Baigiu atsigauti po savaitgalio ir pradedu galvoti apie atostogas, kurios tuoj tuoj tuoj! Nėra vasaros už lango, paieškokime šiapus! “Honolulu” – žodis, kuris skamba tikrai vasariškai, ar ne? Kelias minutes linksminausi “google translate” puslapyje klausydama, kaip jis tariasi :).

Šiaip gi galvoju, kad šio blogo rašymas daro įtaką mano kosmetikos krepšeliui. Ir dar kaip! Vos prieš kelis metus aš jokiu būdu nebūčiau įsileidusi šviesą atspindinčių priemonių ir visokių bronzantų, o štai dabar gi savo noru tokių daiktų prisiperku, naudoju ir nors ne per dažniausiai, nes tingiu žaisti, bet vistiek esu patenkinta.

Kurį laiką ieškojau bronzanto tinkamo lengvam kontūravimui. Turiu “the Balm” paletėje vieną, bet mažuliuką ne itin patogu naudoti, o pilna pakuotė pasirodė per brangi (žinant kiek aš naudoju tokius daiktus). Dairiausi pigesnių alternatyvų ir į akį krito W7 kosmetika, nes kaip tik pasirodė Lietuvoje. Pažiūrėjau paveiksliukus internete, aprašymus ir susigundžiau pamėginti. Štai ką apie produktą rašo:

W7 bronzeris Honolulu tai puiki priemonė, kuri paryškins Jūsų veidą, suteiks gyvybingumo ir padės sukurti norimą įvaizdį. Lengva bronzerio tekstūra lengvai išsisklaido, puikiai išsilaiko, nekeičia spalvos dienos begyje. Visame pasaulyje Honolulu bronzeris yra puikiai žinomas dėl to, kad dažnai naudojamas kaip veido kontūravimo priemonė. Švelnus matinis efektas bei ruda spalva puikiai tinka veido modeliavimui.
Dėžutėje pridedamas ir šepetėlis, kuriuo galėsite kontūruoti veidą.

Priemonė supakuota tikrai neįprastai. Kvadratinė kartoninė dėžutė, kurios viduje šepetėlis, o po juo jau pati pudra.

Ar reikia sakyti ką primena tokia pakuotė? Štai:

Kiek pastebėjau W7 apskritai yra tas ženklas, kuris eina pramintu keliu ir daro savaip interpretuotas brangių prekinių ženklų kopijas.

Žvilgsnis į sudėtį:

Iš tiesų, mano pasirinkimą lėmė ir tai, kad pirmoje vietoje ne talkas, kaip įprasta pigioms pudroms, o mica. Talkas man labai kemša poras. Nors tokių medžiagų yra. Iš esmės sudėties pirmoji pusė saugi, tačiau yra tokių gerai žinomų blogiukų, kaip parabenai.

Bronzato spalva matinė, gal ir turi oranžinio šiltumo, bet jis toks nestipriai išreikštas.

Tekstūra įdomi. Nors produktas truputį byra, bet yra toks kremiškai sviestiškai minkštas. Pigmentacija labai stipri, padauginti itin lengva.

Žinote, aš jau turiu W7 šešėlius ir iš grožio dėžutės ir jie tokie… apie nieką. Pigmentacijos nerasta! Todėl aš kažkaip ir iš “Honolulu” per daug nesitikėjau. Ir pirmą kartą gerokai padauginau. Nes kaip minėjau, kabinasi minkštai, o pigmentacija stipri. Žinoma, retušuojasi taip pat nesunkiai, tačiau kartais jau kai padaugini tai nė neišsklaidysi.

Na ir šioks toks rezultatas. Nuotraukoms padariau kiek ryškesnį ala kontūravimą, nes kitaip būna sunku įžiūrėti, tačiau realybėje aš visada stengiuosi tik “užsiminti”, nes mano veido oda nelygi ir per daug “prispalvinusi” atrodau tik dėmėta, o ne graži :).

Nuotraukose visada pamatau daugiau broko nei veidrodyje :).

Galutinis įvertinimas: aš džiaugiuosi šiuo produktu. Privalumai: jis pigus, bet panaudojusi (ir paskaičiusi pasaulio blogerių atsiliepimus) manau, kad nenusileidžia trigubai brangesniems. Sudėtis gana gera. Bronzanto spalva puiki, pigmentacija ideali, sklaidosi labai lengvai, svarbu tik nepersistengti kabinant produktą. Tinka ir kaip akių šešėliai. Minusai: sudėtis neideali :D, gali kimšti poras, šiek tiek griozdiška pakuotė, kuri manau greitai nusidėvės, na ir nelabai pavyko susidraugauti su pridėtu šepetėliu.

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje W7 produkcijos bei “Honolulu” bronzantą galite įsigyti Topbeauty.lt (8.99 EUR) ir Bjuti.lt (8.05 EUR). Jei norite sutaupyti ieškokite Amazon ir Ebay.

Vis dar vasara! Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.