visi be išimties, tad tai, kad jis man nepatiko galbūt ir yra tik mano problema, ar ne? O dar daryti makiažą su nevykusiai atrodančia kremine pudra, tada fotografuoti, atrodo beprasmiška. Visgi žmonės skirtingi, lūkesčiai nevienodi, odos tipas kitoks, o ir vis daugiau jūsų pasitiki mano nuomone, tad nusprendžiau padaryti trumpą nepatikusių produktų suvestinę. Gali būti tai kažkam bus naudinga.

Daikčiukų susirinko net 10, tad pradėkime! Pirma nuotrauka, po to komentaras.

“L’oreal NudeMagique Cushion” kreminė pudra. Šis produktas išlaikė egzaminą pas visas blogeres. Ne tik Lietuvos, bet ir užsienio. Be jokios išimties girdėjau tik gerus atsiliepimus. Deja, man pačiai ji nepaliko jokio įspūdžio. Labai labai lengvas produktas, kuris toks lengvas, kad ne tik nieko neužmaskuoja (to ir nežada daryti), bet ir nesulygina veido spalvos. Tokius produktus aš vadinu “apie nieką”. Mačiau, kad nors priemonę daug kas giria, visgi daugeliui nepatiko originali pridėta kempinėlė. Nepatiko ir man. Su “Real Techniques” kempine daug patogiau dengti ir galima bent kažkiek sulyginti spalvą. Tačiau kur tada prasmė? Tik tame, kad pudra supilta į kempinę? Gal galime ją prisotinti bet kokia? Dar gi ir baigiasi ši priemonė žaibiškai. Nea, nepatiko ir tiek. Neturiu dėl to teisintis.

“L’oreal false lash superstar” tušas. Šis tušas visgi turėjo šiek tiek eterio bloge, apie jį rašė Inga. Aš galiu tik pritarti. Ko gero tai labiausiai pandiškas tušas, kokį esu turėjusi. Pandutės paakiais galima džiaugtis jau po valandos. Tiesa, baltoji pusė visai neblogai veikė su kitais tušais.

“Pupa Vamp” tušas. Apie “Pupa” tušus buvau girdėjusi daug gero, todėl visai lengvai susigundžiau tokį įsigyti. Jokio įspūdžio jis man nepaliko. Nėra blogiausias iš bandytų, tačiau gražiai juo pasidažyti nelabai man išeina. Lipina blakstienas, šiek tiek tepa. Tiesiog nėra ką pasakoti.

“Essence lights of Orient” kreminis highlighter’is. Gal ši priemonė ir nėra kalta dėl to, kad man nepatiko. Tiesiog kreminiai tokio tipo produktai ne man. Nusipirkau spontaniškai. Šiaip lazdelė riebi, tepasi gerai. Tačiau pabandžius išsklaidyti – tiesiog nusitrina. Nesusidraugavau.

“Manhattan 2in1 Concealer & Fixing powder” – maskuoklis. Dar viena priemonė, kuri turi tikrai daug gerų atsiliepimų. Maskuoklis paakiams man pasirodė per sunkus, o spuogeliams ir dėmelėms per lengvas. Biri pudra palieka labai matomus miltukus, kurių neišeina nubraukti jokiu šepetėliu. Gal aš nemoku naudotis, bet man nelabai patinka priemonės, kurioms perprasti reikia magistro laipsnio.

“Eveline Collagen Booster” paakių kremas. Parsivežiau iš Lenkijos, pasirodė nematytas, didelių tikslų paakių kremams nekeliu, tačiau šis dirgino odą. Tai ką jau čia daugiau bepasakysi.

“Miss Sporty” matiškumo suteikiantis BB kremas. Irgi iš Lenkijos, pasiėmiau, nes pas mus tokio prekinio ženklo nėra. Aišku, rizikavau, kaina, tai kaip iš “Essence” kategorijos, bet gi ten būna puikių priemonių. Ši nesuteikia matiškumo, nemaskuoja, tepasi labai negražiai, subėga į poras. Nieko gero.

“Kueshi” CC kremas. Kažkodėl tikėjausi tepti jį vietoje dieninio kremo. Na ir vietoje visų pudrų. Tačiau jo spalva smarkiai per tamsi, kremas sunkus ir dar kemša poras. Tai vasarą maišiau su kūno kremu ir naudojau blauzdoms vizualiai dailinti.

“Essence” blakstienų tušo viršutinis sluoksnis. Prisiskaičiau daugybę liaupsių, kad čia super tušas. Daugelis naudoja ne pagal paskirtį, bet tiesiog kaip atskirą produktą. Na, vienas jis man toks labai labai eilinis, o naudojamas ant kitų tušų, vaizdo taip pat niekaip nepagerina. Visiškai beprasmė priemonė.

“W7 The Nudes” šešėliai. Kol kas išmėginau tik du w7 produktus. Bronzatą, kuris laaabai patiko, ir šiuo šešėlius, kurie irgi iš kategorijos “apie nieką”. O šiandien užsisakiau ir laukiu trečio produkto, kuris turėtų būti lemiamas susidarant nuomonę ape w7. Šešėlių pigmentacija nulinė :). Tiesiog turiu krūvą geresnių, tai net nežinau kam su jais vargt. Kaip matote, jie tik pabandyti, tad jei kas nors norėtų, galiu perleisti. Tik parašykit komentare!

Tai štai ir visas dvejetukininkų dešimtukas :). Jei mano nuomonė nesutampa su jūsų, tai nepykite, bet vistiek kviečiu diskutuoti, kalbėtis, prieštarauti ir visaip kitaip komunikuoti! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.