Apžvalga: “Vitaker” plaukų serumas

Estimated read time 3 min read

Ši vasara man įsimintina ne tik tuo, kad orais primena vaikystę ir tai kas telpa į žodį vasara :). Ji labai kitokia ir asmeninio gyvenimo srityje. Kartais truputį jaučiuosi lyg Alisa stebuklų šalyje nežinanti valgyti pyragėlį, ar ne, sukti į tunelį, ar ne. O dar vakar seanse po žvaigždėmis pasižiūrėjau filmą apie nuostabiuosius lūzerius – žmones, kurie laimę bei prasmę atranda aukodamiesi dėl kito pergalės. Būtent jų sugebėjimas taip be pykčio ir pavydo aukotis privertė dar ir dar kartą galvoti apie įvarius aplink besisukančius įvykius. Dar ši vasara kitokia ir kalbant apie dalykus, kurie liečia grožį bei higieną. Į dušą lendame dažniau, makiažas tirpsta, plaukus veikia saulė bei drėgmė. Man ir taip jau šiurkštūs plaukai mėgsta dar labiau parodyti ožius, todėl, nors kurį laiką jau nebenaudojau grynai silikoninių aliejukų (tik retkarčiais, taip pat neatsisakiau kitų priemonių su jais), dabar vėl pradedu piktnaudžiauti. Neseniai pabaigiau “Keune” ir į jo vietą stojo “Vitaker”. Apie kompaniją mažai girdėjau, nes jie specializuojasi profesionalų plaukų kosmetikoje (pvz., vis madingėjantis botoksas plaukams), tačiau, pasirodo, turi ir keletą paprastesnių produktų namų naudojimui, kaip antai aliejus.

Intesyvus maitinimas.
Apsaugo nuo karščio plaukų džiovinimo metu.
Labai greitai įsigeria, nepalieka aliejaus likučių. Neriebi formulė.
Natūrali UV apsauga.

Sudėtis:

Buteliukas stiklinis, aukso mėgėjams patiktų, man tai nelabai gražus, nes šio metalo spalvos apdaila niekada nepatiko. Pats aliejus geros, nei per skystos, nei per tirštos konsistencijos. Nesunku kelis lašus paskirstyti ant plaukų. Na ir veikia taip kaip ir daugelis – glotnina, suteikia spindesio, švelnumo, nuima tą pasipūtusių galiukų vaizdą. Mano plaukų neriebina, net kai daugiau užkraunu. Tikrai neturiu priekaištų, nors ir negaliu išskirti ir milijono kitų panašių produktų, sorry. Vienintelis dalykas, kuris man kliūna, tai per stiprus kvapas. Aš juos mėgstu, jau tikai neleisit sumeluot, dažnai vien už tai įsimyliu produktą, bet šis tiesiog intensyvus ir šaltas, ne visai mano skonio.

Ar verta pirkti? Kodėl gi ne, užteks ilgam, funkciją atlieka, o rusų forumuose, kiek pavyko suprasti, moterys jį dievina.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Vitaker.lt, kaina – 24 EUR už 100ml.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours